Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Pablo29
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:09

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: Pablo29 » 09 sty 2017, 11:03

mark pisze:
Pablo29 pisze: Dopiero w listopadzie zapadły ostateczne decyzje że drogę ( w sporej części) Budopol wpisuje do aktów notarialnych kupujących lokale w tej inwestycji.

Czy mógłbyś napisać o którą drogę chodzi? Numer działki też byłby pomocny?
Wiesz może gdzie zapadły takie decyzje? Czy deweloper może dopisywać komuś do mieszkania taki 'gratis' w akcie notarialnym?

Działka drogowa numer 654/26. W księdze wieczystej tej działki jest służebność przejazdu i przechodu dla wszystkich okolicznych działek ( kilkadziesiąt podmiotów). Developer może wpisywać udział w drodze. Tak robi większość developerów w Krakowie. Trzeba być tylko świadomym tego i czytać umowy ( akty notarialne) które się podpisuje. Czy to źle czy to dobrze - zdania są podzielone.


Pablo29
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:09

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: Pablo29 » 09 sty 2017, 11:06

air pisze:LC Corp kupił działkę przy bocznicy kolejowej (5 budynków wybuduje),Activ wybuduje jeszcze 4 budynki na swojej działce, Semaco jeszcze jeden budynek...okolica "porażka" za parę lat:(

Gdzie Activ tam zmieści 4 budynki? Chyba że to będą małe albo jeden duży tak jak planowali i 3 małe na terenie młyna/paszarni? Semaco też chyba niewiele tam zmieści - zaraz jest droga i była bocznica młynów kupiona przez LC Corp jak piszesz.

xxlance
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:27

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: xxlance » 19 mar 2017, 14:50

Witam wszystkich,
Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji, jednak biorąc pod uwagę powstające bloki boje się trochę że powstanie tutaj nowe osiedle avia... zauważyłem, że mimo tego że mieszkania były oddane już jakiś czas temu, niewiele jest zamieszkałych.
Ma ktoś jakieś doświadczenia ze współpracą z tym deweloperem? Jakie rabaty udało się wynegocjować ?


megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: megi » 19 mar 2017, 21:17

No mieszkania w inwestycji Budopol Ostatnia nie sprzedają się chyba jakoś wybitnie, ale też nic dziwnego, bo oferta nie jest jakoś wybitna, jeśli chodzi o lokalizację i ceny - przynajmniej taka jest moja opinia. Obok buduje Activ - Apartamenty Mogilska, zdaje się, że ceny są tam lepsze, a rozkład osiedla, położenie itp. są tu chyba lepsze. Podobnie z Mogilska Tower od Semaco - też budynek jest dosyć ciekawy, a nie będzie tak dokładnie otoczony blokami, przynajmniej z jednej strony będzie Lidl, z drugiej chyba obok linii kolejowej już nic się nie zmieści...

A jakie mieszkanie planujesz kupić i za ile :?: Bo może zmienili politykę i ceny mieszkań w Krakowie przy Mogilskiej obniżyli :) A chyba warto przeczytać cały ten wątek, bo można się z niego trochę dowiedzieć :) Plus tu na pewno jest taki, że kupuje się gotowe mieszkanie, wystarczy wykończyć i można się wprowadzać, a nie tak, jak w przypadku większości inwestycji, brać dziurę w ziemi i czekać, czekać :)

JatoJa2
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2017, 18:30

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: JatoJa2 » 26 mar 2017, 18:46

WIekszosc mieszkan na ul. Ostatniej jest juz sprzedana, np. jednopokojowych nie ma juz wcale. Duzo osob w tym i ja wykanczalismy mieszkanie w okresie swiateczno noworocznym. Stad moze opinia, ze jest malo zamieszkanych. Ciekawe jest to co mowicie o nowych inwestycjach w okolicy, fakt duzo sie zmienilo, niestety na niekorzysc. Jesli chodzi o sama inwestycje to jest OK ale za cene z lewej strony widelek. Mozna bylo negocjowac jeszcze od tej kwoty, na miejscu parkingowym i komorce lokatorskiej. Tych pierwszych nie brakuje przy samym bloku i jak na calej Ostatniej. Do przezycia lecz widoczne sa linie wysokiego napiecia od strony ul. Kantora. Ktos ma jakies pytania to smialo.

