Znaleziono 20 wyników
- 01 cze 2026, 23:14
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Orbis / budowa nowego hotelu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 70776
Re: Orbis / budowa nowego hotelu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie
Są szczegóły na teren po Ibis. 900 mieszkań - 59 miejsc parkingowych. . Budowanie po krakowsku ma się dobrze. A tak w kampanii Miszalski ze Stawowym zapowiadali walkę z tym procederem . Stawowy stoisko wyborcze tu postawił Miszalskiemu .... lovekrakow.pl/francuska-inwestycja-w-krakowie-powstanie-89...
- 19 lut 2025, 6:59
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Ruszyła wycinka drzew na działce. Tych największych już nie ma. Trzeba się nastawić na plac budowy tego lata za oknem.
- 11 wrz 2024, 20:41
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Ta działka jest tak przyjemnie zielona, żal będzie patrzeć jak to wszystko betonują. Czy decyzję środowiskowe dalej wstrzymują inwestora przed rozpoczeciem budowy?
- 18 lut 2024, 21:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Szkoda. Oby budowa ruszyła jak najpóźniej.
- 03 wrz 2023, 19:34
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Dziękuję za odpowiedź, oby pozwolenia ciągnęły się jak najdłużej
- 30 sie 2023, 22:29
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Czy deweloper działa w temacie czy póki co spokój na działce?
- 03 maja 2023, 12:30
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Budowa linii kolejowej Podłęże-Piekiełko z Krakowa do Zakopanego i Nowego Sącza
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 38944
Re: Budowa linii kolejowej Podłęże-Piekiełko z Krakowa do Zakopanego i Nowego Sącza
Ten temat wraca przed KAŻDYMI wyborami. Nie ma się co ekscytować...
- 28 lut 2023, 16:09
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
" dla przedsięwzięcia polegającego na realizacji garaży oraz parkingów samochodowych wraz z towarzyszącą im infrastrukturą p.n.: „Budowa zespołu budynków hotelowo - usługowych z garażami podziemnymi wraz z instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi" Chodzi o planowany nowy hotel przy Nowotel...
- 07 sty 2023, 16:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51334
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Pani z Atala podczas sprzedaży mieszkania mówiła, że na sasiedniej działce dopuszczona jest zabudowa do 12 pięter i minimum 4 metry od granicy działki. Skąd nagle te dodatkowe piętra?
- 07 sty 2023, 16:12
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Orbis / budowa nowego hotelu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 70776
Re: Orbis / budowa nowego hotelu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie
Mar G pisze:
Ps. można tylko zasugerować, aby sąsiedzi z bud. 5.x składali odwołania od projektu i pozwolenia na budowę do UMK jako strona domagając się odsunięcia drogi od ogrodzenia + pasy zieleni wysokiej - projektowane place manewrowe są kilka metrów od okien ich budynków.
Jak złożyć takie odwołanie?