pisul pisze:Prace przy elewacji na biurowcu
Wrzucisz jakieś zdjęcia tego, jak to finalnie wyszło? Jak się deweloper Bryksy postarał przy częściach wspólnych w środku budynków mieszkalnych? Jak wyglądają klatki schodowe, korytarze itp.? Ciekawe czy zrobili zamki do szaf z zaworami w korytarzach? ; )