Znaleziono 23 wyniki

autor: investor
23 cze 2026, 19:27
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5111

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Zdjęcia ze strony z lotu ptaka - 80% mieszkań sprzedanych - co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK! Zerknijcie na wszystkie posty tej pracownicy activ investment - i już wiecie, że de...
autor: investor
20 cze 2026, 14:59
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 634

Re: Centralnie! Czyżyny Kraków / deweloper Spravia - opinie na forum

central pisze:I kolejnych ponad 200 mieszkań w okolicy przybędzie, to jest całkiem dużo, a tu przecież jeszcze przybędzie raczej w tysiącach. I sam teren inwestycji chyba nie obejmuje jeszcze kawałka tego terenu, gdzie chyba największy śmietnik jest.

Gdzie przybędzie w tysiącach? Od develii przy Ciesielskiego?
autor: investor
26 maja 2026, 19:58
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 11613

Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum

Czy ktoś z osób, które zakupiły mieszkanie w tej inwestycji dostał informacje o zmianie grubości ścian wewnętrznych z 10 cm na 8 cm? Podobno taka zmiana została wprowadzona we wszystkich mieszkaniach, mimo że na planach były 10cm. A oni sobie nie liczą po 16-17 za metr? :lol: Jebią Polaczków aż skw...
autor: investor
26 maja 2026, 16:09
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 11613

Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum

AnT20 pisze:Czy ktoś z osób, które zakupiły mieszkanie w tej inwestycji dostał informacje o zmianie grubości ścian wewnętrznych z 10 cm na 8 cm? Podobno taka zmiana została wprowadzona we wszystkich mieszkaniach, mimo że na planach były 10cm.

Nie żartujcie, że ktoś się zgodził na taką patodeweloperkę?
autor: investor
20 maja 2026, 12:27
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Apartamenty Park Matecznego Kraków od Dom Development - opinie na forum
Odpowiedzi: 284
Odsłony: 155363

Re: Apartamenty Park Matecznego Kraków od Dom Development - opinie na forum

Czy wy widzieliście w jakiej odległości znajdują się bloki od łącznika pomiędzy Rydlówką, a Konopnicką?
Przecież to wygląda jak McDrive.
autor: investor
19 maja 2026, 9:18
Forum: Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla
Temat: Czynsz i inne opłaty - Młyny Mogilska Kraków / jak będzie wysokość opłat
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9018

Re: Czynsz i inne opłaty - Młyny Mogilska Kraków / jak będzie wysokość opłat

Wyobraźcie sobie fliperów, którzy pokupili tam mieszkania >80m2 licząc na cesję, nie wyszło i teraz bujają się na otodomie co miesiąc płacąc za pustostan 4 000 zł.
autor: investor
17 maja 2026, 18:15
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 9155

Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum

Czy ktoś już kupował mieszkanie w tej inwestycji? Udało się wam może coś wynegocjować, np. obniżenie ceny komórki lokatorskiej, brak kosztów u notariusza? Bo ceny za m2 dość wysokie i zastanwiam się czy gdzieś schodzą przy inny rzeczach Na tak ogromne profity jak przywołujesz to raczej bym nie licz...
autor: investor
31 mar 2026, 17:16
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8537

Re: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum

Właśnie natrafiłam na tę inwestycję, błagam, powiedzcie, że to jakiś eksperyment społeczny. :lol: Oni tam porobili mieszkania po 35 m2 po 17-19k z metra... z sypialnią bez okna! :lol: :lol: :lol: Myślałam, że już wszystko widziałam, ale jednak rynek potrafi zaskoczyć... xD już czekam jak ktoś to ku...
autor: investor
29 mar 2026, 15:43
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8537

Re: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum

Właśnie natrafiłam na tę inwestycję, błagam, powiedzcie, że to jakiś eksperyment społeczny. :lol: Oni tam porobili mieszkania po 35 m2 po 17-19k z metra... z sypialnią bez okna! :lol: :lol: :lol: Myślałam, że już wszystko widziałam, ale jednak rynek potrafi zaskoczyć... xD już czekam jak ktoś to ku...

Wyszukiwanie zaawansowane