Znaleziono 24 wyniki
- 09 maja 2026, 17:34
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7709
Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Ciekawe naprawdę bo jeden blok na Rogozińskiego i blokuje budowę na przeciwko cordi i obok też kiedyś blokował budowę biurowców Nowy Format od Skanska.. Jeśli to ci sami ludzie, to trzeba im przyznać, że są skuteczni w swoim protestowaniu. A Skanska chyba chciała zmienić pomysł i zrobić mieszkaniów...
- 08 maja 2026, 14:50
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1043
Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
To będzie budynek mieszkalny ciągle, czy zostanie to przerobione na jakieś biura albo hotel?

Ciekawe, jak to będzie wyglądało po remoncie, ale to ma szansę być ładny budynek moim zdaniem.

Ciekawe, jak to będzie wyglądało po remoncie, ale to ma szansę być ładny budynek moim zdaniem.
- 08 maja 2026, 14:48
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1043
Re: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
W każdym razie budynek chyba kilka lat stał pusty i nie wyglądało na to, żeby jakoś dużo się przy nim działo. https://i.postimg.cc/nrnhJMzf/13270-1776626399383139.jpg Ale teraz wygląda na to, że deweloper się za ten obiekt zabrał i jest on remontowany, a pewnie i jakoś będzie przebudowywany. https:/...
- 08 maja 2026, 14:45
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1043
Stary budynek mieszkalny ul. Fabczyczna Kraków (obok Fabryczna Office) / deweloper Inter-Bud - opinie na forum
Mniej więcej na końcu ulicy Fabrycznej w Krakowie stoi stary budynek, chyba był jakoś związany z istniejącym tam Polmosem. Z tego co pamiętam, to było w nim też przedszkole jakieś, albo coś podobnego. W każdym razie z tego, co kojarzę, to budynek należy do dewelopera Inter-Bud i jeszcze nie tak dawn...
- 08 maja 2026, 11:25
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7709
Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Nadal niewiele się dzieje na tej działce, przy ul. Rogizińskiego w Krakowie, przynajmniej jak tam byłem ostatnio. Ciekawe na czym sprawa wisi, ale chyba deweloper Cordia nie bardzo może tam przepchnąć swój pomysł. Choć w sumie w innych częściach miasta budowało się całkiem blisko bloków w sąsiedztwi...
- 20 mar 2026, 13:45
- Forum: Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura
- Temat: Deweloper Archicom / opinie na forum o firmie budującej nowe mieszkania
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 32375
Re: Deweloper Archicom / opinie na forum o firmie budującej nowe mieszkania
Teraz to w ogóle reklamują lokale inwestycyjne, a nie mieszkania, do których dają roczny czynsz gratis. Ciekawe czy są osoby kupujące w taki sposób mieszkania / lokale usługowe. Jeśli chodzi o to, jak działa deweloper Archicom, to czasem mam wrażenie, że oni bardziej sprzedają produkty inwestycyjne ...
- 20 mar 2026, 13:35
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 87052
Re: Dąbrowskiego Kraków / Archicom (Stare Podgórze) - opinie na forum
Pomoże mi ktoś zrozumieć, jak jest z inwestycją Archicom w Krakowie przy ul. Dąbrowskiego? Ona powstanie czy nie? Na stronie dewelopera widzę, że prowadzona jest sprzedaż mieszkań i zostały tylko dwa w cenach ok. 20 000 zł / m2. Wizualizacja budynku jest trochę inna niż to tutaj, ale być może to jak...
- 05 lis 2025, 16:38
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7709
Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Swoją drogą taka ciekawostka, po sąsiedzku, to chyba budynek po jakiejś przychodni albo czymś takim.

Wygląda, jakby lada chwila miał iść do wyburzenia, a jeśli tak by się stało, to pewnie stanie w tym miejscu coś innego.

Wygląda, jakby lada chwila miał iść do wyburzenia, a jeśli tak by się stało, to pewnie stanie w tym miejscu coś innego.
- 05 lis 2025, 16:19
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7709
Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum
Chyba szukają dla tego miejsca jakiegoś innego konceptu, bo jednak nieudało się przekonać mieszkańców wystawą. https://i.postimg.cc/DwJLM608/11932-175848075682475.jpg I teren odrobinę zarósł krzakami, choć za nimi tablice zostały. https://i.postimg.cc/rFY5j38B/11931-175848074024173.jpg Ciekawe, kied...
- 10 lip 2025, 14:13
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Krokus Rabka Zdrój / informację i opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6467
Re: Osiedle Krokus Rabka Zdrój / informację i opinie na forum
Nadal sporo mieszkań jest do kupienia w tej inwestycji. Tak się zastanawiam, ile z nich zostało kupionych przez osoby zamieszkujące wcześniej w Rabce i okolicach, a ile, to zakupy przez osoby z innych miejscowości?