Streetman.gs pisze:Tak, bydunki już są prawie na wykończeniu
Wrzucisz jakąś fotę, jak to wygląda teraz?
Streetman.gs pisze:Tak, bydunki już są prawie na wykończeniu
Streetman.gs pisze:Jestem ciekaw czy są jakieś nowe informacje, odczucia co do omawianej inwestycji ?