Znaleziono 187 wyników

autor: KlientS
09 cze 2026, 22:35
Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
Temat: Inwestycja KrakoVska Rzeszów / deweloper Bryksy - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 31415

Re: Inwestycja KrakoVska Rzeszów / deweloper Bryksy - informacje i opinie na forum

pisul pisze:Prace przy elewacji na biurowcu

Wrzucisz jakieś zdjęcia tego, jak to finalnie wyszło? Jak się deweloper Bryksy postarał przy częściach wspólnych w środku budynków mieszkalnych? Jak wyglądają klatki schodowe, korytarze itp.? Ciekawe czy zrobili zamki do szaf z zaworami w korytarzach? ; )
autor: KlientS
07 cze 2026, 17:48
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja Lipska / Rzebika Kraków - Arge Nieruchomości (działka obok sklepu Lidl) - opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1886

Re: Działka obok sklepu Lidl / ul. Lipska Kraków - co tam powstanie?

Na podobnej działce Bryksy wystawił niedawno przy ulicy Lipskiej inwestycję Lipska 16, więc potencjał jest tu całkiem spory.
autor: KlientS
07 cze 2026, 17:45
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 28868

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Poza tym Bryksy buduje jeszcze blok. Jak on dokładnie będzie usytuowany względem tego ich parkingu z wiatami? https://i.postimg.cc/m2gP20fG/260607-bluszcz-apartamenty-etap-2.jpg Wizualizacja: deweloper Bryksy No i 17 700 złotych za metr kwadratowy to całkiem niemało moim zdaniem w tej lokalizacji - ...
autor: KlientS
07 cze 2026, 17:44
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 28868

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Ten budynek B to prezentuje się raczej jak szeregówka i nie zdziwiłbym się, gdyby tym był, tj. akurat ten kawałek działki dewelopera Bryksy był przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. https://i.postimg.cc/HskrsfDg/260607-bluszcz-krakow-apartamenty-etap-2.jpg Wizualizacja: deweloper Bryksy Niestety,...
autor: KlientS
02 cze 2026, 16:19
Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
Temat: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 345

Re: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków

Jaka cena takiej usługi? bo na stronie oczywiście nie umiescili Zależy od metrażu, od tego, czy miejsce postojowe też i komórka lokatorska, ale nawet przy wiekszym metrażu w tysiącu się to mieści, choć też nie wiem jak teraz ceny. W każdym razie zwraca się (przynajmniej w moich przypadkach), bo jak...
autor: KlientS
02 cze 2026, 12:51
Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
Temat: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 345

Re: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków

A gdzie kupiłeś i od którego dewelopera odbierasz?
autor: KlientS
02 cze 2026, 12:50
Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
Temat: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 345

Re: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków

Jesteście w stanie polecić jakąś sensowną osobę do odbioru technicznego mieszkania, jednocześnie w przystępnej cenie? Odbierałem dwa mieszkania od dewelopera z nimi (w odstępnie dobrych kilku lat) i byłem bardzo zadowolony: https://www.odbiorymieszkankrakow.pl/ Nawet jak przedstawiciele dewelopera ...
autor: KlientS
27 maja 2026, 14:28
Forum: City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Develia / Nexity - forum mieszkańców osiedla
Temat: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 26444

Re: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Co ciekawe, deweloper zdecydował się tu zrobić klasyczne okna, a nie takie od podłogi. Teraz coraz rzadziej się widuje to, co kiedyś było standardem.
autor: KlientS
25 maja 2026, 10:59
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 11000

Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum

Bryksy – nie znałam dewelopera wcześniej. Fajny slogan: budująca pewność :P Te budynki, które już tam stoją, ktoś uznał za "obrzydliwe". Chyba aż tak bym nie przesadzała :). Obecnie w Krakowie w wielu miejscach jest misz masz; zapraszam na Górkę Narodową. Budynki z zewnątrz wyglądają całk...
autor: KlientS
25 maja 2026, 10:53
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 11000

Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum

Ostatnie mieszkania generują bardzo podobne koszty jak powiedzmy początkowe 100 czy 200 w ofercie. Trzeba utrzymywać biuro sprzedaży, pokazywac te mieszkania i to nalicza się co miesiąc. Powiedzmy 2 osoby plus biuro to już będzie ze 20-30tys za każdy miesiąc. A dodatkowo na koniec zostają "naj...

Wyszukiwanie zaawansowane