Znaleziono 12 wyników
- 23 cze 2026, 9:26
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 15035
Re: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
Według strony inwestycji, bedą to zwykłe miejsca postojowe na poziomach -1 oraz -2
- 05 cze 2026, 15:48
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Banacha 12 Kraków / wyburzenie domu i budowa bloku - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 419
Re: Banacha 12 Kraków / wyburzenie domu i budowa bloku - informacje i opinie na forum
Chyba chodziło Ci o Banacha 20
- 16 maja 2026, 21:40
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 28728
Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum
Chodzi o plan zagospodarowania. Ten teren rzeczywiście jest przeznaczony pod park. Ale z tego co wiem, działki są w rękach prywatnych, miasto musiałoby je wykupić. Więc to raczej nieokreślona przyszłość
- 03 maja 2026, 19:17
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 10550
Re: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
Jak wygląda kwestia negocjacji cen?
- 11 maja 2023, 12:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 219
- Odsłony: 283280
Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
Spacerowo jest tam sporo terenów ale bardziej 'dzikich', czyli dla dorosłego lub starszego dziecka. Pomijając inne wymienione tutaj plusy i minusy, chciałbym tylko doprecyzować kwestie wyjazdu z tamtych osiedli. Banacha nie będzie jedynym wylotem. Papierni Prądnickich będzie połączone z A.29tego na ...
- 07 paź 2021, 19:06
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)
- Odpowiedzi: 162
- Odsłony: 136881
Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)
Więcej niż 3. Bloków będzie tutaj od groma.
Wizualizacja znaleziona na stronie jednego z deweloperów:

Wizualizacja znaleziona na stronie jednego z deweloperów:

- 26 sie 2021, 14:07
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 59983
Re: Inwestycja SenToTu Kraków (deweloper Sento) - opinie na forum
Jak ktoś zastanawia sie czy Ozon czy Sento albo Przestrzenie to niech np. zobaczy wysokość pomieszczeń w Ozon :lol: Byłem, oglądałem, zrobili minimum jeśli chodzi o przepisy i jak zrobicie obniżony sufit do tego to będzie można go ręką dotykać bez potrzeby wyciągania drabiny :D Ozon ma 260cm, minim...
- 15 maja 2021, 12:10
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
- Odpowiedzi: 3853
- Odsłony: 2274014
Re: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
Ten bon 100k a dopłata(?) do wkładu własnego to chyba coś innego. Chociaż teraz już nie jestem pewien
- 08 maja 2021, 10:13
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
- Odpowiedzi: 3853
- Odsłony: 2274014
Re: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
Może co do całości to tak, ale w tym tygodniu widziałem dwa mieszkania na północy i dwa na Zabłociu. Różnica w cenie ofertowej to było 1k, różnica w standardzie to było niebo a ziemia na korzyść tych ofert z Zabłocia. Ale też nie wiem jak wyglądają sprawy ze słabymi mieszkaniami na Zabłociu - zwycz...
- 14 kwie 2021, 7:59
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Ozon Kraków - Megapolis Deweloper - opinie i forum mieszkańców
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 104533
Re: Osiedle Ozon Kraków - Megapolis Deweloper - opinie i forum mieszkańców
Co do lokalizacji. Jeśli chodzi o dojazd, za 2 lata będzie o wiele lepiej. Za 3-4 lata będzie S7 z S52 w odległości 1.3km od Banacha. Do tego inwestycja w bliskim sąsiedztwie terenów 'wiejskich'. Wsiadasz na rower i 2 minuty później nie czujesz, że mieszkasz w mieście. Do rynku stosunkowo blisko (w ...