Pablo29
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:09

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: Pablo29 » 27 mar 2017, 14:27

............ Ktos ma jakies pytania to smialo.[/quote]

Cześć

Jak wygląda zarządzanie wspólnotą? Czy macie wpisanego zarządcę w akty notarialne na stałe i czy to jest ta nieudolna MK? Czy masz mieszkanie północ- południe? Jeśli tak to jak się taki rozkład sprawuje?

pozdrawiam
P.

JatoJa2
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2017, 18:30

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: JatoJa2 » 30 mar 2017, 18:18

Czesc. Tak. W akt notarialny wpisane jest upowaznienie dla MK ale czy nalezy to rozpatrywac jako na stale.. Zarzadce zawsze mozna zmienic. Wyslalem do nich dwa maile, na zaden nie odpisali, a skoro podaja adres email jako jedna z form komunikacji to powinno czytac. Takze sa chyba nieudolni. Okaze sie.

Rozklad mieszkania to faktycznie polnoc-poludnie. Mnie odpowiada, mieszkalem wczesniej w podobnej konfiguracji. Poludniowa strona (sloneczna) dobra na salon lub pokoj dzienny i tak wlasnie jest w moim przypadku.

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: ragar » 31 mar 2017, 10:14

Można prosić o wrzucenie na forum kilku zdjęć, na których widać części wspólne i to, jak zostały wykończone :?: Ciekawi mnie jaki standard oferuje deweloper Budopol. Jeśli można, to poprosiłbym też zdjęcia mieszkań w stanie deweloperskim, jestem ciekaw, jak są przekazywane klientom :)


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Ulica Ostatnia Budopol Kraków - zdjęcia nowej inwestycji

Postautor: Master » 11 kwie 2017, 20:34

A ja ostatnio byłem się przyjrzeć nieco dokładniej inwestycji Ostatnia, którą wybudował deweloper Budopol - bloczysko,jak widać jest ogromne, mieszka w nim już chyba sporo osób - widać po balkonach i ruchu pod budynkiem, czyli jednak nowe mieszkania w Krakowie tam się sprzedają :)

Obrazek

W budynku jest też otwarty już sklep - Żabka, na pewno jest to praktyczna sprawa, bo dobrze mieć pod nosem coś takiego, gdzie można zrobić drobne zakupy, choć też naprawdę niedaleko jest tam Lidl przy Mogilskiej - obok powstających inwestycji takich jak Mogilska Tower Kraków, czy także budowane w tej okolicy Apartamenty Mogilska od Activ, inna sprawa, że w tych budynkach, przynajmniej w ich części znajdą się jeszcze jakieś lokale usługowe.

Obrazek

Sam blok budzi moje mieszane uczucia, szkoda, że wszystkie barierki są szklane, będzie widać cały bałagan na balkonach :) Ale w zasadzie nie jest źle, lokali usługowych jest więcej. Widać, że część balkonów jest współdzielonych (oddzielonych poliwęglanowymi przegrodami) - za takim rozwiązaniem nigdy nie przepadałem.

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Części wspólne w inwestycji Budopol Ostatnia w Krakowie - opinie i forum

Postautor: Master » 11 kwie 2017, 20:58

Jeszcze kilka zdjęć, które przedstawiają części wspólne bloku Budopol Ostatnia w Krakowie, bo to też mnie interesowało, jak budynek jest wykończony.

Obrazek

Standardowo korytarze i schody zostały wyłożone płytkami, wygląda to całkiem nieźle, kolor mi się podoba, do tego drzwi w kolorze ciemnego drewna, ciemna okleina jest także na szafach z licznikami i zaworami doprowadzającymi wodę do nowych mieszkań. Na schodach poręcze ze stali nierdzewnej - całkiem nieźle się to prezentuje.

Obrazek

Jest w porządku, na parterach klatek są także skrzynki pocztowe wykonane ze stali nierdzewnej. Jest całkiem standardowo, nie wiem co o tym sądzą sami mieszkańcy, jak to się sprawuje, czy blok i części wspólne w nim zostały dobrze wykończone. Może ktoś napisze, jakie ma w tej sprawie opinie :?:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości