Znaleziono 79 wyników
- 23 cze 2026, 12:11
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Glogera Kraków / deweloper Dom-Bud - opinie i informacje na forum o inwestycji
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 68492
Re: Glogera Kraków / deweloper Dom-Bud - opinie i informacje na forum o inwestycji
Mam jedno mieszkanie w innej okolicy od Dom Bud i mogę potwierdzić, że deweloper jest godny polecenia. Buduje solidnie i bez fuszerki. Jesli chodzi o daną inwestycje przy ulicy Glogera, to tuż obok jest biedronka, Lidl i inne liczne sklepy i usługi. Okolica spokojna i moim zdaniem przyjemna. Mieszka...
- 18 wrz 2025, 21:05
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 250
- Odsłony: 215368
Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum
Tymczasowo aresztowany Michał S.
- 27 sie 2025, 17:05
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Ozon Kraków - Megapolis Deweloper - opinie i forum mieszkańców
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 104524
Re: Osiedle Ozon Kraków - Megapolis Deweloper - opinie i forum mieszkańców
Ładne te nowe bloki ozon. Byłem tam w zeszłym miesiącu i całkiem fajne osiedle wyrosło. Wiadomo, że nie każdemu dogodzi. Kilka lat temu rozważałem kupić tam mieszkanie.
- 20 sie 2025, 21:00
- Forum: Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Park urządzony w ramach osiedla Slow City w Krakowie / deweloper Ekopark
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8425
Re: Park urządzony w ramach osiedla Slow City w Krakowie / deweloper Ekopark
To jest prywatny park osiedla Slow City i oni płacą za jego utrzymanie. Chyba zrozumiałe, że inni nie są mile widziani

- 25 mar 2025, 18:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 27728
Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum
Nie mieszkałem nigdy w bloku wybudowanym przez tego dewelopera ale Caba ogólnie jest dobrą firmą. Kolega mieszka w bloku z 2011 r. i jak na tamte czasy to w porządku standard wykończenia i akustyka.
- 10 lut 2025, 17:01
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Ogrody Glogera Kraków / Mieszkaj w Mieście (Henniger Investment) - opinie na forum (nowe osiedle na Glogera)
- Odpowiedzi: 67
- Odsłony: 45529
Re: Ogrody Glogera Kraków / Mieszkaj w Mieście (Henniger Investment) - opinie na forum (nowe osiedle na Glogera)
Miałem kiedyś mieszkanie na ul. Stelmachów, teraz inwestycja Slow city i również potwierdzam, że do samolotów idzie się szybko przyzwyczaić i później nie zwraca się uwagi.
- 22 sty 2025, 16:10
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Avia i Orlińskiego w Krakowie od Budimexu (Nowe Czyżyny)
- Odpowiedzi: 117
- Odsłony: 127006
Re: Osiedle Avia i Orlińskiego w Krakowie od Budimexu (Nowe Czyżyny)
Mi się Avia całkiem podoba pod względem dzisiejszych inwestycji. A taka nagonka była na nią jak się zaczęła budować. Milo wspomnieć jakie ceny wówczas były. Kurcze teraz to jest kosmos.
- 16 sty 2025, 23:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 219
- Odsłony: 283275
Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
Po co młodym mieszkania 30-40m2? To dla rentierów fliperów i spekulantów. Młodzi jak już kupują to 100m2, jak nie to wynajmują. Na co kto miałby kupować dla siebie airbnb W czerwcu 2023r. córka znajomego (26 lat) prosiła mnie o pomoc w znalezieniu mieszkania. Z kredytem 2% i własnym wkładem stać ją...
- 16 sty 2025, 15:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 219
- Odsłony: 283275
Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
W ofertach specjalnych mieszkanie 39,28 m za 17 290zl/m. 30,33 m za 21 500 zł/m. Ja pierdziele co za ceny :shock: Magia bliskości przystanku tramwajowego. Trzeba było kupować trzy lata temu za 10K. Na szczęście nie jestem na kupnie mieszkania ale współczuję młodym osobom, którzy stoją przed taką de...
- 16 sty 2025, 13:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 219
- Odsłony: 283275
Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum
W ofertach specjalnych mieszkanie 39,28 m za 17 290zl/m. 30,33 m za 21 500 zł/m. Ja pierdziele co za ceny 