Znaleziono 8 wyników
- 10 cze 2026, 14:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 39722
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Śledzę kilka inwestycji w Krakowie i szczerze mówiąc ta nie wygląda na szczególnie opóźnioną. W ostatnich miesiącach postęp jest całkiem widoczny, zwłaszcza na elewacjach. A nie widzimy co w środku. Patrząc na tempo sprzedaży i fakt, że zostały już tylko pojedyncze mieszkania - 2 :shock: , wygląda n...
- 03 kwie 2025, 11:21
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 87031
Re: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
Gdzie będą znajdować się miejsca na śmieci?
No i czy ktoś miał doświadczenie praktyczne z Archicom, dużo usterek? Przy odbiorze i potem przy użytkowaniu? Podchodzą do napraw?
No i czy ktoś miał doświadczenie praktyczne z Archicom, dużo usterek? Przy odbiorze i potem przy użytkowaniu? Podchodzą do napraw?
- 03 kwie 2025, 11:19
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Imperial Look Up House Kraków / deweloper Imperial Capital - opinie na forum
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 23144
Re: Imperial Look Up House Kraków / deweloper Imperial Capital - opinie na forum
Czy ktoś miał do czyeninia z tym deweloperem, jak z usterkami przy odbiorach ale potem na etapie mieszkania? Naprawiają?
- 03 kwie 2025, 11:17
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Federowicza / Ruczaj Park Kraków - HSD Inwestycje / opinie na forum
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 18693
Re: Federowicza / Ruczaj Park Kraków - HSD Inwestycje / opinie na forum
Miał ktoś już do czynienia z tym deweloperem? Jak usterki podczas odbiorów, ale co najważniejsze potem jeśli chodzi o moment użytkowania części wspólne itp? Dobrze to robią?
- 03 kwie 2025, 10:54
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 39722
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Deweloperuch twierdzi że kolo 18. Tak też słyszałem kiedyś. Tylko ze to jest cena na napędzaną dopłatami dla deweloperow banki ad 2023, a nie dzisiejsza. IMO cena na ta lokacje nierealna ale kto ich tam wie. Może znają się frajerzy za taką kasę. hmm..., ale na tym portalu jest tylko info o metrze m...
- 11 mar 2025, 16:09
- Forum: Przewóz 42 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 24818
Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
Ciekawe, że coś tak małego stawia tak ogromny deweloper. jak to się spina cenowo...
- 11 mar 2025, 16:08
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)
- Odpowiedzi: 252
- Odsłony: 260430
Re: Osiedle Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)
Jak się mieszka na tej inwestycji.
Czy deweloper podchodzi do usterek. 
- 11 mar 2025, 16:06
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 39722
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Ciekawe, jaki był deklarowany termin zakończenia inwestycji, kiedy startowała i z czego wynika tak długi proces budowy oraz ile jeszcze będzie to realizował deweloper Toplokum. https://i.postimg.cc/WpBJFGNG/10758-173670618122089.jpg Ale chyba trzeba by mieć dużo cierpliwości, żeby tyle czasu czekać...