Znaleziono 18 wyników

autor: wst102
15 cze 2026, 15:10
Forum: Skwer Harmonia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 13075

Re: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie

Byłam ostatnio przy Skwer Harmonia i mam do tej inwestycji mieszane odczucia. Same budynki robią całkiem dobre wrażenie. Architektura jest atrakcyjna, nowoczesna - coś innego niż typowy blok ale bez przesadnych udziwnień. Elewacje wyglądają schludnie, więc na pierwszy rzut oka - z zewnątrz osiedle ...
autor: wst102
15 cze 2026, 15:01
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 24770

Re: Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze

A co z pracownikami z tych rejonów? Szacuje się, że w obszarze Rybitw zatrudnionych jest od 10 do 20 tysięcy osób. Czy ich problem odoru nie dotyczy? 8-10 godzin i do domu? Bądź co bądź, to jest większość dnia spędzonego w tej atmosferze.
autor: wst102
12 mar 2026, 17:47
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102942

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Mnie trochę bawi podejście: domek, szereg pod Krakowem okej. Mieszkanie na obrzeżach Krakowa - oj zadu***ie. Przecież, żeby dojechać np. Z Brzegów, Grabi czy nawet Niepolomic to trzeba minąć Skwer Harmonia. W kontekście lokalizacji i dojazdów nie ma logiki w takich wywodach. Byłam tam X razy i smro...
autor: wst102
11 mar 2026, 14:29
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102942

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Ale kupując pod Krakowem masz coś za tą odległość. Często przestrzeń, ciszę itp. A tu masz wszystkie wady wsi i miasta razem wzięte. Zadupie ale główna ruchliwa droga i głośno. Smród okropny, przecież tam się nie da oddychać czasami! Dojazd słaby. No z czegoś wynika ta cena i pojawiające się mieszk...
autor: wst102
11 mar 2026, 11:43
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102942

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Mnie trochę bawi podejście: domek, szereg pod Krakowem okej. Mieszkanie na obrzeżach Krakowa - oj zadu***ie. Przecież, żeby dojechać np. Z Brzegów, Grabi czy nawet Niepolomic to trzeba minąć Skwer Harmonia. W kontekście lokalizacji i dojazdów nie ma logiki w takich wywodach.
autor: wst102
11 mar 2026, 10:37
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3612

Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum

[

nie mogę napisać priv- nie wiem dlaczego, podasz kontakt do siebie na paulina.dalkowski@interia.pl[/quote]

Coś z adresem e-mail jest nie tak. Dostaje zwrotkę, że taki adres nie istnieje. Napisz proszę do mnie: Rubacha.piotr@gmail.com
autor: wst102
10 mar 2026, 18:48
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3612

Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum

Wiesz, ja mieszkam teraz blisko Wielickiej i widzę co rano sznur aut z Wieliczki a popołudniu w drugą stronę. To samo widuję od strony Brzegów czy chociażby na zjeździe z A4 na węźle Wieliczka. Tego właśnie chcieliśmy ominąć - stania w wiecznych korkach co rano, żeby wjechać do Krk. Skoro nasze życi...
autor: wst102
10 mar 2026, 11:47
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3612

Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum

Musicie sobie odpowiedzieć czego oczekujecie: spokojnej okolicy ale jednak dłuższego dojazdu do pracy czy odwrotnie. Przeanalizujcie swój styl życia: formę spędzania wolnego czasu, bliskość znajomych, bliskość infrastruktury miejskiej. Co do pracy zdalnej to jak już tu padło i ja potwierdzę: dziś pr...
autor: wst102
09 mar 2026, 23:48
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3612

Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum

Cześć, zastanawiam się nad zmianą planów zakupowych i chciałem zapytać o Wasze doświadczenia. Początkowo planowałem kupić mieszkanie ok. 52 m² na Rybitwach w Krakowie ofertę mam na stole, w sumie bardzo dobrą cenowo :) , ale pojawiła się też myśl o zakupie szeregówki 67-75mkw w Niepołomicach w podo...
autor: wst102
09 mar 2026, 17:31
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102942

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

W sumie to jest dobre pytanie czemu SH2 tak kuleje w porównaniu do Enklawy Bukowej, która jest paręset metrów dalej. Zwłaszcza, że obie inwestycje są na tym samym poziomie zaawansowania robót. Generalnie, układy mieszkań w Skwerze są bardzo ustawne. Ale jakby nie było to etap 1 Skweru wyprzedał się ...

Wyszukiwanie zaawansowane