Znaleziono 10 wyników
- 07 cze 2026, 16:11
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7565
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Mam wrażenie, że Caba buduje dosyć mocno budżetowo, choć to obecnie przypadłość większości deweloperów. https://i.postimg.cc/dtvSg74f/13506-1779988031679103.jpg Teraz ceny kształtują się w przedziale pomiędzy 14 600 zł/m2 do 16 900 zł/m2. https://i.postimg.cc/FsmnwfTt/13508-1779988158186109.jpg A po...
- 07 cze 2026, 16:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7565
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
To kilka zdjęć jeszcze, ale tym razem bardziej wyraźnych. https://i.postimg.cc/9FVNs4Jv/13507-1779988135962107.jpg Budowa idzie całkiem sprawnie, ceny moim zdaniem jak na taki budynek dosyć wysokie ciągle, aczkolwiek deweloper je obniża chyba, warto spojrzeć na historię zmian cen mieszkań, chyba sam...
- 15 maja 2026, 18:49
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 671
Re: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Tym bardziej, że w tym jest sporo różnych usług, takich jak na przykład większy sklep, apteka, restauracja, chyba też jakiś grill kebab, poczta.

Orientujecie się, jaka przyszłość czeka ten pawilon?

Orientujecie się, jaka przyszłość czeka ten pawilon?
- 15 maja 2026, 18:48
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 671
Re: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Aktualnie nie jest to zdecydowanie ozdoba okolicy.

I zdecydowanie przydałby mu się gruntowny remont.

I zdecydowanie przydałby mu się gruntowny remont.
- 15 maja 2026, 18:45
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 671
Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Wie ktoś może, jakie są plany na stary PRL-owski pawilon przy ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie? Czy on w tym miejscu będzie na stałe czy to w końcu pójdzie do wyburzenia i w tym miejscu powstanie np. coś większego albo mieszkaniówka?
- 15 maja 2026, 18:34
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7565
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Trochę mi niewyraźnie wyszło, ale zaczyna być widać kondygnacje naziemne tam: https://i.postimg.cc/ZqyRP1gr/13218-1776367272965115.jpg A chciałem zapytać, co sądzicie o tej lokalizacji? Czy na tej wysokości ta ulica będzie bardzo uciążliwa? Jak będzie z tym pawilonem przy Dobrego Pasterza na przeciw...
- 09 sie 2023, 15:46
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Jakie koszty związane są z kupnem nowego mieszkania? / informacje i dyskusja na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6161
Re: Jakie koszty związane są z kupnem nowego mieszkania? / informacje i dyskusja na forum
Pierwsze koszty często pojawiają się już na etapie wstępnej rezerwacji. Odbywa się to albo w formie zaliczki, zadatku lub kaucji. W razie wycofania się z kupna można albo odzyskać całość, albo połowę albo nic. Zależy od dewelopera. Następnie koszt notarialnej umowy deweloperskiej. Zwykle dzielone n...
- 03 maja 2023, 18:00
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Jakie są trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych mieszkań? / pomysły i opinie na forum
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 14358
Jakie są trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych mieszkań? / pomysły i opinie na forum
Podpowie ktoś jakieś nowoczesne rozwiązania przy aranżacji nowego mieszkania, coś co jest na czasie i jednocześnie praktyczne? Lubię proste rzeczy i jasne kolory, ale też powinno być przytulnie. Nie wiem czy np. prysznic bez brodzika to jeszcze jest coś na czasie, czy pojawiły się może jakieś nowe, ...
- 03 maja 2023, 17:55
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Jakie koszty związane są z kupnem nowego mieszkania? / informacje i dyskusja na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6161
Jakie koszty związane są z kupnem nowego mieszkania? / informacje i dyskusja na forum
Powiecie mi, jakie są koszty przy zakupie nowego mieszkania? Pewnie trzeba liczyć się z opłatą za umowę deweloperską u notariusza - to jedno. To będzie nowe mieszkanie od dewelopera, więc pewnie nie byłoby podatku PCC. Ale co jeszcze może mnie zaskoczyć i ile dodatkowych środków powinienem mieć na t...
- 08 kwie 2021, 11:35
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 237452
Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)
Mam pytania odnośnie inwestycji:
Orientujecie się może, jakie ma być tam ogrzewanie? MPEC czy jakaś własna kotłownia?
Jakie okna mają być w budynku, 2-szybowe czy 3 szybowe?
Orientujecie się może, jakie ma być tam ogrzewanie? MPEC czy jakaś własna kotłownia?
Jakie okna mają być w budynku, 2-szybowe czy 3 szybowe?