Znaleziono 21 wyników
- 19 cze 2026, 23:53
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 634
Re: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
Ładnie mają tam ludzie przekichane w godzinach szczytu. A w będzie tylko gorzej. No ale cóż. Kupowało się za 5k za metr to też cudów nie można się spodziewać. Hype był mocny to nawet i lepianki od Develii poszły nawet po 17k za metr. Powodzenia z wynajmem 
- 15 cze 2026, 20:48
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 7225
Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum
Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k I te największe i najdroższe juz zarezerwowane lol, rynek jest zawalony mieszkaniami 2 pokojowymi których nik...
- 15 cze 2026, 18:39
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 7225
Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum
Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k
I te największe i najdroższe juz zarezerwowane
I te największe i najdroższe juz zarezerwowane
- 02 cze 2026, 20:40
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 29568
Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum
Te domki spoko szkoda że na 3 poziomach. No i bez garażu
- 11 maja 2026, 12:03
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja ul. B. Orlińskiego 7C Kraków - Czyżyny / Spravia - czy powstanie kolejny blok / opinie na forum
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2420
Re: Inwestycja ul. B. Orlińskiego 7C Kraków - Czyżyny / Spravia - czy powstanie kolejny blok / opinie na forum
Oj robi się tam gęsto baaardzo gęsto
- 11 maja 2026, 12:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dobre Strony Obozowa Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1506
Re: Dobre Strony Obozowa Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
Czy rzeczywiście nie ma gdzie budować czy teraz puszczają ofertę generalnie tańsza na Kraków
- 11 maja 2026, 12:01
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 22074
Re: Budowa hotelu (condo) - Arche / ul. Stanisławy Wysockiej / Dolnomłyńska Kraków - Czyżyny - informacje i opinie na fo
Tam ma być restauracja plus jakieś centrum spa. Pytanie czy tylko dla najemców czy dla wszystkich. Fajna opcja bo nawet nie ma gdzie zrobić urodzin w okolicy czy jakiegoś babskiego szybkiego wypadu do spa
- 06 maja 2026, 13:11
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2476
Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
Słyszałem o takiej akcji tego dewelopera ze zdarzało się to budować pod klientów i nie jest puszczane na sprzedaż. Bo to jakieś wymiany zależności itd. Chociaż nie wiem jak w tym przypadku. Nie widziałem żadnej oferty sprzedaży Sama budowa idzie dobrze są na etapie sso. Ciekawe czemu całość to żelbe...
- 29 mar 2026, 17:40
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Sołtysowska Vidok Kraków (deweloper ZDevelopment) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 7728
Re: Sołtysowska Vidok Kraków (deweloper ZDevelopment) - opinie na forum
Nie szła im sprzedaż. Teraz rzucili promocje to ludzie pokupowali. Podobna sytuacja do Gałczyńskiego. Wiadomo stare Czyzyny lepsza lokalizacja ale filozofia podejścia do budowy ta sama.
Imo inwestycja słaba.
Imo inwestycja słaba.
- 26 mar 2026, 22:16
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja przy ul. Dolnomłyńskiej w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2773
Re: Inwestycja przy ul. Dolnomłyńskiej w Krakowie - opinie na forum
W każdej nowej inwestycji w starych Czyżynach jest gaz zamias mpec