Znaleziono 20 wyników

autor: Dujeknh
13 gru 2025, 9:15
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Budowa boiska / pełnowymiarowe boisko w okolicy osiedla Piasta Towers w Krakowie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2973

Re: Budowa boiska / pełnowymiarowe boisko w okolicy osiedla Piasta Towers w Krakowie

obywatelski.krakow.pl/konsultacje_spoleczne_-_aktualne/301205,2148,komunikat,jakie_boisko_w_dzielnicy_xv_mistrzejowice__konsultacje_spoleczne.html

Podsylam link do strony gdzie masz wszystko opisane wraz z lokalizacją.
autor: Dujeknh
28 lis 2025, 19:11
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Budowa boiska / pełnowymiarowe boisko w okolicy osiedla Piasta Towers w Krakowie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2973

Budowa boiska / pełnowymiarowe boisko w okolicy osiedla Piasta Towers w Krakowie

Hej, podsylam link do budowy boiska przy naszym osiedlu, bardzo fajny projekt na ktory kazdy moze miec wplyw, zapraszam do ankiety
forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=VMnOqd7r-E-v_UOtSNIhJk_td2Aa82pPkKSc0Y1MPnJUNkdRWFZQSTRLMVFFNTNYNTNIS00yQTgyWC4u&route=shorturl
autor: Dujeknh
24 lip 2020, 8:36
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Wilgoć (?) na ścianie w korytarzu w nowym bloku - Piasta Towers Kraków
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10377

Re: Wilgoć (?) na ścianie w korytarzu w nowym bloku - Piasta Towers Kraków

Nie. Po prostu każdy facet potrafi zrobic takie rzeczy, jednakże jeżeli to jakaś rurka w ścianie, to już musi to zrobić fachowiec gdyż ma odpowiedni sprzęt.
autor: Dujeknh
18 lip 2020, 21:02
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Wilgoć (?) na ścianie w korytarzu w nowym bloku - Piasta Towers Kraków
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10377

Re: Wilgoć (?) na ścianie w korytarzu w nowym bloku - Piasta Towers Kraków

Witam. Na 100% woda ci spływa po ścianie z 2 strony, może puścił ci silikon lub masz jakimś szczelinę gdzie woda się dostaje. 2 odkrec listwe przypodlogowa i zobacz czy masz pod nią wilgoć? 3 pozniej musisz to zeskrobac, wysuszyć, zagruntowac, zaszpachlowac, zeszlifowac i pomalowac Musisz znaleźć pr...
autor: Dujeknh
10 mar 2018, 20:36
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Wyjście do ogródka - Piasta Towers Kraków (etap I)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7327

Re: Wyjście do ogródka - Piasta Towers Kraków (etap I)

Skoro są drzwi to niech i nam też takie zrobią jak wszyscy maja. Ja to zglaszalem jak oglądałem 1 raz mieszkanie to mogli to odrazę zrobić ic a nie teraz jak wszystko skończone
autor: Dujeknh
10 mar 2018, 14:47
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Wyjście do ogródka - Piasta Towers Kraków (etap I)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7327

Re: Wyjście do ogródka - Piasta Towers Kraków (etap I)

Tez nam nie zostało zrobione wejście, ale ma być zrobiony jakiś schodek żeby ominąć ten próg
autor: Dujeknh
07 mar 2018, 18:01
Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
Temat: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 72992

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Odebrałem swoje mieszkanie. U mnie były pewne pęknięcia ściany nad dzwiami. Nie było zejścia na ogródek, różnica sufitu nad drzwiami w salonie z jednej strony 17 cm z drugiej 16.5.sprawdzaj cie spadek na balkonie. Dopłata do metrażu mieszkania 800zl bo okazało się nieco większe natomiast na korytarz...

Wyszukiwanie zaawansowane