Znaleziono 30 wyników
- 29 kwie 2026, 11:03
- Forum: Przewóz 42 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 24828
Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
I może ktoś, kto już mieszka w pierwszym etapie podzieli się opinią na temat tego, jak to wyszły i jak mu się żyje tam? Jakie są największe zalety, a jakie największe wady tej inwestycji i tej lokalizacji?
- 29 kwie 2026, 11:02
- Forum: Przewóz 42 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 24828
Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum
Jak idzie budowa II etapu osiedla Przewóz 42 w Krakowie, dużo tam jeszcze deweloper Atal ma pracy do wykonania? Na kiedy planowane jest zakończenie najbardziej uciążliwych prac?
- 24 mar 2025, 22:30
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Kamieńskiego / Sławka - Arge Nieruchomości sp. z o.o. - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3206
Re: Inwestycja H. Kamieńskiego / W. Sławka Kraków - Arge Nieruchomości sp. z o.o. - informacje i opinie na forum
W tym wniosku stoi:
Nie jest powiedziane, że to nie będzie mieszkaniówka np. z usługami w parterach. Działka jest duża, więc i sporo zabudowy można na niej zmieścić. Ciekawe, co tam pokażą. Dzięki za wrzutkę.
Budowa zespołu budynków mieszkalno-usługowych na działkach
Nie jest powiedziane, że to nie będzie mieszkaniówka np. z usługami w parterach. Działka jest duża, więc i sporo zabudowy można na niej zmieścić. Ciekawe, co tam pokażą. Dzięki za wrzutkę.
- 10 sie 2024, 21:54
- Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
- Temat: Lokum Verde Wrocław / deweloper Lokum - opinie na forum
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3348
Re: Lokum Verde Wrocław / deweloper Lokum - opinie na forum
Też się podłączę pod pytanie, może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami o opinią o osiedlu Lokum Verde we Wrocławiu? Jak wygląda praca tego dewelopera na macierzystym rynku, bo on chyba wywodzi się z Wrocławia?
- 01 sie 2024, 16:54
- Forum: Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Deweloper Lokum sprzedaje działkę pod kolejny etap osiedla Vista w Krakowie
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 14332
Re: Deweloper Lokum sprzedaje działkę pod kolejny etap osiedla Vista w Krakowie
Był ktoś ostatnio w okolicy i da zać, jak wygląda teraz ta budowa? Może jakieś zdjęcie wrzuci?
- 03 lut 2024, 10:00
- Forum: Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Deweloper Lokum sprzedaje działkę pod kolejny etap osiedla Vista w Krakowie
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 14332
Re: Deweloper Lokum sprzedaje działkę pod kolejny etap osiedla Vista w Krakowie
Mar G pisze:dziurę pod kondygnacje podziemne już kopią- reszta się proceduje podobno
Jest to ciekawe, że już wiedzą, jaka ma być dziura, ale jeszcze nie wiedzą jaki budyek w nią wsadzą. No chyba, że już wiedzą. Dzięki za zdjęcie!
- 15 sty 2024, 12:21
- Forum: Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Deweloper Lokum sprzedaje działkę pod kolejny etap osiedla Vista w Krakowie
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 14332
Deweloper Lokum sprzedaje działkę pod kolejny etap osiedla Vista w Krakowie
Nie wiem czy widzieliście, ale chyba nie będzie kolejnego etapu osiedla, a przynajmniej nie zbuduje go deweloper Lokum, bo właśnie sprzedał działkę, na której miały stanąć jeszcze dwa bloki: biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/deweloper-sprzedal-dzialke-za-61-mln-zlotych_54676.html Ciekawe kto kupił i ...
- 01 mar 2023, 10:02
- Forum: Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Zagospodarowanie osiedla / części wspólnych na osiedlu Lokum Vista w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 9187
Zagospodarowanie osiedla / części wspólnych na osiedlu Lokum Vista w Krakowie - opinie na forum
Jak oceniacie zagospodarowanie osiedla Lokum Vista w Krakowie, deweloper dobrze się spisał?

Co sądzicie o małej architekturze, placu zabaw dla dzieci, zieleni, która powstała pomiędzy blokami, jesteście zadowoleni?

Co sądzicie o małej architekturze, placu zabaw dla dzieci, zieleni, która powstała pomiędzy blokami, jesteście zadowoleni?
- 01 mar 2023, 9:58
- Forum: Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Gotowe bloki na osiedla Vista w Krakowie (deweloper Lokum) - zdjęcia i opinie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9131
Re: Gotowe bloki na osiedla Vista w Krakowie (deweloper Lokum) - zdjęcia i opinie
I może wypowie się ktoś, kto już mieszka, jak się tam żyje, czy to dobre miejsce i czy jest zadowolony z mieszkania?
- 01 mar 2023, 9:58
- Forum: Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Gotowe bloki na osiedla Vista w Krakowie (deweloper Lokum) - zdjęcia i opinie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9131
Re: Gotowe bloki na osiedla Vista w Krakowie (deweloper Lokum) - zdjęcia i opinie
Duże, ale wyglądają całkiem przyzwoicie, ciekawe jak się sprawdzą te jasne elewacje, bo krakowskie powietrze często im nie służy. https://i.postimg.cc/2jh9Mg82/6465-1672699210589129.jpg Tu dwa etapy po sąsiedzku, jak oceniacie odległości pomiędzy blokami na osiedlu, są wystarczające?