Znaleziono 12 wyników
- 09 maja 2026, 19:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72325
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
To są dwie oddzielne tafle szkła. Szyba nie jest dzielona z sąsiadem, pomiędzy nimi jest betonowy slup. Tak, źle się wyraziłem. Oczywiście że to są dwie oddzielne szyby przedzielone ścianą. Chodziło mi o wrażenie wizualne ze zdjęcia jakby to był jeden duży, przeszklony salon, podczas gdy realnie te...
- 07 maja 2026, 15:37
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72325
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Wczoraj na szybko zrobiłem fotki jak to wygląda od ul. Piastowskiej. Dzięki, fajne te przeszklenia duże, choć mycie okien to pewnie nie będzie nic przyjemnego, chyba, że robotem. Dobre odnoszę wrażenie, że wychodzi na to, że cała taka ściana zewnętrzna, to będzie w praktyce przeszklona? O ile robot...
- 06 maja 2026, 12:18
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72325
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Był ktoś może ostatnio w okolicy, gdzie powstaje inwestycja Błonia Residence w Krakowie? Na jakim etapie teraz to jest, są już wszystkie okna wstawione w bloku i jest rusztowanie? Ruszyli z ocieplaniem? Styropian kładą na ściany, czy jakąś wełnę mineralną? Wczoraj na szybko zrobiłem fotki jak to wy...
- 10 kwie 2026, 9:49
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: U Przybyszewskiego (ul. Brązownicza 1, Kraków) etap 4 / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1426
Re: U Przybyszewskiego (ul. Brązownicza 1, Kraków) etap 4 / deweloper Ekopark - opinie na forum
Ruszyła sprzedaż kolejnego etapu. Na forum chyba są dwa wątki, może warto z któregoś zrezygnować, panie Admin.
- 10 kwie 2026, 9:36
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji
- Odpowiedzi: 194
- Odsłony: 167329
Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji
Jeśli ktoś jest zainteresowany - ruszyła sprzedaż kolejnego etapu U Przybyszewskiego, na działce obok biurowca Stella Zasady.
- 10 mar 2026, 10:34
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 19876
Re: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
Przeglądam sobie dostępne większe mieszkania w tej inwestycji i nie potrafię pojąć co deweloper miał na myśli. Skąd pomysł na zrobienie dwóch małych balkonów oddalonych o siebie o kilkadziesiąt centymetrów zamiast połączenia ich w jeden, choć trochę praktyczny? Albo zostawienie w sypialni wysokiego ...
- 24 lut 2026, 21:57
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72325
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Mnie się lokalizacja i otoczenie podoba, pętla na Cichym Kąciku nie jest specjalnie hałaśliwa, tłumów też tam wielkich nie ma. Do lasu rzut beretem, jeszcze bliżej Rudawa i fajne ścieżki. Natomiast ceny, układy mieszkań i przede wszystkim tak mały dystans pomiędzy oboma budynkami to totalne nieporoz...
- 24 lut 2026, 20:31
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 26655
Re: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
No dobrze, to wracając do głównego wątku, jak sądzicie - czy i w jakiej perspektywie czasowej jest szansa na to, że jednak dojdzie do budowy nowego pasa startowego? Jako mieszkaniec tej części Krakowa i poszukujący większego lokum korci mnie kupno mieszkania w okolicy Ronda Ofiar Katynia. W okolicy ...
- 23 lut 2026, 13:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 26655
Re: Nowe inwestycje vs planowany pas startowy w Balicach
Przyszła mi więc refleksja po co w ogóle rozbudowywać to lotnisko jak jest tak blisko miasta ?? A mnie przyszła refleksja po co kupować tam te mieszkania na tych "ekskluzywnych" osiedlach i potem być zaskoczonym hałasem, skoro dość blisko tam jest lotnisko od "zawsze" i wystarcz...
- 26 sie 2025, 12:12
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72325
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Krakowski rynek nieruchomości jest już tak patologiczny, że ciężko mi ocenić czy ktoś trolluje czy mówi zupełnie poważnie 