Znaleziono 132 wyniki
- 22 cze 2026, 21:24
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 15023
Re: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
to ze jest gleboki wykop sugeruje, ze tam moga byc platformy, a nie standardowe miejsca postojowe (ale nie znam szczegolow tej inwestycji) Faktycznie, jeszcze może być taka patologia, jak te platformy, one też wymagają wyższych pomieszczeń na poziomie -1. Jeśli będą, to ciekawe czy zależne czy niez...
- 21 cze 2026, 22:04
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 15023
Re: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
Są rozpory stabilizujące wykop, żeby nie zawalił się do środka. https://i.postimg.cc/RZkVcsxV/13761-178195345223465.jpg Będzie jeden poziom garażu czy dwa? Patrząc na ludzi w wykopie, to wygląda, jakby na jeden poziom, to jednak było za głęboko. https://i.postimg.cc/VkxLjGPw/13757-178195334262157.jp...
- 21 cze 2026, 22:00
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 15023
Re: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
Jest też już żuraw postawiony na tej budowie, czyli kolejny etap ogarnięty. https://i.postimg.cc/7ZFYgsrD/13758-178195337717259.jpg Ale widać, że jak na razie wystarcza pompa do betonu z bardzo długim ramieniem. https://i.postimg.cc/13k5pC1R/13760-178195342297763.jpg A w tle widać stojące już bloki ...
- 21 cze 2026, 21:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 15023
Re: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
No to mała aktualizacja stanu prac z małego spaceru w tamtą okolicę odbytego niedawno. https://i.postimg.cc/4xDNzLRd/13762-178195347965567.jpg Jak widać, budowa idzie tam już pełną parą, jak na razie trwają prace na kondygnacjach podziemnych. https://i.postimg.cc/jSpdzgYx/13759-178195340741461.jpg Z...
- 21 cze 2026, 21:26
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2619
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
O ile ulica Meiera to jakiś żart jak na razie, to jednak na szczęście ktoś pomyślał i nie pozwolono na wybudowanie nowych osiedli na kilka tysięcy mieszkańców przy czymś takim. https://i.postimg.cc/x1wTKxV8/13763-178195360382971.jpg Droga ma być przebudowana i zdaje się, że wreszcie ruszyła przebudo...
- 21 cze 2026, 16:31
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Przystanek kolejowy Kraków Prądnik Czerwony / Szybka Kolej Aglomeracyjna + parking Park&Ride - budowa / zdjęcia / opinie
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 700
Re: Przystanek kolejowy Kraków Prądnik Czerwony / Szybka Kolej Aglomeracyjna + parking Park&Ride - budowa / zdjęcia / op
Na pewno taki przystanek kolejowy zmieni tą część Prądnika Czerwonego. https://i.postimg.cc/13n3VxTY/13741-178194867842027.jpg Pytanie, jak często będą z niego odjeżdżały pociągi w stronę centrum? https://i.postimg.cc/RZ6ZJr8D/13742-178194870060429.jpg W każdym razie to fajnie, że ruszyła tam budowa...
- 21 cze 2026, 16:30
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Przystanek kolejowy Kraków Prądnik Czerwony / Szybka Kolej Aglomeracyjna + parking Park&Ride - budowa / zdjęcia / opinie
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 700
Re: Przystanek kolejowy Kraków Prądnik Czerwony / Szybka Kolej Aglomeracyjna + parking Park&Ride - budowa / zdjęcia / op
Byłem tam nie tak dawno i jakieś prace przy torach chyba już się rozpoczęły. https://i.postimg.cc/YCGCLcVD/13740-178194866512125.jpg Nie wiem czy to remont linii, czy robią dodatkowy tor i wygospodarowują na niego miejsce. No i czy to nie jest miejsce już na te przystanki kolejowe, które mają zostać...
- 10 cze 2026, 21:22
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2619
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Na mapkach pokazywanych przez Dom Development była rezerwa pod jakąś drogę pomiędzy blokami, więc to być może jedno z tych połączeń.
- 09 cze 2026, 22:15
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2619
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Podobno ruszyły już prace przy przebudowie ulicy Meiera w Krakowie, droga jest zamknięta, tylko nie wiem czy jeszcze okresowo, czy jest teraz całkowicie nieprzejezdna. Ale fajnie, że się dzieje, bo jednak ta droga prosiła się o zmiany, a że aktualnie powstaje przy niej tyle mieszkaniówki i jeszcze p...
- 08 cze 2026, 23:16
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Przystanek kolejowy Kraków Prądnik Czerwony / Szybka Kolej Aglomeracyjna + parking Park&Ride - budowa / zdjęcia / opinie
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 700
Re: Przystanek kolejowy Kraków Prądnik Czerwony / Szybka Kolej Aglomeracyjna + parking Park&Ride - budowa / zdjęcia / op
I to by jeszcze znaczyło, że będzie jakieś przejście przez przystanek kolejowy w stronę ul. Strzelców, czyli będzie jakieś wyjście w stronę miasta, co też dobrze by zrobiło okolicy ul. Meiera, bo teraz to trzeba chodzić przez pozbawiony chodników wiadukt w ul. Reduta lub przez 29 Listopada, jedn i d...