Znaleziono 43 wyniki

autor: lobz
27 kwie 2026, 11:53
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Czy centrum Krakowa nadaje się jeszcze do mieszkania / jak się mieszka na Starym Mieście w Krakowie - opinie
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9688

Re: Czy centrum Krakowa nadaje się jeszcze do mieszkania / jak się mieszka na Starym Mieście w Krakowie - opinie

Mnie właśnie ciekawi odnośnie inwestycji w centrum Krakowa, ile osób kujących mieszkania np. w takiej inwestycji przy Dolnych Młynów faktycznie zamierza w nich mieszkać, ale co mi się zdaje, że niewiele. Mały lokal tam, to kupuje pewnie większość inwestycyjnie, bo gdyby to miało być pierwsze mieszka...
autor: lobz
18 gru 2024, 23:21
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja ul. Składowa Kraków - deweloper Krak-Kolor / informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 23524

Re: Inwestycja ul. Składowa Kraków - deweloper Krak-Kolor / informacje i opinie na forum

Ktoś był może ostatnio w tej okolicy i ma jakieś zdjęcia, na jakim etapie jest ta inwestycja przy ul. Składowej jest obecnie? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcie na forum? Widziałem, że sporo mieszkań tam już zostało sprzedanych. Szkoda, że większe mieszkania są 2-poziomowe, bo zawsze lepiej by było nie...
autor: lobz
18 gru 2024, 23:11
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Moderno Łobzów Kraków (ul. Składowa) - deweloper Ardekon - opinie na forum
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 41325

Re: Moderno Łobzów Kraków (ul. Składowa) - deweloper Ardekon - opinie na forum

Blok już chyba zasiedlony, może znajdzie się ktoś, kto w nim już mieszka i podzieli się wrażeniami i opiniami o samej inwestycji, jak i o miejscu, w którym powstała, czyli o rejonie ul. Składowej w Krakowie. Jak się mieszka w tej okolicy, jak tam jest z dostępem do transportu, wyjazdami i wjazdami? ...
autor: lobz
27 sty 2024, 15:47
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Przebudowa skrzyżowania ul. Poznańskiej i ul. Łokietka w Krakowie (budowa ronda) - informacje i opinie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2568

Re: Przebudowa skrzyżowania ul. Poznańskiej, ul. Łokietka i ul. Składowej w Krakowie (budowa ronda) - informacje i opin

Waszym zdaniem jakie rozwiązanie powinno tam zostać zastosowane, żeby to skrzyżowanie było funkcjonalne? Ronda zdecydowanie mają swoje plusy, ale czy tam sensowne skrzyżowanie z ruchem okrężnym mogłoby się zmieścić?
autor: lobz
27 sty 2024, 15:46
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Przebudowa skrzyżowania ul. Poznańskiej i ul. Łokietka w Krakowie (budowa ronda) - informacje i opinie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2568

Przebudowa skrzyżowania ul. Poznańskiej i ul. Łokietka w Krakowie (budowa ronda) - informacje i opinie

Trwają dyskusje o tym, jak miałoby wyglądać połączenie ulic Łokietka i Poznańskiej w Krakowie, chyba jeszcze w to miałaby być w to włączona także ul. Składowa. Zdaje się, że urzędnicy proponują tam zrobienie ronda, ale ciekawi mnie, czy tam się takie rozwiązanie zmieści. Przy czym widziałem kiedyś w...
autor: lobz
04 kwie 2022, 12:45
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Dom Opieki Seniorów Wrocławska 81 Kraków od Grupa Orpea - opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6140

Re: Dom Opieki Seniorów Wrocławska 81 Kraków od Grupa Orpea - opinie na forum

traker pisze:Najciekawsze to jest to ,iż jeszcze nie skończyli budowy a wszystkie miejsca są już zarezerwowane

To na jakiej zasadzie ma działać, jak wynajem czy na własność się kupuje takie "apartamenty"? Ciekawe jakie ceny.
autor: lobz
14 mar 2022, 10:37
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Dom Opieki Seniorów Wrocławska 81 Kraków od Grupa Orpea - opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6140

Re: Dom Opieki Seniorów Wrocławska 81 Kraków od Grupa Orpea - opinie na forum

Dzięki za info, właśnie słyszałem, chyba nawet kilka lat temu, że mają tam coś takiego budować, a teraz okazuje się, że to prawda. W zasadzie, to taka inwestycja wydaje się mniej uciążliwa dla otoczenia, niż jakiś prywatny akademik, podobny do tego na Zabłociu.
autor: lobz
22 paź 2021, 10:50
Forum: Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla
Temat: Jaka dobra restauracja / kawiarnia w okolicy ul. Wrocławskiej w Krakowie / os. Nowa 5 Dzielnica
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 12376

Jaka dobra restauracja / kawiarnia w okolicy ul. Wrocławskiej w Krakowie / os. Nowa 5 Dzielnica

Hej, a może ktoś się podzieli opinią, jaka jest dobra restauracja w okolicy osiedla Nowa 5 Dzielnica, czyli okolice Wrocławskiej, Litewskiej, Mazowieckiej, może coś po drugiej stronie torów kolejowych?
autor: lobz
22 paź 2021, 10:48
Forum: Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla
Temat: Zimne grzejniki / niedziałające grzejniki w nowym mieszkaniu - Nowa 5 Dzielnica
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 13990

Re: Zimne grzejniki / niedziałające grzejniki w nowym mieszkaniu - Nowa 5 Dzielnica

Maciekkk10 pisze:Witam, chciałem zapytać, czy ma/miał ktoś może problem z tym, że grzejniki nie grzeją?

A zawory pod samym grzejnikiem sprawdziłeś, są odpowiednio ustawione - tak, żeby był przez nie przepływ?
autor: lobz
27 sie 2021, 12:06
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Moderno Łobzów Kraków (ul. Składowa) - deweloper Ardekon - opinie na forum
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 41325

Re: Moderno Łobzów Kraków (ul. Składowa) - deweloper Ardekon - opinie na forum

Ile w ramach tej inwestycji ma powstać takich budynków, ktoś się może orientuje? https://i.postimg.cc/hPG0XDjz/5022-moderno-lobzow.jpg Wizualizacja: deweloper Ardekon Sama forma całkiem ładna, czy to coś na elewacji, to klinkier albo inna ceramika elewacyjna? Jak oceniacie dostępność komunikacji pub...

Wyszukiwanie zaawansowane