Znaleziono 87 wyników
- 12 maja 2026, 12:02
- Forum: Ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie, które warto odwiedzić
- Temat: Chłodnia Portowa ul. Dekerta 47 Kraków (ul. Portowa) / Co dalej z budynkami chłodni na Zabłociu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7470
Re: Chłodnia Portowa ul. Dekerta 47 Kraków (ul. Portowa) / Co dalej z budynkami chłodni na Zabłociu
A jednak będą mieszkania, stoi już tablica informacyjna. A to ciekawe, jak oni to chcą zrobić z tego budynku. Wrzucisz jakieś zdjęcie tablicy informacyjnej? Kto tam jest inwestorem? Inwestor nazywa się Project Development 7. Budynek biurowy i budynek chłodni/magazynowni mają być przerobione na mies...
- 11 maja 2026, 22:34
- Forum: Ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie, które warto odwiedzić
- Temat: Chłodnia Portowa ul. Dekerta 47 Kraków (ul. Portowa) / Co dalej z budynkami chłodni na Zabłociu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7470
Re: Chłodnia Portowa ul. Dekerta 47 Kraków (ul. Portowa) / Co dalej z budynkami chłodni na Zabłociu
A jednak będą mieszkania, stoi już tablica informacyjna.
- 14 gru 2025, 19:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja ul. Ślusarska Kraków / Zabłocie - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1624
Re: Inwestycja ul. Ślusarska Kraków / Zabłocie - informacje i opinie na forum
Nie wiecie co to za inwestycja rusza na Zabłociu w Krakowie przy ul. Ślusarskiej? Tu ją opisali, a nie kojarzę z forum, żeby było coś w tej lokalizacji. lovekrakow.pl/kolejny-blok-na-zablociu-ten-rejon-miasta-ciagle-sie-rozbudowuje Ze zdjęć wychodzi, że tam dosyć gęsto te bloki będą rozmieszczone, ...
- 22 paź 2025, 10:47
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 49589
Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Obawiam się że co do zieleni i "wolnej przestrzeni" to prezentujecie myślenie życzeniowe. Takie coś się na pewno nie stanie. Myślę że nikt nie spodziewa się cudów, ale jeśli zrewitalizują jedną halę, zrobią plac miejski, wygospodarują pomieszczenia na to co w tej chwili jest w Mood, a w p...
- 20 paź 2025, 18:53
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 49589
Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Myślicie że to przypadek że po fali krytyki jaka wylała się na forach usunęli ze strony wszystkie wizualizacje pokazujące jak ma wyglądać to całe wielkie osiedle? :lol: Myślicie że zmienią projekt na coś bardziej kameralnego czy po prostu ukryli to na razie żeby nie zniechęcać potencjalnych nabywcó...
- 20 paź 2025, 11:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 49589
Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
z tego artykulu: https://gazetakrakowska.pl/w-poblizu-centrum-krakowa-powstana-mieszkania-dla-kilku-tysiecy-osob-na-zablociu-buduja-nowoczesne-osiedle-z-hotelami-i-uslugami/gh/c9p2-28090383/2 tez mnie zaskoczyla ta wizualizacja, ale wyglada ciekawie, tzn troche tutaj w stylu nadmorkiego kurortu i p...
- 19 paź 2025, 12:31
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 49589
Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
gazetakrakowska.pl/w-poblizu-centrum-krakowa-powstana-mieszkania-dla-kilku-tysiecy-osob-na-zablociu-buduja-nowoczesne-osiedle-z-hotelami-i-uslugami/ar/c9p2-28090383 Czyli jednak przeprojektowali to wszystko, wygląda to obiecująco.
- 04 wrz 2025, 11:11
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Moje Zabłocie Kraków (ul. Ślusarska 7) od Portfel Inwestycyjny Sp. z o.o. - opinie o inwestycji na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6043
Re: Moje Zabłocie Kraków (ul. Ślusarska 7) od Portfel Inwestycyjny Sp. z o.o. - opinie o inwestycji na forum
Podobno coś się ma ruszyć w temacie: lewicki-latak.com.pl/projekt/slusarska-krakow
- 04 wrz 2025, 11:07
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 49589
Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Myślicie że to przypadek że po fali krytyki jaka wylała się na forach usunęli ze strony wszystkie wizualizacje pokazujące jak ma wyglądać to całe wielkie osiedle? :lol: Myślicie że zmienią projekt na coś bardziej kameralnego czy po prostu ukryli to na razie żeby nie zniechęcać potencjalnych nabywcó...
- 04 wrz 2025, 10:36
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72408
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Kusper pisze:To powszechna praktyka, nie powinna stanowić żadnego novum. Biuro sprzedaży chce przefiltrować puste leady, osób których poza obszarem zainteresowania/możliwości finansowej jest ta inwestycja.
Przecież jest już prawny obowiązek publikowania cen.