Znaleziono 238 wyników

autor: nanu
09 cze 2026, 11:30
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Warszawie forum? Ciekawe na Mazowszu
Temat: Mieszkanie z boku bloku i boazeria na suficie - czy warto kupić?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9504

Re: Mieszkanie z boku bloku i boazeria na suficie - czy warto kupić?

Kiedyś znajomej sąsiad przebił się przez sufit w łazience na wylot. A to w nowym budownictwie nie jest to możliwe? Mi tak sąsiad się przebił. Znaczy się jego ekipa wykańczająca mieszkanie. Robili podłogówkę i przewiercili się do mieszkania poniżej i żywica którą potem wylewali przelała się do "...
autor: nanu
08 cze 2026, 12:49
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Duże mieszkanie dla rodziny w Krakowie 4-5p 80m2+ / gdzie kupić większe mieszkanie w Krakowie
Odpowiedzi: 114
Odsłony: 107445

Re: Duże mieszkanie dla rodziny w Krakowie 4-5p 80m2+ / gdzie kupić większe mieszkanie w Krakowie

Podzielę się kawałkiem własnego doświadczenia. W 2023 kupowałem mieszkanie 5-pokojowe + dwie w pełni funkcjonalne łazienki, trochę ponad 80 m2 na ostatnim piętrze bloku (z genialnym widokiem na miasto), przy przystanku tramwajowym, na Prądniku Czerwonym. Wystawa na 3 strony, większość okien na połu...
autor: nanu
30 mar 2026, 22:32
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Entre Kraków / deweloper Ekopark (ul. Łokietka 116) - opinie na forum
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3237

ENTRE - kolejne osiedle od EKOPARKu na P. Białym.

Od jakiegoś czasu widuję na Pachońskiego billboard z nowym osiedlem.

Z tego co widać na stronie umiejscowienie to ulica Łokietka. Mieszkania od 30m2 do 85m2
Najtańsze za 470K, a najdroższe (i oczywiście największe) 1m 213K

Według mnie szału nie robi, no ale cóż.... nic nowego.
autor: nanu
09 mar 2026, 20:17
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3596

Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum

Ja bym zapytała - na ile partnerka jest pewna, że nie będzie zmieniać pracy? Albo nie zmienią jej lokalizacji biura? Dlaczego pytam - przykład kumpli z pracy mojego męża. Biuro na Czerwonych Makach. Dla nas fatalna lokalizacja, bo mieszkamy w Zasadzie w Zielonkach. No ale jak się zatrudniał to jeszc...
autor: nanu
18 gru 2025, 13:11
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle przy ul. Piaszczystej Kraków / Urbaneria - zdjęcia i opinie na forum
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4325

Re: Osiedle przy ul. Piaszczystej Kraków / Urbaneria - zdjęcia i opinie na forum

Jak się komuś podoba to ta sama firma/firmy (projekt i budowa) robią Proste Kąty proste-katy.pl A co do ruchu samochodowego jest przejazd do wiat. Patrząc z tego kierunku skąd było zdjęcie to po lewej się wjeżdża. Gdyby ktoś pytał kiedy to było zrobione - 2019 był początek inwestycji i na wiosnę 202...
autor: nanu
03 gru 2025, 20:53
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Glogera Kraków / deweloper Dom-Bud - opinie i informacje na forum o inwestycji
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 68492

Re: Glogera Kraków / deweloper Dom-Bud - opinie i informacje na forum o inwestycji

Podpowiem, że jak się pójdzie w stronę Glogera i tym bloków przy ulicy (które widać w tle), to idąc z ich lewej strony to tam też jest plac zabaw (mniejszy). A chodzi o plac zabaw, który też powstał w ramach budowy tego osiedla? Czy to jakiś inny jest? Powstał w ramach osiedla. Przed osiedlem na ty...
autor: nanu
27 lis 2025, 19:43
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Glogera Kraków / deweloper Dom-Bud - opinie i informacje na forum o inwestycji
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 68492

Re: Glogera Kraków / deweloper Dom-Bud - opinie i informacje na forum o inwestycji

Podpowiem, że jak się pójdzie w stronę Glogera i tym bloków przy ulicy (które widać w tle), to idąc z ich lewej strony to tam też jest plac zabaw (mniejszy).
autor: nanu
18 lis 2025, 22:34
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7090

Re: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum

Część z tych mieszkań pewnie będzie maiła niezły widok na kładkę nad ulicą. https://i.postimg.cc/MTjLfnzd/12055-176001601130263.jpg Ale np. do przystanku tramwajowego będzie z tego budynku całkiem blisko, podobnie jak niedaleko będzie na przystanki autobusowe przy ul. Opolskiej. Do tego "za pł...
autor: nanu
16 lis 2025, 18:52
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje
Odpowiedzi: 3181
Odsłony: 1776305

Re: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje

https://subiektywnieofinansach.pl/co-z-cenami-mieszkan-wnioski-z-raportu-finansowego-wielkiej-firmy-deweloperskiej-atal/?mc_cid=d710ffbf34&mc_eid=ed6fed38c2 I dlatego właśnie najbliższe miesiące mogą być dobre dla nabywców mieszkań. Kredyt już tańszy, zdolność kredytowa większa, mieszkań do wybo...

Wyszukiwanie zaawansowane