Znaleziono 23 wyniki
- 23 cze 2026, 19:27
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5111
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Zdjęcia ze strony z lotu ptaka - 80% mieszkań sprzedanych - co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK! Zerknijcie na wszystkie posty tej pracownicy activ investment - i już wiecie, że de...
- 20 cze 2026, 14:59
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 634
Re: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
central pisze:I kolejnych ponad 200 mieszkań w okolicy przybędzie, to jest całkiem dużo, a tu przecież jeszcze przybędzie raczej w tysiącach. I sam teren inwestycji chyba nie obejmuje jeszcze kawałka tego terenu, gdzie chyba największy śmietnik jest.
Gdzie przybędzie w tysiącach? Od develii przy Ciesielskiego?
- 26 maja 2026, 19:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 11613
Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
Czy ktoś z osób, które zakupiły mieszkanie w tej inwestycji dostał informacje o zmianie grubości ścian wewnętrznych z 10 cm na 8 cm? Podobno taka zmiana została wprowadzona we wszystkich mieszkaniach, mimo że na planach były 10cm. A oni sobie nie liczą po 16-17 za metr? :lol: Jebią Polaczków aż skw...
- 26 maja 2026, 16:09
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 11613
Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
AnT20 pisze:Czy ktoś z osób, które zakupiły mieszkanie w tej inwestycji dostał informacje o zmianie grubości ścian wewnętrznych z 10 cm na 8 cm? Podobno taka zmiana została wprowadzona we wszystkich mieszkaniach, mimo że na planach były 10cm.
Nie żartujcie, że ktoś się zgodził na taką patodeweloperkę?
- 20 maja 2026, 12:27
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Park Matecznego Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 284
- Odsłony: 155363
Re: Apartamenty Park Matecznego Kraków od Dom Development - opinie na forum
Czy wy widzieliście w jakiej odległości znajdują się bloki od łącznika pomiędzy Rydlówką, a Konopnicką?
Przecież to wygląda jak McDrive.
Przecież to wygląda jak McDrive.
- 19 maja 2026, 9:18
- Forum: Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Czynsz i inne opłaty - Młyny Mogilska Kraków / jak będzie wysokość opłat
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9018
Re: Czynsz i inne opłaty - Młyny Mogilska Kraków / jak będzie wysokość opłat
Wyobraźcie sobie fliperów, którzy pokupili tam mieszkania >80m2 licząc na cesję, nie wyszło i teraz bujają się na otodomie co miesiąc płacąc za pustostan 4 000 zł.
- 17 maja 2026, 18:15
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 9155
Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
Czy ktoś już kupował mieszkanie w tej inwestycji? Udało się wam może coś wynegocjować, np. obniżenie ceny komórki lokatorskiej, brak kosztów u notariusza? Bo ceny za m2 dość wysokie i zastanwiam się czy gdzieś schodzą przy inny rzeczach Na tak ogromne profity jak przywołujesz to raczej bym nie licz...
- 31 mar 2026, 17:16
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 8537
Re: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
Właśnie natrafiłam na tę inwestycję, błagam, powiedzcie, że to jakiś eksperyment społeczny. :lol: Oni tam porobili mieszkania po 35 m2 po 17-19k z metra... z sypialnią bez okna! :lol: :lol: :lol: Myślałam, że już wszystko widziałam, ale jednak rynek potrafi zaskoczyć... xD już czekam jak ktoś to ku...
- 29 mar 2026, 15:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 8537
Re: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
Właśnie natrafiłam na tę inwestycję, błagam, powiedzcie, że to jakiś eksperyment społeczny. :lol: Oni tam porobili mieszkania po 35 m2 po 17-19k z metra... z sypialnią bez okna! :lol: :lol: :lol: Myślałam, że już wszystko widziałam, ale jednak rynek potrafi zaskoczyć... xD już czekam jak ktoś to ku...
- 27 lut 2026, 12:22
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Gromadzka 57 Kraków (nowa inwestycja w Płaszowie) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2431
Re: Gromadzka 57 Kraków (nowa inwestycja w Płaszowie) - opinie na forum
Jeżeli to jest dobra lokalizacja, to jaka jest zła?