Znaleziono 42 wyniki
- 29 maja 2026, 21:11
- Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
- Temat: Farby Beckers czy Tikkurila - którą farbę wybrać do malowania mieszkania / opinie na forum o farbach Beckers i Tikkurila
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11331
Re: Farby Beckers czy Tikkurila - którą farbę wybrać do malowania mieszkania / opinie na forum o farbach Beckers i Tikku
Farba Beckers po dobrych kilku latach użytkowania nieźle się zmywa, ogólnie nic niepokojącego się z nią nie dzieje. Tylko malarz coś marudził, że wolałby Tikkurilę, bonlepiej się maluje, ale też pomalował i jest ok.
- 05 maja 2026, 11:40
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 45519
Re: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
Był ktoś może ostatnio w tej okolicy i może coś napisać o tym, jak idzie budowa tego osiedla na Klinach? Na jakim to jest etapy, dużo jeszcze do stanu surowego zamkniętego? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia na forum?
- 21 cze 2025, 17:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Janowskiego Park Kraków / Libbud Plus Zięba sp. j. - opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3596
Re: Janowskiego Park Kraków / Libbud Plus Zięba sp. j. - opinie na forum
Wszystko super, tylko faktycznie coś takiego bez garażu to lekka porażka. To już w blokach mają lepiej, bo można sobie miejsce postojowe kupić do mieszkania i trzymać samochod w miejscu, w którym nie nagrzewa się od słońca, nie trzeba zamiatać z niego śniegu itp. Ale w formie te szeregówki w Krakowi...
- 21 gru 2023, 22:44
- Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
- Temat: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 28533
Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje
Deweloper nie pozwala na montaż klimatyzacji na balkonie. Parter i pierwsze piętro ma przeznaczone miejsc na agregaty w garażu podziemnym, a drugie i trzecie piętro na dachu budynku. No i bardzo dobrze, że zapewnił alternatywę dla montażu klimatyzacji na balkonie, bo wygląda to często szkaradnie, a...
- 09 gru 2023, 15:57
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Dąbie Kraków od dewelopera Atal - opinie na forum
- Odpowiedzi: 240
- Odsłony: 188814
Re: Zakątek Dąbie Kraków od dewelopera Atal - opinie na forum
Jeśli chodzi o te płytki przy windach na parterach, to trzeba przyznać, że one bardzo dobrze się prezentują. Natomiast mam inne pytanie, do osób, które już mieszkają. Jak wygląda sprawa przykrych zapachów / smrodu w okolicach stopnia wodnego Dąbie? On tam faktycznie występuje, czy to jednak jest mit...
- 23 wrz 2023, 16:00
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 128068
Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum
A jak się mieszka w okolicy? Może ktoś, kto kupił tam mieszkanie podzieli się wrażeniami? Co sądzicie o okolicy? Jak z dojazdami do miasta samochodem i komunikacją?
- 03 lip 2023, 12:51
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Mieszkanie bez balkonu / czy warto kupić / czy trudniej wynająć i sprzedać
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 17090
Re: Mieszkanie bez balkonu / czy warto kupić / czy trudniej wynająć i sprzedać
Ja tam uważam, że mieszkanie bez balkonu, to produkt nie w pełni funkcjonalny. No chyba, że rozmawiamy w apartamencie w szklanym biurowcu na super wysokim piętrze. Zresztą znam dwie osoby mieszkające w starych blokach (4-piętrowe bez balkonów i bez windy) oraz w nowych, nazwijmy to kamienicach, w re...
- 29 cze 2023, 12:00
- Forum: Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura
- Temat: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10120
Re: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania
Może wypowie się ktoś, kto kupił mieszkanie od dewelopera Stylhut mieszkanie i da znać na forum, jakie ma na ten temat opinie po kilku latach jego użytkowania?
- 29 cze 2023, 11:55
- Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
- Temat: Urządzenie nad balkonem na ostatnim piętrze / składany daszek nad balkonem? - Mieszkaj w Mieście (Kraków)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 10984
Urządzenie nad balkonem na ostatnim piętrze / składany daszek nad balkonem? - Mieszkaj w Mieście (Kraków)
https://i.postimg.cc/VLmMvWV4/6362-167224404615961.jpg Ktoś się orientuje co jest nad tym balkonem na ostatnim piętrze? To jakiś daszek wysuwany? Też mnie intryguje ta instalacja nad balkonem bez zadaszenia. To może jest jakiś składany daszek nad balkon? Jakaś roleta? Może ktoś ma zdjęcie, na który...
- 29 cze 2023, 11:43
- Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
- Temat: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 28533
Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje
Mogli dać trochę jakiegoś innego kolory, żeby przełamać ten rudy / ceglany. Niemniej ten klinkier na elewacji ładnie ułożony. Choć ciekawe, czy można się przez to przewiercić, żeby np. klimatyzację zamontować (oczywiście agregat postawiony na balkonie).