Znaleziono 31 wyników

autor: smegow
10 cze 2026, 22:22
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Budowa / rozbudowa szkoły podstawowej w Płaszowie (ul. Grochowa Kraków) - zdjęcia i opinie na forum
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5249

Re: Budowa / rozbudowa szkoły podstawowej w Płaszowie (ul. Grochowa Kraków) - zdjęcia i opinie na forum

Patrząc na to, ile nowych bloków powstaje w tej okolicy, to pewnie zaraz okaże się, że i ta rozbudowana szkoła, to jednak jest za mało i przydałoby się więcej miejsca dla uczniów.
autor: smegow
24 paź 2025, 13:16
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Pawion na Osiedlu Podwawelskim / remont pawilonu handlowego na os. Podwawelskim w Krakowie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2511

Re: Pawion na Osiedlu Podwawelskim / remont pawilonu handlowego na os. Podwawelskim w Krakowie

W sumie, to wyszło całkiem podobnie z przodu, jak z tyłu. https://i.postimg.cc/8553qQxw/12145-176087384133735.jpg Ogólnie, to zdarzały się ładniejsze pawilony, ładniej wyremontowane, ale w sumie, to dobrze, że się w to inwestuje. Jeszcze parter obijają styropianem, więc na ostateczny efekt trzeba je...
autor: smegow
09 paź 2025, 19:28
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Pawion na Osiedlu Podwawelskim / remont pawilonu handlowego na os. Podwawelskim w Krakowie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2511

Re: Pawion na Osiedlu Podwawelskim / remont pawilonu handlowego na os. Podwawelskim w Krakowie

Ale liczy się bardziej to, jak budynek po remoncie będzie się prezentował od frontu.

Obrazek

A tu jeszcze cały czas znajduje się elewacja. Jak będzie gotowe, to postaram podzielić się zdjęciami.
autor: smegow
09 paź 2025, 19:27
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Pawion na Osiedlu Podwawelskim / remont pawilonu handlowego na os. Podwawelskim w Krakowie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2511

Re: Pawion na Osiedlu Podwawelskim / remont pawilonu handlowego na os. Podwawelskim w Krakowie

Trwa właśnie w Krakowie remont pawilonu na Osiedlu Podwawelskim, dokładniej, to tego znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Dworskiej i ul. Komandosów. https://i.postimg.cc/rmpHB7rS/11864-17584800072041.jpg Od tyłu jest to już zrobione, widać że poszli w klasykę i nie zaszaleli z elewacją specjalnie.
autor: smegow
24 wrz 2024, 23:38
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3047

Re: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie

Ciekawe też, jakąś funkcję będzie miała ta kamienica po przebudowie, czy to będą mieszkania, czy będzie jakiś hotel albo hostel. Okolica niezbyt cicha, ale też nie wiem czy ktoś kupuje mieszkanie w takim miejscu dla siebie, żeby w nim mieszkać. Na pewno czas pokaże, co będzie w tym budynku po remonc...
autor: smegow
24 wrz 2024, 23:36
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3047

Re: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie

Jeszcze niedawno ten budynek straszył w okolicy, a dziś przykrywa go rusztowanie, z pod którego wyziera jeszcze jego stan aktualny. https://i.postimg.cc/bwrN6pfT/9886-1725828522887121.jpg Patrząc na zdjęcie, to chyba ze środka tego budynku wiele nie zostanie, ale też nic dziwnego, skoro ktoś chce, ż...
autor: smegow
24 wrz 2024, 23:32
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3047

Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie

Ruszył wreszcie remont mocno zaniedbanej, a w zasadzie, to zrujnowanej kamienicy przy ul. Bożego Ciała 17 w Krakowie, czyli w niezłej lokalizacji, w popularnej części Kazimierza.
autor: smegow
03 maja 2023, 8:11
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum
Odpowiedzi: 362
Odsłony: 221385

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Dzień dobry Jakie po pierwszych miesiącach po odbiorze mieszkan macie Państwo doświadczenia z zarządcą obiektu, czy sa jakieś drażniace rzeczy, jak kształtują się czynsze na tle porównywalnych krakowskich inwestycji? Czy zauważył Państwo ujawnienie się jakich wad związanych z wykonawstwem inwestycj...
autor: smegow
27 lut 2023, 11:50
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum
Odpowiedzi: 362
Odsłony: 221385

Re: Inwestycja Meiera 16E Kraków od Dom-Bud - opinie na forum

Jak przyjeżdża ekipa wykańczać mieszkanie to niech właściciel udostępnia swoje miejsce postojowe a jak go nie ma to niech stają pod lewiatanem Niestety ale z ludźmi tak jest, znaki nie działają, dopiero mandaty albo odholowanie kilku samochodów może by pomogło na chwilę. I jak będą blokady na miejs...

Wyszukiwanie zaawansowane