Znaleziono 1 wynik

autor: bedziedobrze
19 kwie 2026, 23:58
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 50517

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

No dla mnie ludzie którzy tutaj kupili to jest jedno wielkie iksde Bronowice są ogólnie bardzo fajne. Więc zrozumiałe jest że to jest nieco droższa dzielnica. Ale ten konkretny blok: * działki ma niecałe 60 arów na prawie 250 mieszkań, więc terenu tam nie ma wcale. * jest usytuowany przy samej ul. N...

Wyszukiwanie zaawansowane