Znaleziono 67 wyników
- 14 cze 2026, 21:15
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Miejsce postojowe w garażu przy filarze / czy warto kupić miejsce w garażu bloku przy słupie - opinie
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 18798
Re: Miejsce postojowe w garażu przy filarze / czy warto kupić miejsce w garażu bloku przy słupie - opinie
Najlepsze i najspokojniejsze miejsce jest przy ścianie. Trochę gorsze do parkowania ale poza tym ma same plusy. No właśnie miejsce przy filarze lepsze niż przy ścianie. Jak masz przy ścianie, to ludzie często obklejają ścianę jakimiś piankami, bo sami sobie o nią drzwi obijają. Pomiędzy filarami ma...
- 14 cze 2026, 17:31
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Miejsce postojowe w garażu przy filarze / czy warto kupić miejsce w garażu bloku przy słupie - opinie
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 18798
Re: Miejsce postojowe w garażu przy filarze / czy warto kupić miejsce w garażu bloku przy słupie - opinie
Moim zdaniem zakup miejsca postojowego przy filarach, to bardzo dobry wybór, zdecydowanie lepiej niż przy ścianie, oczywiście pod warunkiem, że filary są w takich miejscach, że miejsce pomiędzy nimi da się wykorzystać na otwieranie drzwi i wsiadanie oraz wysiadanie z samochodu. Dodaje się dodatkowe ...
- 24 lut 2026, 18:39
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel budowany w ciekawej (prefabrykaty) technologii, na terenie dawnego Polmozbytu - al. Listopada / Nad Strugą
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5978
Re: Hotel budowany w ciekawej (prefabrykaty) technologii, na terenie dawnego Polmozbytu - al. 29 Listopada / Nad Strugą
I jeszcze sam front budynku i wejście do niego.

Nie silili się tu specjalnie na finezję, zresztą jak w przypadku całego tego budynku. Ciekawa w nim była chyba tylko technologia budowy

Nie silili się tu specjalnie na finezję, zresztą jak w przypadku całego tego budynku. Ciekawa w nim była chyba tylko technologia budowy
- 24 lut 2026, 18:37
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel budowany w ciekawej (prefabrykaty) technologii, na terenie dawnego Polmozbytu - al. Listopada / Nad Strugą
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5978
Re: Hotel budowany w ciekawej (prefabrykaty) technologii, na terenie dawnego Polmozbytu - al. Listopada / Nad Strugą
Ale za to ten zielony zagajnik pomiędzy budyniem Student Space, a al. 29 Listopada: https://i.postimg.cc/j5mLzc8D/12679-177049896251181.jpg Brakuje tylko sztucznych sarenek i bociana, i krasnali ; ) https://i.postimg.cc/LXwnzDyP/12681-177049900178685.jpg Zachęcające do wypoczynku leżaki, można się n...
- 24 lut 2026, 18:35
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel budowany w ciekawej (prefabrykaty) technologii, na terenie dawnego Polmozbytu - al. Listopada / Nad Strugą
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5978
Re: Hotel budowany w ciekawej (prefabrykaty) technologii, na terenie dawnego Polmozbytu - al. Listopada / Nad Strugą
"Pięknieje" nam Kraków, prawda? https://i.postimg.cc/Px9Pmy6Z/12682-177049904742389.jpg Ten nowy hotel przy al. 29 Listopada, to powinien dostać jakąś antynagrodę architektoniczną. https://i.postimg.cc/NMS51DNF/12678-177049903040887.jpg Nudna kostka, ruchliwa droga, a na tyłach kolejny tak...
- 03 lut 2026, 9:20
- Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
- Temat: Sprzedaż nowego etapu L Osiedla Wizjonerów w Krakowie / ceny / opinie
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 17335
Re: Sprzedaż nowego etapu L Osiedla Wizjonerów w Krakowie / ceny / opinie
To akurat nie dziwi, bo mniejsze mieszkania często biorą single, ludzie bez samochodu, ludzie z mniejszym budżetem. Ten ostatni etap to chyba ten najdalszy od przystanków - to jest z minimum 10-15 minut drogi pieszo. A jak ktoś chce iść pieszo na zakupy do GB czy chociażby Lidla to minimum 20 minut...
- 07 sie 2025, 22:16
- Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
- Temat: Sprzedaż nowego etapu L Osiedla Wizjonerów w Krakowie / ceny / opinie
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 17335
Re: Sprzedaż nowego etapu L Osiedla Wizjonerów w Krakowie / ceny / opinie
Ciekawostka taka, rozmawiałem ze znajomym, który w jednym z nowszych etapów prowadził jakieś prace wykończeniowe w mieszkaniu i mówił, że strasznie mało ludzi tam mieszka, że blok niby nowy, ale nie słychać wiercenia, nie widać ekip, na parkingu pusto... Tak tam stoi sprzedaż i mieszkania stoją pust...
- 25 lip 2025, 10:45
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Forma Otwarta Kraków / Prądnik Biały - deweloper Ekopark (etapy C i D) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4183
Re: Forma Otwarta Kraków / Prądnik Biały - deweloper Ekopark (etap II) - opinie na forum
Ciekawe, jak będą wyglądały te nowe bloki, czy one będą takie, jak pierwszy etap. Dobrze by było, gdyby coś lepszego zrobili, choć jak to w Krakowie, deweloperzy przyzwyczaili się do tego, że bardzo nie trzeba się starać.
- 28 wrz 2024, 0:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)
- Odpowiedzi: 252
- Odsłony: 260457
Re: Osiedle Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)
Jak to się dalej potoczyło? Wymieniali elewacje na całym bloku, czy zostały takie ciapki na budynku? Jak to jest, że czasem widuje się kamienice, gdzie elewacje są zrobione płytkami, i widać, że to chyba od budowy, czyli ze 100 lat się trzyma, a tu nie potrafią zrobić czegoś, co wytrzyma kilka lat. ...
- 04 sie 2024, 20:23
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Lokum Siesta Kraków - Deweloper Lokum - opinie i forum
- Odpowiedzi: 105
- Odsłony: 114790
Re: Inwestycja Lokum Siesta Kraków - Deweloper Lokum - opinie i forum
Jakoś czuję podskórnie, że jeszcze coś tam uda się im wytargować i coś dostawić, ale zobaczymy, jak się spiszą prawnicy miejscy, choć najlepszego zdania, to o nich nie mam.