Znaleziono 42 wyniki

autor: martyna
29 maja 2026, 21:11
Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
Temat: Farby Beckers czy Tikkurila - którą farbę wybrać do malowania mieszkania / opinie na forum o farbach Beckers i Tikkurila
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11331

Re: Farby Beckers czy Tikkurila - którą farbę wybrać do malowania mieszkania / opinie na forum o farbach Beckers i Tikku

Farba Beckers po dobrych kilku latach użytkowania nieźle się zmywa, ogólnie nic niepokojącego się z nią nie dzieje. Tylko malarz coś marudził, że wolałby Tikkurilę, bonlepiej się maluje, ale też pomalował i jest ok.
autor: martyna
05 maja 2026, 11:40
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 45519

Re: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum

Był ktoś może ostatnio w tej okolicy i może coś napisać o tym, jak idzie budowa tego osiedla na Klinach? Na jakim to jest etapy, dużo jeszcze do stanu surowego zamkniętego? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia na forum?
autor: martyna
21 cze 2025, 17:02
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Janowskiego Park Kraków / Libbud Plus Zięba sp. j. - opinie na forum
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3596

Re: Janowskiego Park Kraków / Libbud Plus Zięba sp. j. - opinie na forum

Wszystko super, tylko faktycznie coś takiego bez garażu to lekka porażka. To już w blokach mają lepiej, bo można sobie miejsce postojowe kupić do mieszkania i trzymać samochod w miejscu, w którym nie nagrzewa się od słońca, nie trzeba zamiatać z niego śniegu itp. Ale w formie te szeregówki w Krakowi...
autor: martyna
21 gru 2023, 22:44
Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
Temat: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 28533

Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje

Deweloper nie pozwala na montaż klimatyzacji na balkonie. Parter i pierwsze piętro ma przeznaczone miejsc na agregaty w garażu podziemnym, a drugie i trzecie piętro na dachu budynku. No i bardzo dobrze, że zapewnił alternatywę dla montażu klimatyzacji na balkonie, bo wygląda to często szkaradnie, a...
autor: martyna
09 gru 2023, 15:57
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zakątek Dąbie Kraków od dewelopera Atal - opinie na forum
Odpowiedzi: 240
Odsłony: 188814

Re: Zakątek Dąbie Kraków od dewelopera Atal - opinie na forum

Jeśli chodzi o te płytki przy windach na parterach, to trzeba przyznać, że one bardzo dobrze się prezentują. Natomiast mam inne pytanie, do osób, które już mieszkają. Jak wygląda sprawa przykrych zapachów / smrodu w okolicach stopnia wodnego Dąbie? On tam faktycznie występuje, czy to jednak jest mit...
autor: martyna
23 wrz 2023, 16:00
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 128068

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

A jak się mieszka w okolicy? Może ktoś, kto kupił tam mieszkanie podzieli się wrażeniami? Co sądzicie o okolicy? Jak z dojazdami do miasta samochodem i komunikacją?
autor: martyna
03 lip 2023, 12:51
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Mieszkanie bez balkonu / czy warto kupić / czy trudniej wynająć i sprzedać
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 17090

Re: Mieszkanie bez balkonu / czy warto kupić / czy trudniej wynająć i sprzedać

Ja tam uważam, że mieszkanie bez balkonu, to produkt nie w pełni funkcjonalny. No chyba, że rozmawiamy w apartamencie w szklanym biurowcu na super wysokim piętrze. Zresztą znam dwie osoby mieszkające w starych blokach (4-piętrowe bez balkonów i bez windy) oraz w nowych, nazwijmy to kamienicach, w re...
autor: martyna
29 cze 2023, 12:00
Forum: Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura
Temat: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 10120

Re: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Może wypowie się ktoś, kto kupił mieszkanie od dewelopera Stylhut mieszkanie i da znać na forum, jakie ma na ten temat opinie po kilku latach jego użytkowania?
autor: martyna
29 cze 2023, 11:55
Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
Temat: Urządzenie nad balkonem na ostatnim piętrze / składany daszek nad balkonem? - Mieszkaj w Mieście (Kraków)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10984

Urządzenie nad balkonem na ostatnim piętrze / składany daszek nad balkonem? - Mieszkaj w Mieście (Kraków)

https://i.postimg.cc/VLmMvWV4/6362-167224404615961.jpg Ktoś się orientuje co jest nad tym balkonem na ostatnim piętrze? To jakiś daszek wysuwany? Też mnie intryguje ta instalacja nad balkonem bez zadaszenia. To może jest jakiś składany daszek nad balkon? Jakaś roleta? Może ktoś ma zdjęcie, na który...
autor: martyna
29 cze 2023, 11:43
Forum: Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców
Temat: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 28533

Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap K) - zdjęcia i informacje

Mogli dać trochę jakiegoś innego kolory, żeby przełamać ten rudy / ceglany. Niemniej ten klinkier na elewacji ładnie ułożony. Choć ciekawe, czy można się przez to przewiercić, żeby np. klimatyzację zamontować (oczywiście agregat postawiony na balkonie).

Wyszukiwanie zaawansowane