Znaleziono 8 wyników

autor: Asia
12 maja 2026, 15:48
Forum: Przewóz 42 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 24846

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

I może ktoś, kto już mieszka w pierwszym etapie podzieli się opinią na temat tego, jak to wyszły i jak mu się żyje tam? Jakie są największe zalety, a jakie największe wady tej inwestycji i tej lokalizacji? Mieszkam w pobliżu, ale nie w tych budynkach. Co jednak muszę stwierdzic to to, że ładnie Ata...
autor: Asia
12 maja 2026, 15:38
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 21177

Re: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum

Widzę, że wątek trochę przycichł — ktoś z Was finalnie zdecydował się na mieszkanie w tej inwestycji? Byłam tam kilka dni temu na spotkaniu i całkiem fajnie to wygląda, całość już gotowa. :?: W tej lokalizacji to robotę robi park, bo tych terenów zabudować się nie da, więc zawsze będzie zielono. Ch...
autor: Asia
23 kwie 2026, 15:48
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum
Odpowiedzi: 178
Odsłony: 102903

Re: Skwer Harmonia Kraków od Atal na ul. Półłanki - opinie na forum

Jak dla mnie, to lokalizacja może i przyszłościowa, ale obecnie - ciężko, no. Tam nawet Żabki nie ma.
autor: Asia
28 lip 2025, 15:29
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Dolnych Młynów Kraków - Noho Investment (mieszkania i usługi w centrum) - opinie na forum
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 51815

Re: Dolnych Młynów Kraków - Noho Investment (mieszkania i usługi w centrum) - opinie na forum

ragar pisze:Jak obstawiacie, jak oni długo jeszcze to będą budowali? Bo już trwa to sporo czasu, a pewnie jeszcze potrwa.


Ja bym obstawiała jeszcze spokojnie ze 3 lata. :?
autor: Asia
02 kwie 2025, 11:08
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 21177

Re: Wzgórze Krzemionki 2 - Jerozolimska 4 - Kraków (Podgórze blisko Wielicka) Matejek - opinie na forum

Jiros pisze: Idziemy oglądać ta nowa inwestycję od konkurencji B... na Goszczyńskiego więc damy znać co zarezerwowaliśmy.


I co finalnie wybrałeś, Goszczyńskiego czy Jerozolimską?

Z aktualizacji to pojawiły się nowe zdjęcia z budowy na socialach Matejka. Jest info, że 50% prac już zakończono.
autor: Asia
01 kwie 2025, 12:37
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zachodnia Kraków (inwestycja mieszkaniowa) od Projekt Zachodnia - opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4121

Re: Zachodnia Kraków (inwestycja mieszkaniowa) od Projekt Zachodnia - opinie na forum

Na stronie Meritum Grupa Budowlana informacji brak, jedynie to, że budowali wcześniej budynek wielorodzinny na Zachodniej, więc pewnie Zachodnia 21 albo 25.
autor: Asia
26 mar 2025, 16:33
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Zachodnia Kraków (inwestycja mieszkaniowa) od Projekt Zachodnia - opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4121

Re: Inwestycja mieszkaniowa ul. Zachodnia Kraków od Projekt Zachodnia - opinie na forum

Czy ktoś ma info, kto i co tam buduje? Czy to będzie tak wysoki budynek jak sąsiadujące apartamenty - rozłożone na 10 piętrach?

Wyszukiwanie zaawansowane