Znaleziono 18 wyników
- 15 cze 2026, 15:10
- Forum: Skwer Harmonia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 13075
Re: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie
Byłam ostatnio przy Skwer Harmonia i mam do tej inwestycji mieszane odczucia. Same budynki robią całkiem dobre wrażenie. Architektura jest atrakcyjna, nowoczesna - coś innego niż typowy blok ale bez przesadnych udziwnień. Elewacje wyglądają schludnie, więc na pierwszy rzut oka - z zewnątrz osiedle ...
- 15 cze 2026, 15:01
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 24770
Re: Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze
A co z pracownikami z tych rejonów? Szacuje się, że w obszarze Rybitw zatrudnionych jest od 10 do 20 tysięcy osób. Czy ich problem odoru nie dotyczy? 8-10 godzin i do domu? Bądź co bądź, to jest większość dnia spędzonego w tej atmosferze.
- 12 mar 2026, 17:47
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102942
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Mnie trochę bawi podejście: domek, szereg pod Krakowem okej. Mieszkanie na obrzeżach Krakowa - oj zadu***ie. Przecież, żeby dojechać np. Z Brzegów, Grabi czy nawet Niepolomic to trzeba minąć Skwer Harmonia. W kontekście lokalizacji i dojazdów nie ma logiki w takich wywodach. Byłam tam X razy i smro...
- 11 mar 2026, 14:29
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102942
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Ale kupując pod Krakowem masz coś za tą odległość. Często przestrzeń, ciszę itp. A tu masz wszystkie wady wsi i miasta razem wzięte. Zadupie ale główna ruchliwa droga i głośno. Smród okropny, przecież tam się nie da oddychać czasami! Dojazd słaby. No z czegoś wynika ta cena i pojawiające się mieszk...
- 11 mar 2026, 11:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102942
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Mnie trochę bawi podejście: domek, szereg pod Krakowem okej. Mieszkanie na obrzeżach Krakowa - oj zadu***ie. Przecież, żeby dojechać np. Z Brzegów, Grabi czy nawet Niepolomic to trzeba minąć Skwer Harmonia. W kontekście lokalizacji i dojazdów nie ma logiki w takich wywodach.
- 11 mar 2026, 10:37
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3612
Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
[
nie mogę napisać priv- nie wiem dlaczego, podasz kontakt do siebie na paulina.dalkowski@interia.pl[/quote]
Coś z adresem e-mail jest nie tak. Dostaje zwrotkę, że taki adres nie istnieje. Napisz proszę do mnie: Rubacha.piotr@gmail.com
nie mogę napisać priv- nie wiem dlaczego, podasz kontakt do siebie na paulina.dalkowski@interia.pl[/quote]
Coś z adresem e-mail jest nie tak. Dostaje zwrotkę, że taki adres nie istnieje. Napisz proszę do mnie: Rubacha.piotr@gmail.com
- 10 mar 2026, 18:48
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3612
Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Wiesz, ja mieszkam teraz blisko Wielickiej i widzę co rano sznur aut z Wieliczki a popołudniu w drugą stronę. To samo widuję od strony Brzegów czy chociażby na zjeździe z A4 na węźle Wieliczka. Tego właśnie chcieliśmy ominąć - stania w wiecznych korkach co rano, żeby wjechać do Krk. Skoro nasze życi...
- 10 mar 2026, 11:47
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3612
Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Musicie sobie odpowiedzieć czego oczekujecie: spokojnej okolicy ale jednak dłuższego dojazdu do pracy czy odwrotnie. Przeanalizujcie swój styl życia: formę spędzania wolnego czasu, bliskość znajomych, bliskość infrastruktury miejskiej. Co do pracy zdalnej to jak już tu padło i ja potwierdzę: dziś pr...
- 09 mar 2026, 23:48
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3612
Re: Zakup Małej Szeregówki zamiast mieszkania na Rybitwach / mieszkanie czy szeregówka co wybrać - opinie na forum
Cześć, zastanawiam się nad zmianą planów zakupowych i chciałem zapytać o Wasze doświadczenia. Początkowo planowałem kupić mieszkanie ok. 52 m² na Rybitwach w Krakowie ofertę mam na stole, w sumie bardzo dobrą cenowo :) , ale pojawiła się też myśl o zakupie szeregówki 67-75mkw w Niepołomicach w podo...
- 09 mar 2026, 17:31
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102942
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
W sumie to jest dobre pytanie czemu SH2 tak kuleje w porównaniu do Enklawy Bukowej, która jest paręset metrów dalej. Zwłaszcza, że obie inwestycje są na tym samym poziomie zaawansowania robót. Generalnie, układy mieszkań w Skwerze są bardzo ustawne. Ale jakby nie było to etap 1 Skweru wyprzedał się ...