Znaleziono 12 wyników

autor: irt
16 maja 2026, 21:40
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 28776

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Chodzi o plan zagospodarowania. Ten teren rzeczywiście jest przeznaczony pod park. Ale z tego co wiem, działki są w rękach prywatnych, miasto musiałoby je wykupić. Więc to raczej nieokreślona przyszłość
autor: irt
11 maja 2023, 12:56
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
Odpowiedzi: 219
Odsłony: 283316

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Spacerowo jest tam sporo terenów ale bardziej 'dzikich', czyli dla dorosłego lub starszego dziecka. Pomijając inne wymienione tutaj plusy i minusy, chciałbym tylko doprecyzować kwestie wyjazdu z tamtych osiedli. Banacha nie będzie jedynym wylotem. Papierni Prądnickich będzie połączone z A.29tego na ...
autor: irt
07 paź 2021, 19:06
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)
Odpowiedzi: 162
Odsłony: 136888

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Więcej niż 3. Bloków będzie tutaj od groma.

Wizualizacja znaleziona na stronie jednego z deweloperów:
Obrazek
autor: irt
26 sie 2021, 14:07
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 59990

Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum

Jak ktoś zastanawia sie czy Ozon czy Sento albo Przestrzenie to niech np. zobaczy wysokość pomieszczeń w Ozon :lol: Byłem, oglądałem, zrobili minimum jeśli chodzi o przepisy i jak zrobicie obniżony sufit do tego to będzie można go ręką dotykać bez potrzeby wyciągania drabiny :D Ozon ma 260cm, minim...
autor: irt
15 maja 2021, 12:10
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
Odpowiedzi: 3853
Odsłony: 2274147

Re: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac

Ten bon 100k a dopłata(?) do wkładu własnego to chyba coś innego. Chociaż teraz już nie jestem pewien
autor: irt
08 maja 2021, 10:13
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
Odpowiedzi: 3853
Odsłony: 2274147

Re: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac

Może co do całości to tak, ale w tym tygodniu widziałem dwa mieszkania na północy i dwa na Zabłociu. Różnica w cenie ofertowej to było 1k, różnica w standardzie to było niebo a ziemia na korzyść tych ofert z Zabłocia. Ale też nie wiem jak wyglądają sprawy ze słabymi mieszkaniami na Zabłociu - zwycz...
autor: irt
14 kwie 2021, 7:59
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle Ozon Kraków - Megapolis Deweloper - opinie i forum mieszkańców
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 104554

Re: Osiedle Ozon Kraków - Megapolis Deweloper - opinie i forum mieszkańców

Co do lokalizacji. Jeśli chodzi o dojazd, za 2 lata będzie o wiele lepiej. Za 3-4 lata będzie S7 z S52 w odległości 1.3km od Banacha. Do tego inwestycja w bliskim sąsiedztwie terenów 'wiejskich'. Wsiadasz na rower i 2 minuty później nie czujesz, że mieszkasz w mieście. Do rynku stosunkowo blisko (w ...

Wyszukiwanie zaawansowane