Znaleziono 12 wyników

autor: baczek
04 maja 2026, 17:25
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8203

Re: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum

Szkoda kasy Ciasne nieużywane pokoje z masą skosowo. Za 1.299 mln to będziesz miał normalne mieszkanie na wypasie 100m2 w eleganckiej części krakowa z piekarnia rzemieślniczą na parterze i dużym tarasem i normalnymi pokojami Pokaż mi te mieszkania 100m na wypasie za 1.3mln w Krakowie bo szukam już ...
autor: baczek
03 maja 2026, 14:47
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8203

Re: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum

Szkoda kasy Ciasne nieużywane pokoje z masą skosowo. Za 1.299 mln to będziesz miał normalne mieszkanie na wypasie 100m2 w eleganckiej części krakowa z piekarnia rzemieślniczą na parterze i dużym tarasem i normalnymi pokojami Pokaż mi te mieszkania 100m na wypasie za 1.3mln w Krakowie bo szukam już ...
autor: baczek
28 kwie 2026, 14:43
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4356

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

jcb123 pisze:Mi sie nie udało zobaczyć nic na stronie, a Wy widząc rozkład jak go oceniacie? Sensowny?

Sam oceń - ekopark.pl/zawilla/mieszkania?sm-viewer-view=1&sm-viewer-scene=1&sm-screen-type=UnitSearch&sm-media=BuildingView
Tak średnio im wyszło usuwanie oferty ze strony :D
autor: baczek
27 kwie 2026, 14:12
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4356

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

ekopark.pl/zawilla -> wrzucili ofertę na stronę, ale cen już nie, trzeba wysyłać formularz. Coś ich usprawiedliwa po wejsciu ostatnich przepisów że tych cen nie podali??
autor: baczek
20 lis 2025, 12:02
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13283

Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum

wentylacja zarówno mechaniczna jak i grawitacyjna to patodeweloperka, no chyba że ta mechaniczna jest zrobiona z rekuperacją czy w ścianie a nie przez dziury w oknach :D Jakoś nie widziałem w Krakowie jeszcze ani jednego bloku z rekuperacją, ale nie widzialem też nowej inwestycji wentylowanej grawi...
autor: baczek
20 lis 2025, 10:26
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13283

Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum

mareczek222 pisze:
baczek pisze:Ponoć w bloku będzie wentylacja grawitacyjna. Wydaje mi się że teraz standardem jest wentylacja mechaniczna od wielu lat. Co sądzicie o takim rozwiązaniu w nowym bloku?

To raczej niemożliwe, nawet u tak mało poważnego budowlańca.


a jednak... Mechaniczna wentylacja jest tylko w hali garażowej
autor: baczek
20 lis 2025, 9:28
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13283

Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum

Ponoć w bloku będzie wentylacja grawitacyjna. Wydaje mi się że teraz standardem jest wentylacja mechaniczna od wielu lat. Co sądzicie o takim rozwiązaniu w nowym bloku?
autor: baczek
03 lis 2025, 23:13
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13283

Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum

Czy tylko mi się nie wyświetlają układy mieszkań na tej stronie. Jak klikam w "zobacz", to zostaję, że strony nie znaleziono... A co do kotła gazowego własnego w mieszkaniu, to trochę przeniesienie wad mieszkania w domu do bloku, po pierwsze jest gaz podciągnięty, więc pewnie jakiś liczni...
autor: baczek
02 lis 2025, 20:08
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13283

Re: Skośna 2a - Deweloper M2 - opinie na forum

ten deweloper to typowy janusz biznesu, osobiście trzymam się od niego z daleka, sprzedaż to typowa amatorka, najpierw znajomi, potem reszta Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego "Januszerstwa"? Jak z jakością wykonania jego inwestycji? Patrząc na stronę internetową to pachnie mo...
autor: baczek
31 paź 2025, 11:44
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 13283

Re: Skośna 2a - Deweloper M2 - opinie na forum

oj oferta nadaje się do UOKiKu od razu dlaczego? bo nie ma cen za metr kwadratowy na stronie? W mieszkaniach każdy będzie miał zainstalowany indywidualny dwufunkcyjny kocioł gazowy. Kurcze mieszkałem w mieszkaniu z takim i wszystko było fajnie, dopóki żywotność pieca się nie skończyła po ~10 latach...

Wyszukiwanie zaawansowane