Znaleziono 87 wyników

autor: Kwiatuszek
12 maja 2026, 12:02
Forum: Ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie, które warto odwiedzić
Temat: Chłodnia Portowa ul. Dekerta 47 Kraków (ul. Portowa) / Co dalej z budynkami chłodni na Zabłociu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7470

Re: Chłodnia Portowa ul. Dekerta 47 Kraków (ul. Portowa) / Co dalej z budynkami chłodni na Zabłociu

A jednak będą mieszkania, stoi już tablica informacyjna. A to ciekawe, jak oni to chcą zrobić z tego budynku. Wrzucisz jakieś zdjęcie tablicy informacyjnej? Kto tam jest inwestorem? Inwestor nazywa się Project Development 7. Budynek biurowy i budynek chłodni/magazynowni mają być przerobione na mies...
autor: Kwiatuszek
14 gru 2025, 19:56
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja ul. Ślusarska Kraków / Zabłocie - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1624

Re: Inwestycja ul. Ślusarska Kraków / Zabłocie - informacje i opinie na forum

Nie wiecie co to za inwestycja rusza na Zabłociu w Krakowie przy ul. Ślusarskiej? Tu ją opisali, a nie kojarzę z forum, żeby było coś w tej lokalizacji. lovekrakow.pl/kolejny-blok-na-zablociu-ten-rejon-miasta-ciagle-sie-rozbudowuje Ze zdjęć wychodzi, że tam dosyć gęsto te bloki będą rozmieszczone, ...
autor: Kwiatuszek
22 paź 2025, 10:47
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 49589

Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum

Obawiam się że co do zieleni i "wolnej przestrzeni" to prezentujecie myślenie życzeniowe. Takie coś się na pewno nie stanie. Myślę że nikt nie spodziewa się cudów, ale jeśli zrewitalizują jedną halę, zrobią plac miejski, wygospodarują pomieszczenia na to co w tej chwili jest w Mood, a w p...
autor: Kwiatuszek
20 paź 2025, 18:53
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 49589

Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum

Myślicie że to przypadek że po fali krytyki jaka wylała się na forach usunęli ze strony wszystkie wizualizacje pokazujące jak ma wyglądać to całe wielkie osiedle? :lol: Myślicie że zmienią projekt na coś bardziej kameralnego czy po prostu ukryli to na razie żeby nie zniechęcać potencjalnych nabywcó...
autor: Kwiatuszek
20 paź 2025, 11:56
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 49589

Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum

z tego artykulu: https://gazetakrakowska.pl/w-poblizu-centrum-krakowa-powstana-mieszkania-dla-kilku-tysiecy-osob-na-zablociu-buduja-nowoczesne-osiedle-z-hotelami-i-uslugami/gh/c9p2-28090383/2 tez mnie zaskoczyla ta wizualizacja, ale wyglada ciekawie, tzn troche tutaj w stylu nadmorkiego kurortu i p...
autor: Kwiatuszek
19 paź 2025, 12:31
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 49589

Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum

gazetakrakowska.pl/w-poblizu-centrum-krakowa-powstana-mieszkania-dla-kilku-tysiecy-osob-na-zablociu-buduja-nowoczesne-osiedle-z-hotelami-i-uslugami/ar/c9p2-28090383 Czyli jednak przeprojektowali to wszystko, wygląda to obiecująco.
autor: Kwiatuszek
04 wrz 2025, 11:07
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 49589

Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum

Myślicie że to przypadek że po fali krytyki jaka wylała się na forach usunęli ze strony wszystkie wizualizacje pokazujące jak ma wyglądać to całe wielkie osiedle? :lol: Myślicie że zmienią projekt na coś bardziej kameralnego czy po prostu ukryli to na razie żeby nie zniechęcać potencjalnych nabywcó...
autor: Kwiatuszek
04 wrz 2025, 10:36
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 72408

Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum

Kusper pisze:To powszechna praktyka, nie powinna stanowić żadnego novum. Biuro sprzedaży chce przefiltrować puste leady, osób których poza obszarem zainteresowania/możliwości finansowej jest ta inwestycja.

Przecież jest już prawny obowiązek publikowania cen.

Wyszukiwanie zaawansowane