Znaleziono 10 wyników
- 01 cze 2026, 11:32
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4361
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Na jakim etapie jest budowa? czy posiadacie może zdjęcia tablicy budowy i samej realizacji : )
- 27 kwie 2026, 15:08
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Imperial Look Up House Kraków / deweloper Imperial Capital - opinie na forum
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 23197
Re: Imperial Look Up House Kraków / deweloper Imperial Capital - opinie na forum
Czy ktoś może ma zdjęcia jak przebiega budowa tego II etapu? 
- 06 mar 2026, 12:40
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja ul. Gałczyńskiego Kraków od MWS Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5413
Re: Inwestycja ul. Gałczyńskiego Kraków od MWS Development - opinie na forum
czy to jeszcze jest w budowie?
- 05 mar 2026, 16:00
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 9155
Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
no właśnie na jakim etapie jest budowa? może jakieś zdjęcia?
w biurze mówią że marzec/ kwiecień powinna ruszyć sprzedaż
w biurze mówią że marzec/ kwiecień powinna ruszyć sprzedaż
- 29 kwie 2025, 13:28
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 87076
Re: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
a na jakim etapie budowy są z budynkiem D3? 
- 07 sty 2025, 12:49
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 86731
Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)
Może ktoś wie kto tam buduje? i jest generalnym wykonawcą?
- 17 gru 2024, 13:37
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 25028
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Czy ktoś wie kto to buduje? jakaś strona inwestycji istnieje???
- 09 gru 2024, 12:59
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Bunscha Residence Kraków / Inter-Bud deweloper (nowe osiedla na Ruczaju)- opinie na forum
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9149
Bunscha Residence Kraków / Inter-Bud deweloper (nowe osiedla na Ruczaju)- opinie na forum
biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/inter-bud-buduje-przy-bunscha-trzy-funkcje-w-jednym-zdjecia_51608.html
czy tu mowa jest o tej inwestycji?
czy to ta nowość Bunsha Residence
mieszkania.inter-bud.pl/mieszkania-na-sprzedaz-bunscha-residence#budynki-c-d-e-mieszkania
czy tu mowa jest o tej inwestycji?
czy to ta nowość Bunsha Residence
mieszkania.inter-bud.pl/mieszkania-na-sprzedaz-bunscha-residence#budynki-c-d-e-mieszkania
- 03 gru 2024, 12:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 19877
Re: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
Czy ta budowa już jest w trakcie realizacji, czy dopiero rusza? ktoś zna szczegóły? : )
- 25 lis 2024, 14:21
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Przy Malborskiej etap II Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5924
Re: Osiedle Przy Malborskiej etap II Kraków od Dom Development - opinie na forum
Czy ktoś może się orientuje jaki jest aktualny stan budowy II etapu?