Znaleziono 12 wyników
- 06 cze 2026, 12:23
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment (osiedle w miejscu Zakładów Zbożowych) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 45995
Re: Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment (osiedle w miejscu Zakładów Zbożowych) - opinie na forum
Bo za te wszystkie wynalazki jak myjnie dla psów, myjnie dla aut, pokoje masażu i co tam jeszcze nie wymyslili to ktos musi co miesiąc becelować żeby to utrzymać. Wogóle to ta myjnia jest dodatkowo płatna extra czy jest jakiś limit umyć dla mieszkańca za darmo w miesiącu? Ciekawe jak to rozwiązali....
- 23 paź 2025, 14:22
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Krzeslawickie Tarasy Kraków / Risto Deweloper (ul. Gustawa Morcinka) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3857
Re: Krzeslawickie Tarasy Kraków / Risto Deweloper (ul. Gustawa Morcinka) - opinie na forum
Ja akurat mam trochę inne zdanie niż użytkownik tonyxxl. Przeglądałam mieszkania na Krzesławickich Tarasach i powiem szczerze - osiedle zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. krzeslawickietarasy.pl Fakt, lokalizacja nie jest super blisko centrum, ale okolica się fajnie rozwija. W pobliżu powstaje c...
- 10 maja 2025, 10:59
- Forum: Centralna Vita / Centralna Park Kraków od Develia - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Wsteczna promocja na mieszkania w Develi / można odzyskać nawet ok. 4-5% ceny mieszkania
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11028
Re: Wsteczna promocja na mieszkania w Develi / można odzyskać nawet ok. 4-5% ceny mieszkania
Czy ktoś może skorzystał już z tej "promocji" na mieszkania w Develii, tj. odzyskał od dewelopera kwotę zapłaconą za powierzchnię pod ściankami działowymi? A może ktoś już przeszedł temat z innym deweloperem? Jak wygląda tu ścieżka postępowania, sprawa odzyskania nadpłaconej kwoty musi si...
- 16 lut 2025, 19:01
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 45641
Re: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
Osiedle jak osiedle, ale tak żenującej nazwy nigdy nie słyszałem... Mam przed oczami "dział marketingu" składający się z 50 latków, którzy wpadli na pomysł aby być tak bardzo młodzieżowym 
- 02 wrz 2024, 10:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Mazowiecka 115 Kraków (róg Mazowieckiej i Racławickiej) - deweloper Des - opinie na forum
- Odpowiedzi: 90
- Odsłony: 71407
Re: Mazowiecka 115 Kraków (róg Mazowieckiej i Racławickiej) - deweloper Des - opinie na forum
Doradźcie, mam dylemat, pod wynajem długoterminowy lepsza mazowiecka 115 czy monument od noho? Mazowiecka wydaje mi się lepsza lokalizacja znów martwi mnie deweloper Co do Mazowieckiej był bym bardzo ostrożny... Noho na Wybickiego sam bym kupił X2 , pozdrawiam ;) Jeśli chodzi o samych deweloperów, ...
- 07 sie 2024, 10:15
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 219
- Odsłony: 283279
Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
hmmmm, czyli pewnie każdy kolejny etap np 5 oddawany pod koniec 2025 też będzie sprzedawany "po staremu" bo nie jest to nowa budowa tylko kolejny etap starej/rozpoczęte już budowy przed tą ustawą, tak ? czy kolejny etap to jednak kolejna/nowa budowa :?: Nie, każdy deweloper po 1 lipca 202...
- 01 cze 2024, 21:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
- Odpowiedzi: 74
- Odsłony: 52503
Re: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
Tylko co tutaj porównywać jak cegielnię przez rok dało się kupić za 8k/m2, jeszcze na jesień 23 były ceny 8.5-9k a tutaj sprzedaż od początku była w okolicach 15k/m2. Nie zgodzę się. Gdy pierwszy raz znalazłem inwestycję, tj. jakoś końcem 2023 roku, startowali z cenami jakieś 11 500 - 12 500 / m2. ...
- 01 cze 2024, 18:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
- Odpowiedzi: 74
- Odsłony: 52503
Re: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
Lokalizacja taka niby w mieście, a przedmieście. I tak lepiej niż strefa cegielnia ale tam przynajmniej ceny odpowiednio niższe. Mimo wszystko bardzo dobrze, że powstają takie inwestycje i rewitalizuje się stare budynki. Będzie miało to ciekawy klimat jak zostanie ukończone. Tylko co tutaj porównyw...
- 03 kwie 2024, 17:00
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
- Odpowiedzi: 74
- Odsłony: 52503
Re: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
Każdy płaci za co mu się podoba do mnie nie trafia argument że mieszkasz w starym młynie na zadupiu i cieszysz się z tego że budynek nietypowo wygląda… Zwłaszcza w cenie 15-16 tys za metr bo tyle tam kosztują najtańsze mieszkania Dziwna praktyka dewelopera że ceny i oferta były od czerwca a sprzeda...
- 03 kwie 2024, 10:22
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 50498
Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
Okolica jest nieciekawa to fakt, ceny są wysokie. Nie wiem jak to się stało, że są tam w stanie sprzedać w takich kwotach. Ale jak widać się sprzedaje... Nic mnie już nie zdziwi..