Znaleziono 543 wyniki

autor: czang
24 cze 2026, 10:51
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Co budują przy ul. Na Łąkach / Nowohuckiej w Krakowie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 72

Re: Co budują przy ul. Na Łąkach / Nowohuckiej w Krakowie?

To teren poniżej wspomnianej inwestycji, w stronę południową.

Obrazek

To będzie jakiś parking? W każdym razie kawał terenu tam ogrodzili i wyrównują.
autor: czang
24 cze 2026, 10:48
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Co budują przy ul. Na Łąkach / Nowohuckiej w Krakowie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 72

Co budują przy ul. Na Łąkach / Nowohuckiej w Krakowie?

Trwają jakieś prace ziemne niedaleko inwestycji Prato Park w Krakowie, w rejonie ulicy Na Łąkach i ulicy Nowohuckiej. Nie wiecie co tam powstaje?
autor: czang
24 cze 2026, 10:46
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 51488

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Kiedy mają to oficjalnie skończyć budować i kiedy mogłyby ruszyć odbiory mieszkań od dewelopera tam? https://i.postimg.cc/rwBFSn2J/13773-17819544485457.jpg Ciekawe, jaki będzie standard wykończenia budynku w środku. https://i.postimg.cc/g2CkvSby/13772-17819544323885.jpg Tam są normalne miejsca posto...
autor: czang
24 cze 2026, 10:45
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 51488

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Wygląda na to, że nowy blok przy ul. Na Łąkach jest już niemal gotowy. https://i.postimg.cc/FHMsjWXj/13771-17819544136523.jpg Trochę ta elewacja stała się ciekawsza z tymi zielonymi wstawkami, choć artystyczny ten budynek raczej nie jest. https://i.postimg.cc/HkqsQZ1b/13770-17819544008511.jpg Ciekaw...
autor: czang
22 cze 2026, 12:31
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 145

Re: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie

Miejsce nie jest złe, jest tam niezła komunikacja, usługi niedaleko, szkoły, przedszkola itp. https://i.postimg.cc/pdQY39SQ/12854-177351290556487.jpg Choć skoro to była hala produkcyjna, to pewnie teren jest przeznaczony na usługi, więc albo usługi albo mieszkaniówka na wynajem. Ktoś może wie coś wi...
autor: czang
22 cze 2026, 12:30
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 145

Re: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie

Faktycznie kiedyś funkcjonowały tam jakieś biznesy różne, ale wydaje mi się, że one się z tych miejsc wyniosły.

Obrazek

Sprawia to wrażenie takie, że stoi puste to miejsce, więc te spekulacje to jakoś uwiarygadnia.
autor: czang
22 cze 2026, 12:28
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 145

Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie

Widziałem gdzieś kiedyś jakąś informację o tym, że dosyć charakterystyczna hala przemysłowa znajdująca się za Kauflandem przy Wiślickiej / Okulickiego, pod adresem os. Kombatantów 16 ma zostać wyburzona i w jej miejsce ma być wybudowane coś innego - albo mieszkania albo mieszkania na wynajem. Ktoś s...
autor: czang
22 cze 2026, 11:59
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja / samowola budowlana przy ul. Centralnej w Krakowie
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 14666

Re: Inwestycja / samowola budowlana przy ul. Centralnej w Krakowie

A tu kolejna z samowoli przy ul. Centralnej w Krakowie, która sobie wesoło stoi od wielu lat. https://i.postimg.cc/SKcQV6m9/13775-178195452701811.jpg Być może wiele osób już nie pamięta, że tu niewielki dom nadbudowano blokiem, i to niemałym. W tym budynku też chyba są wynajmowane mieszkania. Skoro ...
autor: czang
22 cze 2026, 11:41
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Samowola budowlana ul. Centralna 73B Kraków / czy zostanie rozebrana
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 144

Re: Samowola budowlana ul. Centralna 73B Kraków / czy zostanie rozebrana

Mamy drugą połowę czerwca, prezydenta Miszalskiego już nie ma, za to ciągle stoi budynek pod adresem ul. Centralna 73B. Ciekawe, czy zostanie faktycznie rozebrana przez państwo, czy nadal to tak sobie będzie istniało, jak do tej pory? https://i.postimg.cc/Xv9Nxfn9/13776-178195466450113.jpg Tam chyba...
autor: czang
22 cze 2026, 11:36
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Samowola budowlana ul. Centralna 73B Kraków / czy zostanie rozebrana
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 144

Samowola budowlana ul. Centralna 73B Kraków / czy zostanie rozebrana

Pamiętacie, jak były już prezydent miasta zapowiadał, że na przełomie kwietnia i maja miałaby zostać rozebrana samowola budowlana postawiona w Czyżynach, mająca adres ul. Centralna 73B - kawał sporego, szarego bloku.

Wyszukiwanie zaawansowane