Znaleziono 3 wyniki
- 04 cze 2026, 10:22
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Krakow / 60-70m / 2 pok + salon - gdzie kupić mieszkanie z dwiema sypialniami w Krakowie? - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 376
Re: Krakow / 60-70m / 2 pok + salon - gdzie kupić mieszkanie z dwiema sypialniami w Krakowie? - opinie na forum
Trochę się nie mieścimy w naszym obecnym mieszkaniu więc chcemy się rozglądnąć za nowym nieco większym A w której części Krakowa szukacie mieszkania? Gotowe do wejścia czy dziura w ziemi / na etapie budowy? Jakieś priorytety, jeśli chodzi o kryteria wyboru mieszkania? Myślę że Bronowice, Grzegorzki...
- 03 cze 2026, 14:42
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Krakow / 60-70m / 2 pok + salon - gdzie kupić mieszkanie z dwiema sypialniami w Krakowie? - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 376
Krakow / 60-70m / 2 pok + salon - gdzie kupić mieszkanie z dwiema sypialniami w Krakowie? - opinie na forum
Cześć, Trochę się nie mieścimy w naszym obecnym mieszkaniu więc chcemy się rozglądnąć za nowym nieco większym . Parametry które nas interesują: 1. Min 2 sypialnie + salon kuchnia 2. Cicha okolica i dobrze skomunikowana z miastem (głównie komunikacja miejska) 3. Garaż podziemny 4. Powierzchnia to do ...
- 03 cze 2026, 14:29
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 19581
Re: Clou Lindego Kraków / deweloper Megapolis - opinie na forum
Cześć,
Czy ktoś z was może zakupił tam mieszkanie i jest w stanie coś więcej powiedzieć? Czy da się tą cenę jakoś negocjować? Prawie 17k za metr wydaje się być sporo za tamtą okolice ale nie jestem ekspertem. Widzę że mieszkania dosyć się rozeszły.
Czy ktoś z was może zakupił tam mieszkanie i jest w stanie coś więcej powiedzieć? Czy da się tą cenę jakoś negocjować? Prawie 17k za metr wydaje się być sporo za tamtą okolice ale nie jestem ekspertem. Widzę że mieszkania dosyć się rozeszły.