Chcieliśmy tam kupić mieszkanie jeszcze zanim zaczęła się sprzedaż. Jak udostępnili plany czar prysł. Układy fatalne!
Nie znaleźliśmy ani jednego 4-pokojowego z dobrym układem i wejściem nie na komunikację.
Znaleziono 23 wyniki
- 01 cze 2026, 20:11
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Osiedle Fi Kraków (ul. Rzemieślnicza) / Megapolis (Forum 50) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 25784
- 26 kwie 2026, 18:41
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Kiedy można wejść do budowanego mieszkania
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 656
Kiedy można wejść do budowanego mieszkania
Kiedy najwcześniej deweloperzy wpuszczają do budowanego bloku?
Ukończenie budowy do końca października, odbiory do końca roku. Kiedy można liczyć na zgodę na wejście?
Ukończenie budowy do końca października, odbiory do końca roku. Kiedy można liczyć na zgodę na wejście?
- 15 mar 2026, 11:22
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102866
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Ale kupując pod Krakowem masz coś za tą odległość. Często przestrzeń, ciszę itp. A tu masz wszystkie wady wsi i miasta razem wzięte. Zadupie ale główna ruchliwa droga i głośno. Smród okropny, przecież tam się nie da oddychać czasami! Dojazd słaby. No z czegoś wynika ta cena i pojawiające się mieszk...
- 11 mar 2026, 12:29
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102866
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Ale kupując pod Krakowem masz coś za tą odległość. Często przestrzeń, ciszę itp. A tu masz wszystkie wady wsi i miasta razem wzięte. Zadupie ale główna ruchliwa droga i głośno. Smród okropny, przecież tam się nie da oddychać czasami! Dojazd słaby. No z czegoś wynika ta cena i pojawiające się mieszka...
- 07 lut 2026, 21:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102866
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Przejeżdżam tam regularnie i śmierdzi strasznie.
Naprawdę, jak ktoś się zastanawia nad zakupem to niech sobie tam pojedzie kilka dni i sprawdzi. Wg mnie tam się nie da mieszkać
Naprawdę, jak ktoś się zastanawia nad zakupem to niech sobie tam pojedzie kilka dni i sprawdzi. Wg mnie tam się nie da mieszkać
- 04 sty 2026, 15:51
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Merite Serena Kraków / Grupa Merite deweloper - opinie na forum
- Odpowiedzi: 198
- Odsłony: 104020
Re: Merite Serena Kraków / Grupa Merite deweloper - opinie na forum
Nas odstraszyła fotowoltaika.
Też kupiliśmy w Archicomie.
Dla mnie wygrali też lokalizacja.
Też kupiliśmy w Archicomie.
Dla mnie wygrali też lokalizacja.
- 31 gru 2025, 15:55
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 23989
Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Miało być prawomocne. Nie ma 
Ale sprzedaż nieźle poszła :O
Ale sprzedaż nieźle poszła :O
- 27 gru 2025, 14:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 23989
Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Już parter? :O
Wiem, ale zastanawiam się czy ono jest w końcu. Miało być do końca roku
Wiem, ale zastanawiam się czy ono jest w końcu. Miało być do końca roku
- 27 gru 2025, 11:46
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 23989
Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Już zostało 6
Orientuje się ktoś jak z tym pozwoleniem zamiennym?
Orientuje się ktoś jak z tym pozwoleniem zamiennym?
- 17 lis 2025, 11:54
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 23989
Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Marysieńka pisze:Jestem wstępnie zainteresowana zakupem mieszkania w tej inwestycji. Program poleceń z obniżką ceny mieszkania o 1% jest aktualny?
Tak, nie wiem jak tu napisać. Napisz do mnie mmmjjj87@gmail.com