Znaleziono 1 wynik

autor: shep4rd
27 kwie 2026, 13:10
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 49481

Re: Nowe Zabłocie Kraków / deweloper Chemobudowa (ul. Klimeckiego / Pana Tadeusza) - opinie na forum

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z tym deweloperem. Jakkolwiek miałem dobre zdanie o samej firmie Chemobudowa bo postawili kilka ciekawych budynków, to ich początki w roli dewelopera wołają o pomstę do nieba. Oglądałem mieszkania gdzie cena ofertowa była na poziomie 19.200zł/m2. Z automat...

Wyszukiwanie zaawansowane