pisul pisze:Z elewacji została ostatnia ściana od strony głównej ulicy i "czapeczka" w drewnie na samej górze. No i oczywiście wykończenie balkonów.
Jak to obecnie wygląda, skończyli to budować? Jak wyszło?
pisul pisze:Z elewacji została ostatnia ściana od strony głównej ulicy i "czapeczka" w drewnie na samej górze. No i oczywiście wykończenie balkonów.
pisul pisze:Kilka zdjęć z wykończonych części wspólnych i ogrodu japońskiego
qbait pisze:Rzeczywiście fakt, że zapłaciłem premium za słabą jakość może dodatkowo boleć.
Ma ktoś z Państwa rzeczoznawcę do polecenia?