Znaleziono 204 wyniki

autor: humbak
22 cze 2026, 16:31
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 15117

Re: Przystanek Prądnik Kraków (ul. Meiera) / deweloper Dom Development - opinie na forum

to ze jest gleboki wykop sugeruje, ze tam moga byc platformy, a nie standardowe miejsca postojowe (ale nie znam szczegolow tej inwestycji)
autor: humbak
03 cze 2026, 1:31
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 25789

Re: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum

Chcieliśmy tam kupić mieszkanie jeszcze zanim zaczęła się sprzedaż. Jak udostępnili plany czar prysł. Układy fatalne! Nie znaleźliśmy ani jednego 4-pokojowego z dobrym układem i wejściem nie na komunikację. tam czyli gdzie? bo faktycznie zdjecia pomieszane "wejściem nie na komunikację" ? ...
autor: humbak
02 maja 2026, 0:31
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Ogrody Glogera Kraków / Mieszkaj w Mieście (Henniger Investment) - opinie na forum (nowe osiedle na Glogera)
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 45584

Re: Ogrody Glogera Kraków / Mieszkaj w Mieście (Henniger Investment) - opinie na forum (nowe osiedle na Glogera)

Okna fajne, wysokie, choć chyba ta pionowa część też się nie otwiera. https://i.postimg.cc/kD3jVZW2/12042-1760018496341151.jpg nie tylko to dolne kwadratowe okno sie nie otwiera, ale prawie na pewno to wysokie boczne tez nie.. by sie moglo otworzyc to trzeba by taki balkon francuski/ogranicznik by ...
autor: humbak
10 mar 2026, 13:08
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 25789

Re: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum

to było pewnie z 5 zwykłych miejsc, w cenie 100k, i pewnie dawno już poszły, ale z drugiej strony tam byl chyba wysoki sufit w garazu, i jesli masz winde, kupisz miejsce dolne i gorne to majac winde caly czas na dole, masz powiedzmy zwykle miejsce + opcje jak ktos przyjedzie lub na drugie auto
autor: humbak
21 sty 2026, 16:17
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Novy Mateczny Kraków (ul. Łagiewnicka 33A dawny Mix Group) / opinie na forum
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 25590

Re: Novy Mateczny Kraków (ul. Łagiewnicka 33A dawny Mix Group) / opinie na forum

juz dawno elewacja zrobiona i jak kiedys przejezdzalem obok to budynki wygladaly na w miare, aczkolwiek nie znam szczegolowo statusu tej inwestycji
autor: humbak
19 gru 2025, 12:29
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle przy ul. Piaszczystej Kraków / Urbaneria - zdjęcia i opinie na forum
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4343

Re: Osiedle przy ul. Piaszczystej Kraków / Urbaneria - zdjęcia i opinie na forum

Nie wiem co sie komu pomylilo, ale mi akurat nie - to osiedle nie jest dla mnie ani ładne (nie moja kolorystyka/styl), ani 'idealne' patrząc na estetyke/funkcjonalność/lokalizacje czy co tam by jeszcze do tej 'idealności' wrzucić. Tak się składa że widziałem je podczas własnych poszukiwań, przykuło ...
autor: humbak
18 gru 2025, 9:45
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle przy ul. Piaszczystej Kraków / Urbaneria - zdjęcia i opinie na forum
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4343

Re: Osiedle przy ul. Piaszczystej Kraków / Urbaneria - zdjęcia i opinie na forum

Jest to chyba jedno z ładniejszych osiedli, jakie widziałem w Krakowie. Co sądzicie? ee nie? na pewno oryginalna inwestycja, ktorej przyswiecal cel 'skoro jest wąsko to zmaksymalizujmy zabudowę w górę' ale ani mnie kolory nie przekonuja, ani brak wiekszych tarasow, ani forma ciasnej szeregowki, ani...
autor: humbak
15 paź 2025, 12:26
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Mateczniq Kraków / deweloper Murapol - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 77474

Re: Mateczniq Kraków / deweloper Murapol - informacje i opinie na forum

bo to dobra okolica do życia jest ;) a czy na tym osiedlu akurat to nie wiem Różne się głosy słyszy o Murapol, zwykle że raczej budżetowo podchodzą do budowania - czy tutaj jest 'good enough' i stosunek jakości do ceny odpowiedni? może ktoś z mieszkańców lub lepiej znających ten projekt od strony in...
autor: humbak
15 paź 2025, 12:18
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Apartamenty Park Matecznego Kraków od Dom Development - opinie na forum
Odpowiedzi: 284
Odsłony: 155492

Re: Apartamenty Park Matecznego Kraków od Dom Development - opinie na forum

Widok na C od strony parku, aczkolwiek nie jest to najnowsze zdjęcie i chyba uzupełnili już te braki w elewacji https://i.ibb.co/PZYFD7f2/IMG-20251006-170559.jpg Termin odbiorów się nieco zmienił i na stronie piszą, że wszystkie 5 budynków będą oddawać w 1 kw. 2026 (podobno luty choć pewnie to dotyc...

Wyszukiwanie zaawansowane