Znaleziono 47 wyników
- 27 kwie 2026, 16:41
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 50503
Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
no jak nie znajdziesz domy 800-900k 30km od krakowa spokojnie, działki to sa po 250-300k + budowa 650k max. Blizniaki to już spokojnie i 10km od krakowa w jakimś zabierzowie, skawinie czy wieliczce znajdziesz za 800-900k. a i domy wolnostojące to widziałem kilka dość blisko za 1.2mln max. Żadne 3ml...
- 22 kwie 2026, 15:54
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 50503
Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
Te czynsze w mieszkaniach ro zart ktos w takich przedrozonych nieefektywnych budynkach mieszka :lol: Nie lepiej sobie dom kupic? 800-900k dać za 120m2 i potem niezależność energetyczna? Tanie ogrzewanie pompa ciepla i podlogowka. Darmowe ładowanie EV, darmowe gotowanie, darmowy prąd. Nie wiem koszt...
- 22 kwie 2026, 15:48
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 50503
Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
No dla mnie ludzie którzy tutaj kupili to jest jedno wielkie iksde Bronowice są ogólnie bardzo fajne. Więc zrozumiałe jest że to jest nieco droższa dzielnica. Ale ten konkretny blok: * działki ma niecałe 60 arów na prawie 250 mieszkań, więc terenu tam nie ma wcale. * jest usytuowany przy samej ul. ...
- 22 kwie 2026, 15:39
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 19877
Re: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
Z tego co mi wiadomo dzialka, na ktorej jest wawel, jest skarbu panstwa, z dzierzawa do 2098 roku. Dodatkowo w 2025, Wawel zlecal wykonanie modernizacji tego budynku, wiec szansa na sprzedaz tej dzialki nie jest jakas duza w najblizszym czasie. Docelowo pewnie tak, ale raczej nie teraz, tym bardzie...
- 18 mar 2026, 15:30
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zenit (Kraków ul. Głowackiego - Krowodrza) / GVD Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 27101
Re: Zenit (Kraków ul. Głowackiego - Krowodrza) / GVD Development - opinie na forum
Przyszli nabywcy mieszkań za 4 banie powinni sobie poczytać o planach miasta odnośnie budowy linii tramwajowej z Cichego Kącika przez Piastowską i dalej przez Głowackiego na Azory
lovekrakow.pl/petla-tramwajowa-powstanie-przy-stadionie-wisly-ma-byc-wieksza-niz-obecna
lovekrakow.pl/petla-tramwajowa-powstanie-przy-stadionie-wisly-ma-byc-wieksza-niz-obecna
- 18 mar 2026, 15:28
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 50503
Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
Komentarz apropo otoczenia. Według władz spólki miejskiej Giełda Balicka nie zamierzają się wycofywać z tego terenu a wręcz przeciwnie będą dalsze inwestycje. To taka informacja dla potencjalnie zainteresowanych zakupem i twierdzeniom Noho że to się wkrótce zmieni ;) z ciekawości co twierdziło NOHO...
- 18 mar 2026, 15:25
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 19877
Re: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
Przeglądam sobie dostępne większe mieszkania w tej inwestycji i nie potrafię pojąć co deweloper miał na myśli. Skąd pomysł na zrobienie dwóch małych balkonów oddalonych o siebie o kilkadziesiąt centymetrów zamiast połączenia ich w jeden, choć trochę praktyczny? Albo zostawienie w sypialni wysokiego...
- 27 lut 2026, 16:26
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Budowa nowego pasa startowego lotniska w Balicach / nowa droga startowa Lotniska Balice - informacje i opinie
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 4513
Re: Budowa nowego pasa startowego lotniska w Balicach / nowa droga startowa Lotniska Balice - informacje i opinie
No i dzisiaj, tj. 27 lutego weszła decyzja środowiskowa dla budowy nowej drogi startowej na lotnisku w Balicach, więc wygląda na to, że sprawa będzie się posuwała do przodu. Ale teraz zmiany projektu, żeby dostosować go do decyzji środowiskowej, więc wszystko jeszcze potrwa i do pozwolenia za budow...
- 25 lut 2026, 16:46
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 26671
Re: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
Nieważne kto najgłośniej może i Zielonki. Nie podzielam Twojej opinii tak samo jak nie podzielam protestujących na Kazimierzu przeciwko budowie hotelu. 1. Gdzie tutaj jest opinia? Miasto umiera, a brak rozwoju transportu tylko ten proces przyspieszy. To raczej obiektywny/kwantyfikowalny fakt. Inna ...
- 25 lut 2026, 13:30
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 26671
Re: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
Dla mnie byłoby korzystne aby zbudowali bo trochę się wyciszy od lądujących i startujących samolotów ale nie wyciszy się hałas z płyty lotniska co wieczorami szczególnie po deszczu słychać. Więc będąc z Tobą szczery wolałby żeby je lokalsi całkiem zablokowali. Słyszałem , że gmina Zabierzów będzie ...