Znaleziono 21 wyników

autor: Kolorowekostki
19 cze 2026, 23:53
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 623

Re: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum

Ładnie mają tam ludzie przekichane w godzinach szczytu. A w będzie tylko gorzej. No ale cóż. Kupowało się za 5k za metr to też cudów nie można się spodziewać. Hype był mocny to nawet i lepianki od Develii poszły nawet po 17k za metr. Powodzenia z wynajmem :)
autor: Kolorowekostki
15 cze 2026, 20:48
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 7220

Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum

Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k I te największe i najdroższe juz zarezerwowane lol, rynek jest zawalony mieszkaniami 2 pokojowymi których nik...
autor: Kolorowekostki
15 cze 2026, 18:39
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 7220

Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum

Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k
I te największe i najdroższe juz zarezerwowane
autor: Kolorowekostki
11 maja 2026, 12:02
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Dobre Strony Obozowa Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1499

Re: Dobre Strony Obozowa Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum

Czy rzeczywiście nie ma gdzie budować czy teraz puszczają ofertę generalnie tańsza na Kraków
autor: Kolorowekostki
11 maja 2026, 12:01
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 22058

Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo

Tam ma być restauracja plus jakieś centrum spa. Pytanie czy tylko dla najemców czy dla wszystkich. Fajna opcja bo nawet nie ma gdzie zrobić urodzin w okolicy czy jakiegoś babskiego szybkiego wypadu do spa
autor: Kolorowekostki
06 maja 2026, 13:11
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2476

Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny

Słyszałem o takiej akcji tego dewelopera ze zdarzało się to budować pod klientów i nie jest puszczane na sprzedaż. Bo to jakieś wymiany zależności itd. Chociaż nie wiem jak w tym przypadku. Nie widziałem żadnej oferty sprzedaży Sama budowa idzie dobrze są na etapie sso. Ciekawe czemu całość to żelbe...
autor: Kolorowekostki
29 mar 2026, 17:40
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Sołtysowska Vidok Kraków (deweloper ZDevelopment) - opinie na forum
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7719

Re: Sołtysowska Vidok Kraków (deweloper ZDevelopment) - opinie na forum

Nie szła im sprzedaż. Teraz rzucili promocje to ludzie pokupowali. Podobna sytuacja do Gałczyńskiego. Wiadomo stare Czyzyny lepsza lokalizacja ale filozofia podejścia do budowy ta sama.
Imo inwestycja słaba.

Wyszukiwanie zaawansowane