Znaleziono 2824 wyniki
- 18 cze 2026, 17:48
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 45701
Re: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
W sumie drogie te mieszkania tam mają zakładając lokalizację i standard (studnia, gęstość zabudowy). Myślę że za 10k by się lepiej sprzedawały 
- 05 cze 2026, 3:38
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 45701
Re: ESSA Kliny Kraków - Westa Investments / informacje i opinie na forum
Teraz to jak prezydenta odwolai to metra juz napewno nie bedzie. Wiec te ceny bez wizji metra ti nie powinny byc wyższe niż 9k za m2 zwłaszcza przy takiej gestej zabudowie ze studnia. Czas do jazdy do centrum bedzie dłuższy niż z krzeszowic.
- 02 cze 2026, 9:25
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 437
Odbiory Techniczne Mieszkań - Kraków
Jesteście w stanie polecić jakąś sensowną osobę do odbioru technicznego mieszkania, jednocześnie w przystępnej cenie?
- 24 maja 2026, 10:14
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 11622
Re: Przemiarki 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie na forum
Jak jeszce nie wybudowane to dziwne żeby ktoś kupił. Przecież obecnie mieszkania sprzedają się dopiero gotowe wybudowane jak je można oglądnąć. Kto będzie płacił za kredyt i czekał 2 lata na wybudowanie. Generalnie teraz duży wybór gotowych mieszkań w budynkach i sporo rabatów dają.
- 18 maja 2026, 14:50
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Padniewskiego Kraków - Czyżyny / SIM (Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 1668
Re: Inwestycja Padniewskiego Kraków - Czyżyny / SIM (Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa) - opinie na forum
I będą takie same klitki 50m2 i lista kolejkowa bo 150 osób to chyba jakieś losowanie by trzeba zrobić jak się mieszkań sprzedaje wynajmuje masa w krakowie. Jakieś kryteria dochodowe i inne. Do tego z piątką dzieci do tych 55m2
- 18 maja 2026, 5:46
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Padniewskiego Kraków - Czyżyny / SIM (Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 1668
- 16 maja 2026, 21:38
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 28797
Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum
Na Górce za drogie ceny obecnie muszą opuścić
- 16 maja 2026, 21:36
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 9171
Re: Marcova Connect Kraków (ul. Marcowa / Wola Duchacka) / deweloper Start - opinie na forum
Teraz to raczej wszędzie rabaty masa pustych mieszkań stoi i niszczeje deweloperzy nie mogę tego trzymać bo gołębie obsraja, klatki obrudza lokatorzy nielicznych mieszkań i do tego koszty mediów i inne
- 12 maja 2026, 16:10
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 10587
Re: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
No i zaznacz sobie 4 pokojowe i ile ci zostaje wolnych?
- 12 maja 2026, 11:35
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 10587
Re: Banacha 12 Kraków / Super Krak (Górka Narodowa) - opinie na forum
No zostały pojedyncze na 1 piętrze z 4 pokojowych reszta sprzedana czy zarezerwowana