Znaleziono 194 wyniki

autor: robcio
18 maja 2026, 8:18
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Saritor Park w Masłomiącej
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1230

Re: Saritor Park w Masłomiącej

O ile się nie mylę, to w Michałowicach jest już PR (widuję w ciągu alei 29 listopada autobus 307 z tablicami Michałowice PR) ale jak to się ma do lokalizacji osiedla domów w Masłomiącej nie wiem.
autor: robcio
28 wrz 2025, 8:55
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 10568

Re: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum

Wizualizacje całych budynków fajne, na wizualizacjach ujęte, że będą następne etapy zabudowa obok.

Natomiast rzuty zwłaszcza małych mieszkań nie są już tak zachęcające.
autor: robcio
19 kwie 2023, 13:38
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle Forma Otwarta Kraków od Ekopark (Bronowice, okolice ulicy Mięsowicza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 37575

Osiedle Forma Otwarta Kraków od Ekopark (Bronowice, okolice ulicy Mięsowicza) - opinie na forum

Dziś widziałem w internecie reklamę, ze startuje sprzedaż nowego osiedla na Bronowicach od Ekopark (nie widzę takiego tematu to zakładam)

Więcej info na oficjalnej stronie: ekopark.pl/forma-otwarta
autor: robcio
12 gru 2022, 15:15
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum
Odpowiedzi: 226
Odsłony: 176929

Re: Osiedle Lasówka Kraków - deweloper Stylhut Plus - opinie na forum

O urodzie samego osiedla się nie wypowiem, co do komunikacji miejskiej najlepsze dojście będzie na przystanek Koszykarska, nie daje on natomiast nadzwyczajnych możliwości komunikacyjnych (dwie linie 174 i 178, jedna w relacji Kombinat - Os. Kurdwanów, druga w relacji Mistrzejowice - Łagiewniki, obie...
autor: robcio
12 gru 2022, 13:50
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Art City Kraków od Ekopark forum opinie o mieszkaniach na Grzegórzkach
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 120648

Re: Art City Kraków od Ekopark forum opinie o mieszkaniach na Grzegórzkach

Myśle, że ogólnie trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do wolnych działek obok interesujących kogoś inwestycji, dopóki działka nie zostanie docelowo zabudowana nigdy nie ma 100 procent pewności co będzie obok. Wolna działka zawsze może zmienić właściciela który ma na nią inny pomysł, a przeznaczenie d...
autor: robcio
01 gru 2022, 7:44
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Okna do podłogi w mieszkaniu / czy praktyczne / jak się mieszka z wysokimi oknami - opinie na forum
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 14133

Re: Okna do podłogi w mieszkaniu / czy praktyczne / jak się mieszka z wysokimi oknami - opinie na forum

Bardzo podobają mi się wysokie okna w mieszkaniach, które dodatkowo często są także drzwiami prowadzącymi na balkon. Ale po przyjrzeniu się planowi takiego mieszkania, okazuje się, że z takimi oknami wiążą się pewne problemy przy urządzaniu lokalu. Poniże takie, które rzuciły mi się w oczy, ale moż...
autor: robcio
01 gru 2022, 7:39
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7273

Re: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Pustki na targach mogą też być związane ze zmieniającym się formatem sprzedaży (w wielu branżach obserwuje się to zjawisko), sprzedaż się digitalizuje - przenosi do internetu itd. Z 10 lat temu część deweloperów w ogóle nie korzystała z internetu, a strony internetowe jeśli były to bardziej w formie...
autor: robcio
13 lis 2022, 11:36
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac
Odpowiedzi: 3853
Odsłony: 2274149

Re: Krakow potrzebuje tanich mieszkan by sie rozwijac

Kefo pisze:Hej

Podsumowanie danych Q322:


I to są konkretne dane, dziękuje :)

Może źle kombinuje ale widzę pewien trend, że w tym jest źle duzi i tak maja się niezle.

Wyszukiwanie zaawansowane