Znaleziono 8 wyników
- 08 cze 2026, 11:17
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Lipska / Rzebika Kraków - Arge Nieruchomości (działka obok sklepu Lidl) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1987
Re: Działka obok sklepu Lidl / ul. Lipska Kraków - co tam powstanie?
To już chwilę temu podali do wiadomości, kto i co tam wybuduje: https://lovekrakow.pl/blisko-500-mieszk ... o-parkingu
- 12 maja 2026, 15:48
- Forum: Przewóz 42 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 24820
Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
I może ktoś, kto już mieszka w pierwszym etapie podzieli się opinią na temat tego, jak to wyszły i jak mu się żyje tam? Jakie są największe zalety, a jakie największe wady tej inwestycji i tej lokalizacji? Mieszkam w pobliżu, ale nie w tych budynkach. Co jednak muszę stwierdzic to to, że ładnie Ata...
- 12 maja 2026, 15:38
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 21122
Re: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum
Widzę, że wątek trochę przycichł — ktoś z Was finalnie zdecydował się na mieszkanie w tej inwestycji? Byłam tam kilka dni temu na spotkaniu i całkiem fajnie to wygląda, całość już gotowa. :?: W tej lokalizacji to robotę robi park, bo tych terenów zabudować się nie da, więc zawsze będzie zielono. Ch...
- 23 kwie 2026, 15:48
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
- Odpowiedzi: 178
- Odsłony: 102774
Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Jak dla mnie, to lokalizacja może i przyszłościowa, ale obecnie - ciężko, no. Tam nawet Żabki nie ma.
- 28 lip 2025, 15:29
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dolnych Młynów Kraków - Noho Investment (mieszkania i usługi w centrum) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 51760
Re: Dolnych Młynów Kraków - Noho Investment (mieszkania i usługi w centrum) - opinie na forum
ragar pisze:Jak obstawiacie, jak oni długo jeszcze to będą budowali? Bo już trwa to sporo czasu, a pewnie jeszcze potrwa.
Ja bym obstawiała jeszcze spokojnie ze 3 lata.
- 02 kwie 2025, 11:08
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 21122
Re: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum
Jiros pisze: Idziemy oglądać ta nowa inwestycję od konkurencji B... na Goszczyńskiego więc damy znać co zarezerwowaliśmy.
I co finalnie wybrałeś, Goszczyńskiego czy Jerozolimską?
Z aktualizacji to pojawiły się nowe zdjęcia z budowy na socialach Matejka. Jest info, że 50% prac już zakończono.
- 01 kwie 2025, 12:37
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zachodnia Kraków (inwestycja mieszkaniowa) od Projekt Zachodnia - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4113
Re: Zachodnia Kraków (inwestycja mieszkaniowa) od Projekt Zachodnia - opinie na forum
Na stronie Meritum Grupa Budowlana informacji brak, jedynie to, że budowali wcześniej budynek wielorodzinny na Zachodniej, więc pewnie Zachodnia 21 albo 25.
- 26 mar 2025, 16:33
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zachodnia Kraków (inwestycja mieszkaniowa) od Projekt Zachodnia - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4113
Re: Inwestycja mieszkaniowa ul. Zachodnia Kraków od Projekt Zachodnia - opinie na forum
Czy ktoś ma info, kto i co tam buduje? Czy to będzie tak wysoki budynek jak sąsiadujące apartamenty - rozłożone na 10 piętrach?