Znaleziono 12 wyników
- 04 maja 2026, 17:25
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 8203
Re: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum
Szkoda kasy Ciasne nieużywane pokoje z masą skosowo. Za 1.299 mln to będziesz miał normalne mieszkanie na wypasie 100m2 w eleganckiej części krakowa z piekarnia rzemieślniczą na parterze i dużym tarasem i normalnymi pokojami Pokaż mi te mieszkania 100m na wypasie za 1.3mln w Krakowie bo szukam już ...
- 03 maja 2026, 14:47
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 8203
Re: Oaza Tyniecka (Tyniec / Kraków) / Oaza Investment (domy w zabudowie bliźniaczej) - opinie na forum
Szkoda kasy Ciasne nieużywane pokoje z masą skosowo. Za 1.299 mln to będziesz miał normalne mieszkanie na wypasie 100m2 w eleganckiej części krakowa z piekarnia rzemieślniczą na parterze i dużym tarasem i normalnymi pokojami Pokaż mi te mieszkania 100m na wypasie za 1.3mln w Krakowie bo szukam już ...
- 28 kwie 2026, 14:43
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4356
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
jcb123 pisze:Mi sie nie udało zobaczyć nic na stronie, a Wy widząc rozkład jak go oceniacie? Sensowny?
Sam oceń - ekopark.pl/zawilla/mieszkania?sm-viewer-view=1&sm-viewer-scene=1&sm-screen-type=UnitSearch&sm-media=BuildingView
Tak średnio im wyszło usuwanie oferty ze strony
- 27 kwie 2026, 14:12
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4356
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
ekopark.pl/zawilla -> wrzucili ofertę na stronę, ale cen już nie, trzeba wysyłać formularz. Coś ich usprawiedliwa po wejsciu ostatnich przepisów że tych cen nie podali??
- 20 lis 2025, 12:02
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 13283
Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
wentylacja zarówno mechaniczna jak i grawitacyjna to patodeweloperka, no chyba że ta mechaniczna jest zrobiona z rekuperacją czy w ścianie a nie przez dziury w oknach :D Jakoś nie widziałem w Krakowie jeszcze ani jednego bloku z rekuperacją, ale nie widzialem też nowej inwestycji wentylowanej grawi...
- 20 lis 2025, 10:26
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 13283
Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
mareczek222 pisze:baczek pisze:Ponoć w bloku będzie wentylacja grawitacyjna. Wydaje mi się że teraz standardem jest wentylacja mechaniczna od wielu lat. Co sądzicie o takim rozwiązaniu w nowym bloku?
To raczej niemożliwe, nawet u tak mało poważnego budowlańca.
a jednak... Mechaniczna wentylacja jest tylko w hali garażowej
- 20 lis 2025, 9:28
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 13283
Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Ponoć w bloku będzie wentylacja grawitacyjna. Wydaje mi się że teraz standardem jest wentylacja mechaniczna od wielu lat. Co sądzicie o takim rozwiązaniu w nowym bloku?
- 03 lis 2025, 23:13
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 13283
Re: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
Czy tylko mi się nie wyświetlają układy mieszkań na tej stronie. Jak klikam w "zobacz", to zostaję, że strony nie znaleziono... A co do kotła gazowego własnego w mieszkaniu, to trochę przeniesienie wad mieszkania w domu do bloku, po pierwsze jest gaz podciągnięty, więc pewnie jakiś liczni...
- 02 lis 2025, 20:08
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 13283
Re: Skośna 2a - Deweloper M2 - opinie na forum
ten deweloper to typowy janusz biznesu, osobiście trzymam się od niego z daleka, sprzedaż to typowa amatorka, najpierw znajomi, potem reszta Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego "Januszerstwa"? Jak z jakością wykonania jego inwestycji? Patrząc na stronę internetową to pachnie mo...
- 31 paź 2025, 11:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skośna 2a Kraków - deweloper M2 - opinie na forum
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 13283
Re: Skośna 2a - Deweloper M2 - opinie na forum
oj oferta nadaje się do UOKiKu od razu dlaczego? bo nie ma cen za metr kwadratowy na stronie? W mieszkaniach każdy będzie miał zainstalowany indywidualny dwufunkcyjny kocioł gazowy. Kurcze mieszkałem w mieszkaniu z takim i wszystko było fajnie, dopóki żywotność pieca się nie skończyła po ~10 latach...