Znaleziono 24 wyniki

autor: arti
09 maja 2026, 17:34
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7717

Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Ciekawe naprawdę bo jeden blok na Rogozińskiego i blokuje budowę na przeciwko cordi i obok też kiedyś blokował budowę biurowców Nowy Format od Skanska.. Jeśli to ci sami ludzie, to trzeba im przyznać, że są skuteczni w swoim protestowaniu. A Skanska chyba chciała zmienić pomysł i zrobić mieszkaniów...
autor: arti
08 maja 2026, 14:50
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1044

Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

To będzie budynek mieszkalny ciągle, czy zostanie to przerobione na jakieś biura albo hotel?

Obrazek

Ciekawe, jak to będzie wyglądało po remoncie, ale to ma szansę być ładny budynek moim zdaniem.
autor: arti
08 maja 2026, 14:48
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1044

Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

W każdym razie budynek chyba kilka lat stał pusty i nie wyglądało na to, żeby jakoś dużo się przy nim działo. https://i.postimg.cc/nrnhJMzf/13270-1776626399383139.jpg Ale teraz wygląda na to, że deweloper się za ten obiekt zabrał i jest on remontowany, a pewnie i jakoś będzie przebudowywany. https:/...
autor: arti
08 maja 2026, 14:45
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1044

Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum

Mniej więcej na końcu ulicy Fabrycznej w Krakowie stoi stary budynek, chyba był jakoś związany z istniejącym tam Polmosem. Z tego co pamiętam, to było w nim też przedszkole jakieś, albo coś podobnego. W każdym razie z tego, co kojarzę, to budynek należy do dewelopera Inter-Bud i jeszcze nie tak dawn...
autor: arti
08 maja 2026, 11:25
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7717

Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Nadal niewiele się dzieje na tej działce, przy ul. Rogizińskiego w Krakowie, przynajmniej jak tam byłem ostatnio. Ciekawe na czym sprawa wisi, ale chyba deweloper Cordia nie bardzo może tam przepchnąć swój pomysł. Choć w sumie w innych częściach miasta budowało się całkiem blisko bloków w sąsiedztwi...
autor: arti
20 mar 2026, 13:45
Forum: Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura
Temat: Deweloper Archicom / opinie na forum o firmie budującej nowe mieszkania
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 32376

Re: Deweloper Archicom / opinie na forum o firmie budującej nowe mieszkania

Teraz to w ogóle reklamują lokale inwestycyjne, a nie mieszkania, do których dają roczny czynsz gratis. Ciekawe czy są osoby kupujące w taki sposób mieszkania / lokale usługowe. Jeśli chodzi o to, jak działa deweloper Archicom, to czasem mam wrażenie, że oni bardziej sprzedają produkty inwestycyjne ...
autor: arti
20 mar 2026, 13:35
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 87092

Re: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum

Pomoże mi ktoś zrozumieć, jak jest z inwestycją Archicom w Krakowie przy ul. Dąbrowskiego? Ona powstanie czy nie? Na stronie dewelopera widzę, że prowadzona jest sprzedaż mieszkań i zostały tylko dwa w cenach ok. 20 000 zł / m2. Wizualizacja budynku jest trochę inna niż to tutaj, ale być może to jak...
autor: arti
05 lis 2025, 16:38
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7717

Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Swoją drogą taka ciekawostka, po sąsiedzku, to chyba budynek po jakiejś przychodni albo czymś takim.

Obrazek

Wygląda, jakby lada chwila miał iść do wyburzenia, a jeśli tak by się stało, to pewnie stanie w tym miejscu coś innego.
autor: arti
05 lis 2025, 16:19
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7717

Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Chyba szukają dla tego miejsca jakiegoś innego konceptu, bo jednak nieudało się przekonać mieszkańców wystawą. https://i.postimg.cc/DwJLM608/11932-175848075682475.jpg I teren odrobinę zarósł krzakami, choć za nimi tablice zostały. https://i.postimg.cc/rFY5j38B/11931-175848074024173.jpg Ciekawe, kied...
autor: arti
10 lip 2025, 14:13
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Osiedle Krokus Rabka Zdrój / informację i opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6467

Re: Osiedle Krokus Rabka Zdrój / informację i opinie na forum

Nadal sporo mieszkań jest do kupienia w tej inwestycji. Tak się zastanawiam, ile z nich zostało kupionych przez osoby zamieszkujące wcześniej w Rabce i okolicach, a ile, to zakupy przez osoby z innych miejscowości?

Wyszukiwanie zaawansowane