Znaleziono 19 wyników

autor: orzesz
18 cze 2026, 11:07
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Osiedle Miła Park - Rzeszów / deweloper Akrodom - zdjęcia i opinie na forum
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 33271

Re: Osiedle Miła Park - Rzeszów / deweloper Akrodom - zdjęcia i opinie na forum

pisul pisze:Z elewacji została ostatnia ściana od strony głównej ulicy i "czapeczka" w drewnie na samej górze. No i oczywiście wykończenie balkonów.

Jak to obecnie wygląda, skończyli to budować? Jak wyszło?
autor: orzesz
20 kwie 2026, 12:12
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Inwestycja al. Kopisto Rzeszów (obok Uniwersytetu Rzeszowskiego) / deweloper Bryksy - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 706

Inwestycja al. Kopisto Rzeszów (obok Uniwersytetu Rzeszowskiego) / deweloper Bryksy - informacje i opinie na forum

Podobno będzie jeszcze jedna inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, i to całkiem blisko centrum miasta. Z tego, co słyszałem, to deweloper Bryksy zamierza tam postawić 2 budynki, przy al. Kopisto w sąsiedztwie Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ktoś może wie coś więcej, jakie mieszkania, jakie budynki, jakie...
autor: orzesz
15 mar 2026, 18:58
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Olszynki Park Rzeszów / APK Development S.A. (wieżowiec mieszkalny) - opinie na forum
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 104690

Re: Olszynki Park Rzeszów / APK Development S.A. (wieżowiec mieszkalny) - opinie na forum

Mam słaby aparat do zdjęć nocnych ale byłem w pobliżu ;) Iluminacja krawędzi dachu na W: Całkiem to dobrze wygląda, choć jedna sprawa mnie zastanawia, a mianowicie to, że bardzo mało świateł świeci się w oknach? Tam już były odbiory mieszkań od dewelopera? A może była późna pora i dlatego niewiele ...
autor: orzesz
06 mar 2026, 10:23
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Rzeszów Lwowska (17p) / deweloper Vispro
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 125386

Lwowska 33 Rzeszów (17p) / deweloper Vispro

Czyli to jednak adresowo będzie Lwowska 33 Rzeszów, jeśli wyjdzie, jak na wizualizacjach, to nieźle powinno się prezentować. Spojrzałem też na mieszkania, wszystkie 3 dostępne mieszkania 4-pokojowe w Rzeszowie w tej inwestycji zarezerwowane (jeśli było więcej, to pewnie sprzedane). Ale cena sroga, b...
autor: orzesz
21 sty 2026, 11:08
Forum: Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura
Temat: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 92471

Deweloper Acatom Kraków / Rzeszów - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Taka ciekawostka, bo ten deweloper buduje teraz też nowe mieszkania w Rzeszowie. Przy dosyć sporym bloku, który tam stawiają przy Langiewicza, zaplanowali ogród japoński - na zdjęciach na początku jakiegoś szału nie robi, ale ciekawi mnie, jak to będzie wyglądało kiedyś. A skoro mowa o dłuższej pesp...
autor: orzesz
21 sty 2026, 11:04
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Langiewicza 37 Rzeszów / Acatom deweloper - opinie na forum
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 33172

Re: Langiewicza 37 Rzeszów / Acatom deweloper - opinie na forum

pisul pisze:Kilka zdjęć z wykończonych części wspólnych i ogrodu japońskiego

Dobry motyw z tym ogrodem japońskim przy nowym bloku, tylko ciekawe, ile lat musi minąć, żeby to nabrało jakiegoś sensownego wyglądu, czy w ogóle będzie na to szansa. I jaki on będzie duży.
autor: orzesz
08 lip 2025, 13:40
Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
Temat: Problem z akustyką w nowym mieszkaniu / co można zrobić
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8718

Re: Problem z akustyką w nowym mieszkaniu / co można zrobić

qbait pisze:Rzeczywiście fakt, że zapłaciłem premium za słabą jakość może dodatkowo boleć.
Ma ktoś z Państwa rzeczoznawcę do polecenia?

Napiszesz, jak sprawę z kiepską akustyką w mieszkaniu udało się rozwiązać? Udało się mieszkanie w jakiś sposób wyciszyć?
autor: orzesz
27 cze 2025, 11:57
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Osiedle Panorama River Rzeszów / NG Development - zdjęcia i opinie na forum
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 57562

Re: Osiedle Panorama River Rzeszów / NG Development - zdjęcia i opinie na forum

Całkiem to dobrze wygląda, ciekawe jak z tych tarasów na górze wygląda widok. A części wspólne są jakoś ciekawie wykończone? Dzięki za zdjęcia!
autor: orzesz
29 sty 2025, 23:40
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Osiedle Carpatia Rzeszów(2x55m,7x15m) / Inżynieria Rzeszów S.A. - opinie na forum
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 24979

Re: Osiedle Carpatia Rzeszów(2x55m,7x15m) / Inżynieria Rzeszów S.A. - opinie na forum

Mieszkania bardzo ładnie się sprzedają, niedawno otworzyli kawałek dalej galerię handlową więc kolejne zaplanowane etapy to pewnie tylko kwestia czasu. No i warto tu wspomnieć że biegnąca obok dwóch wieżowców droga jest częścią przyszłej Obwodnicy Południowej. Nawet jest już do niej zrobiony ślimak...
autor: orzesz
25 gru 2024, 23:48
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Osiedle Carpatia Rzeszów(2x55m,7x15m) / Inżynieria Rzeszów S.A. - opinie na forum
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 24979

Re: Osiedle Carpatia Rzeszów(2x55m,7x15m) / Inżynieria Rzeszów S.A. - opinie na forum

Brakuje trzeciego w rządku identycznego jak starsi bracia Jeśli chodzi o Osiedle Carpatia w Rzeszowie, to te bloki wyglądają całkiem w porządku, tylko ja jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że ta zabudowa powstaje w polach, gdzie niewiele jest miasta tak naprawdę. Jak myślisz, w jakiej perspektywie...

Wyszukiwanie zaawansowane