Znaleziono 83 wyniki
- 13 maja 2026, 11:47
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7091
Re: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
Jak to się prezentuje po skończeniu? Widział ktoś może ofertę wynajmu mieszkań w tym "hotelu" Nad Sudołem? Jakie ceny i za jakie metraże i układy?
- 19 mar 2026, 15:21
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Smętna Garden Kraków / deweloper Dom-Bud (Bronowice Wielkie) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1090
Re: Smętna Garden Kraków / deweloper Dom-Bud (Bronowice Wielkie) - opinie na forum
Jeśli chodzi o mieszkania przy Smętnej, to w dwóch budynkach zaplanowano tutaj 28 mieszkań w każdym, więc może niewiele, jak na miasto, ale jak na ta okolicę, gdzie dużo jest domków i szeregówek i niskich bloków, to wcale nie tak mało. Same mieszkania mają różne układy, najmniejsze kawalerki tam maj...
- 19 mar 2026, 15:07
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Smętna Garden Kraków / deweloper Dom-Bud (Bronowice Wielkie) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1090
Smętna Garden Kraków / deweloper Dom-Bud (Bronowice Wielkie) - opinie na forum
To jeszcze jedna inwestycja po tej stronie miasta, tym razem deweloper Dom-Bud i jego nowe mieszkania sprzedawane pod nazwą Smętna Garden, choć wydaje się to być niegramatyczne, bo chyba raczej powinno to być Smętny Garden, a już żeby było po polsku, to może Smętny Ogród - tylko nie wiem czy w tej s...
- 10 lis 2025, 12:00
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7091
Re: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
Część z tych mieszkań pewnie będzie maiła niezły widok na kładkę nad ulicą.

Ale np. do przystanku tramwajowego będzie z tego budynku całkiem blisko, podobnie jak niedaleko będzie na przystanki autobusowe przy ul. Opolskiej.

Ale np. do przystanku tramwajowego będzie z tego budynku całkiem blisko, podobnie jak niedaleko będzie na przystanki autobusowe przy ul. Opolskiej.
- 10 lis 2025, 11:59
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7091
Re: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
Robili na tym już elewację, jak robiłem zdjęcia, więc być może już widać pierwsze gotowe ściany. https://i.postimg.cc/J0V2NRn1/12058-176001595198659.jpg Na budowie spory ruch, więc pewnie z zewnątrz budynek zostanie wkrótce ukończony. https://i.postimg.cc/85rYf7T9/12057-176001591758057.jpg I jeszcze...
- 10 lis 2025, 11:54
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7091
Re: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
Taka ciekawostka, jak się dobrze przyjrzeć, to wychodzi, że oni to chyba z prefabrykatów stawiają. https://i.postimg.cc/76TRJ5q9/12054-176001584504353.jpg Chyba ta technologia wraca coraz bardziej do łask, bo to już któryś budynek w ostatnich latach tak stawiany w Krakowie. https://i.postimg.cc/KzgW...
- 10 lis 2025, 11:52
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Hotel nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7091
Re: Hotel Nad Sudołem od CDL / przy ul. Pachonskiego w Krakowie - opinie na forum
Całkiem pokaźna konstrukcja ten hotel Nad Sudołem w Krakowie. https://i.postimg.cc/0QJ4Kz9Y/12053-176001581481151.jpg Ciekawe czy to będzie funkcjonowało faktycznie, jako budynek hotelowy, czy jednak jako mieszkania na wynajem. Jak myślicie? https://i.postimg.cc/D0kMr7zB/12059-176001597252561.jpg Wi...
- 10 lis 2025, 11:25
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Trasa Wolbromska w Krakowie (ul. Na popielówkę) - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 30436
Re: Trasa Wolbromska w Krakowie (ul. Na popielówkę) - informacje i opinie na forum
A ta kładka uszkodzona kładka dla pieszych i rowerzystów w Krakowie jest dlatego zamknięta, bo z części zniknęły też barierki nad ulicą. https://i.postimg.cc/KjKV3BVH/12008-1760023464184239.jpg Choć wydaje się, że spokojnie mogli jakieś tymczasowe zrobić i jednak wpuścić tam ludzi, o ile już samo si...
- 10 lis 2025, 11:23
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Trasa Wolbromska w Krakowie (ul. Na popielówkę) - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 30436
Re: Trasa Wolbromska w Krakowie (ul. Na popielówkę) - informacje i opinie na forum
Coś za niskie te wiaduktu pobudowali na tej trasie, skoro samochody się pod nimi nie mieszczą. https://i.postimg.cc/PJB7WNnN/12010-1760023435556237.jpg Ktoś tu musiał nieźle urwać, ale gorzej, że przez to jest zamknięte przejście dla pieszych na drugą stronę po tej kładce. https://i.postimg.cc/8cF3f...
- 29 wrz 2025, 16:03
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Imperial Look Up House Kraków / deweloper Imperial Capital - opinie na forum
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 23173
Re: Imperial Look Up House Kraków / deweloper Imperial Capital - opinie na forum
Warto wybrać się na którą z ich inwestycji, które zrealizowali w Krakowie i popytać osób, które mieszkają, choćby przy Nowohuckiej, albo w innej części Prądnika Białego. W Krakowie Imperial Capital już trochę zbudował.