Znaleziono 4 wyniki
- 12 maja 2026, 9:25
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 28604
Re: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
zależy pewnie od przypadku. Standardowo jakieś rysy tu i tam.
- 02 kwie 2026, 20:10
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 28604
Re: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
Nobodygz pisze:Jakieś aktualizacje?
Gotowe jest i są odbiory
- 15 wrz 2025, 8:35
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 28604
Re: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
A jak jest w tej okolicy z usługami edukacyjnymi dla dzieci, czy są żłobki, przedszkola i szkoły, i w jakiej odległości, jeśli tak?[/quote]
Na ten aspekt nie patrzyłem w ogóle. Na mapie google można poszperać i wszystko będzie jasne.
Na ten aspekt nie patrzyłem w ogóle. Na mapie google można poszperać i wszystko będzie jasne.
- 09 wrz 2025, 9:45
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 28604
Re: Apartamenty Gdyńska Kraków - RE-Bau deweloper - opinie na forum
Kupiłem tutaj mieszkanie i jak wszędzie, są plusy i minus. Kontakt z biurem jest okej i osobiście nie miałem się do czego przyczepić. Minusy: - blisko są tory, ale pociągi nie jeżdżą tutaj często - bardziej już uciążliwe są moim zdaniem samoloty, natomiast w tę części Krakowa inaczej nie będzie - ni...