Znaleziono 23 wyniki

autor: Majkatakajakja
01 cze 2026, 20:11
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 25781

Re: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum

Chcieliśmy tam kupić mieszkanie jeszcze zanim zaczęła się sprzedaż. Jak udostępnili plany czar prysł. Układy fatalne!
Nie znaleźliśmy ani jednego 4-pokojowego z dobrym układem i wejściem nie na komunikację.
autor: Majkatakajakja
26 kwie 2026, 18:41
Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
Temat: Kiedy można wejść do budowanego mieszkania
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 655

Kiedy można wejść do budowanego mieszkania

Kiedy najwcześniej deweloperzy wpuszczają do budowanego bloku?
Ukończenie budowy do końca października, odbiory do końca roku. Kiedy można liczyć na zgodę na wejście?
autor: Majkatakajakja
15 mar 2026, 11:22
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102829

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Ale kupując pod Krakowem masz coś za tą odległość. Często przestrzeń, ciszę itp. A tu masz wszystkie wady wsi i miasta razem wzięte. Zadupie ale główna ruchliwa droga i głośno. Smród okropny, przecież tam się nie da oddychać czasami! Dojazd słaby. No z czegoś wynika ta cena i pojawiające się mieszk...
autor: Majkatakajakja
11 mar 2026, 12:29
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102829

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Ale kupując pod Krakowem masz coś za tą odległość. Często przestrzeń, ciszę itp. A tu masz wszystkie wady wsi i miasta razem wzięte. Zadupie ale główna ruchliwa droga i głośno. Smród okropny, przecież tam się nie da oddychać czasami! Dojazd słaby. No z czegoś wynika ta cena i pojawiające się mieszka...
autor: Majkatakajakja
07 lut 2026, 21:43
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102829

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Przejeżdżam tam regularnie i śmierdzi strasznie.
Naprawdę, jak ktoś się zastanawia nad zakupem to niech sobie tam pojedzie kilka dni i sprawdzi. Wg mnie tam się nie da mieszkać
autor: Majkatakajakja
04 sty 2026, 15:51
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Merite Serena Kraków / Grupa Merite deweloper - opinie na forum
Odpowiedzi: 198
Odsłony: 104001

Re: Merite Serena Kraków / Grupa Merite deweloper - opinie na forum

Nas odstraszyła fotowoltaika.
Też kupiliśmy w Archicomie.
Dla mnie wygrali też lokalizacja.
autor: Majkatakajakja
27 gru 2025, 14:43
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 23984

Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum

Już parter? :O

Wiem, ale zastanawiam się czy ono jest w końcu. Miało być do końca roku
autor: Majkatakajakja
17 lis 2025, 11:54
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 23984

Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum

Marysieńka pisze:Jestem wstępnie zainteresowana zakupem mieszkania w tej inwestycji. Program poleceń z obniżką ceny mieszkania o 1% jest aktualny?


Tak, nie wiem jak tu napisać. Napisz do mnie mmmjjj87@gmail.com

Wyszukiwanie zaawansowane