Mieszkańcy I etapu osiedla Zabłocie Residence Kraków - poznajmy się na forum

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Mieszkańcy I etapu osiedla Zabłocie Residence Kraków - poznajmy się na forum

Postautor: szymek » 07 sty 2017, 11:13

Cześć, widzę że na forum zbiera się coraz więcej przyszłych mieszkańców inwestycji Zabłocie Residence Kraków od dewelopera Atal :) Jak myślicie, kiedy w optymistycznej wersji uda nam się odebrać mieszkania, myślicie, że jest jakaś szansa, na to, że wcześniej? Ciekawe jaki będziemy mieć skład w bloku, ale obstawiałbym raczej osoby młode w większości.

Wita przyszłych sąsiadów Szymon :)


zzz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2017, 20:15

Re: Mieszkańcy I etapu osiedla Zabłocie Residence Kraków - poznajmy się na forum

Postautor: zzz » 05 lut 2017, 9:56

Witam wszystkich przyszłych mieszkancow,

Ja licze na to, ze za rok o tej porze będę już mieszkancem Zablocia! Zimy w okresie pazdiernik-grudzien nie było wcale, budowali w zaskakująco szybkim tempie.
Często spaceruje po Zablociu i lada chwila postawia pierwsza sciane mojego mieszkana :D
Mam wrazenie po rozmowach z dzialem sprzedaży, ze jednak spora większość mieszkan jest kupiona pod wynajem.

Wiadomo może jakie uslugi powstaną w I etapie?



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości