Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
iti
Posty: 1133
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: iti » 10 mar 2016, 23:51

Jeszcze jedna ciekawa inwestycja powstająca w Bronowicach, to Osiedle 7 Życzeń w Krakowie od EkoPark i choć już chyba sporo osób w nim mieszka, to cały czas chyba jest warte opisania na forum, bowiem wciąż buduje się jego nowe etapy :) Jest to bardzo ciekawy projekt i też mocno nawiązujący do tego, co znajduje się w tej okolicy ulic Sosnowieckiej i Stawowej, gdzie nie tylko EkoPark wznosi nowe inwestycje mieszkaniowe. Całe to osiedle od tego dewelopera będzie przywodziło raczej na myśl raczej kwartał willi, w których będzie znajdowało się po kilka większych i mniejszych nowych mieszkań...

Obrazek

A wizualizacje wyglądają naprawdę nieźle, wykorzystanie drewna na elewacjach, duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie tych nowych mieszkań w Bronowicach, szklane balustrady balkonów - wszystko to ma zadatki na to, aby być dosyć wysokiej jakości i komfortowym miejscem na osiedlenie się. Z podobnego założenia wychodzą zapewne też na przykład firmy odpowiedzialne za powstawanie takich inwestycji, jak na przykład Bronowickie Ogrody Kraków czy stawiane także niedaleko Osiedle Sosnowiecka Fronton nawet dosyć podobne jeśli chodzi o samą formę :idea:

Obrazek

Przyzwoita jest też lokalizacja, choć trzeba przyznać, że komunikacja publiczna nie jest tam jak na razie najlepiej rozwinięta, to jednak bliskość Ronda Ofiar Katynia pozwala się dosyć łatwo dostać w kierunku centrum Krakowa samochodem, ale też nietrudno jest wyjechać na autostradę czy pojechać w stronę Nowej Huty ulicami Conrada, Opolską, Lublańską i tak dalej... Zaletą jest na pewno także bliskość wielkiego Centrum Handlowego czyli Galerii Bronowice, sklepów takich jak Ikea, OBI, Makro oraz wielu innych. Niedaleko znajdują się także biurowce, w których znajduje się sporo miejsc pracy, co też na pewno służy ewentualnej odsprzedaży lub wynajmowi nieruchomości znajdującej się w takiej okolicy :)

No i sama firma odpowiadająca za ten projekt wydaje się dosyć pewnym budowniczym i nie jest to też ich pierwszy projekt, który realizują w naszym mieście. Poza Harmonica House na Kazimierzu wkrótce ruszą z kolejnym wielkim projektem, tj, Art City Kraków na Grzegórzkach pomiędzy ulicami Fabryczną i Aleją Pokoju, a więc relatywnie blisko centrum. Zdaje się też, że są powiązani z Grupą Zasada, może ktoś miał już z nimi jakąś styczność i może coś napisać o tym, jakie ma opinie o deweloperze EkoPark, czy to firma godna polecenia i czy budują solidne mieszkania z którymi nie dzieje się nic złego. No i oczywiście jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia Osiedla 7 Życzeń, to również mile widziane na forum, bo pewnie więcej osób zastanawia się nad tym, czy nie kupić tu mieszkania :)


jakubiakuellen
Posty: 99
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: jakubiakuellen » 09 maja 2017, 22:47

blaszana kotka pisze:Kuzynka kupiła mieszkanie na osiedlu 7 życzeń. Byłam, widziałam, zakochałam się :D Mieszkania są na maxa doświetlone, jasne, a co za tym idzie ciepłe. Okna porządne, 3szybowe. Aktualnie są jeszcze mieszkania do kupienia.

Dobra, nie pisz tak, bo widać od razu, że robisz sztuczną reklame. Nikt nie poleci na okna. Żal..

Marysia
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2016, 23:11

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: Marysia » 17 maja 2017, 11:27

Widziałam te bloczki. Lokalizacja - jak na wsi, ani chodnika, ani sklepu, ani autobusu. Komuś może odpowiadać jeżdżenie wszędzie autem, mnie nie. Mieszkania bardzo drogie.


Karina37
Posty: 13
Rejestracja: 06 cze 2017, 17:32

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: Karina37 » 08 gru 2017, 14:33

Jeżeli nie odpowiada Ci jeżdżenie samochodem do sklepu, to kup mieszkanie w ścisłym centrum i po problemie. Moim zdaniem 7 Życzeń wcale nie jest źle skomunikowane, a poza tym to bezpieczna okolica.

kaarlos
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2017, 19:30

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: kaarlos » 18 gru 2017, 19:34

Hej,
Z tego co widzę to obecnie oddawane są kolejne części inwestycji i deweloper chyba rozpoczyna zabudowę kolejnych gruntów. Czy jest na tym forum, ktoś mógłby coś więcej powiedzieć o osiedlu 7 życzeń szczególnie osoby, które już odebrały swoje mieszkania?

Karina37
Posty: 13
Rejestracja: 06 cze 2017, 17:32

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: Karina37 » 04 sty 2018, 11:22

Co chcesz dokładnie wiedzieć? Napisz, a postaram się odpowiedzieć.

Tsukuyomi
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2018, 11:41

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: Tsukuyomi » 04 sty 2018, 11:43

Ogólnie fajne osiedle gdyby nie mankament samolotów które lądują i są kilkanaście metrów nad głową. Sam myślałem o kupnie mieszkania tam ale samoloty i hałas mnie odstraszają.

FlatCracow
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:14

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: FlatCracow » 08 sty 2018, 19:27

Witam, jestem zainteresowany tą inwestycją. Uprzejma prośba o informacje zwłaszcza jeśli chodzi o hałas samolotów. Będąc tam słyszałem, głośno. Jak często latają samoloty nad tym obszarem, nocą też ? Z góry dzięki. Jakie macie opinie odnośnie dewelopera - odnośnie jakości oraz obsługi . Dzięki


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: pozdro » 08 sty 2018, 23:56

Cały czas chyba, będą coraz częściej bo liczba połączeń z Balic rośnie w tempie 15-20% rocznie. Obecnie obsługuje 5.85mln pasażerów. Za 5 lat jak będzie ruch rósł w tempie 15% to będzie już koło 11mln pasażerów. Wyszło mi jakieś 10-20 lotów na 1h.

słoik_ze_wsi
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:05

Re: Osiedle 7 Życzeń Kraków od EkoPark forum i mieszkaniaw Bronowicach

Postautor: słoik_ze_wsi » 09 sty 2018, 14:32

Sytuacja z samolotami mocno się poprawi, bo zatwierdzono już budowę nowego pasa na Balicach. Nowa ścieżka lotu samolotów przebiegać będzie nad wsiami Rząska i Szczyglice



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 53 gości