Znaleziono 532 wyniki
- 16 cze 2026, 12:50
- Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
- Temat: Architekt wnętrz przy wykończeniu mieszkania / czy potrzebny
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 20172
Re: Architekt wnętrz przy wykończeniu mieszkania / czy potrzebny
Ja mam wrażenie, że architekt wnętrz to zawód, który mocno oberwał w związki z rozwojem różnych rozwiązań AI wspierających użytkowników w projektowaniu wyglądu mieszkania. A inna sprawa, że architekci potrafią też często przeoczyć coś, co wychodzi dopiero na etapie wykończenia mieszkania albo późnie...
- 16 cze 2026, 12:25
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Celna 13 Kraków informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1792
Re: Celna 13 Kraków informacje i opinie na forum
Budynki obok trochę w takim stylu nowoczesno-nijakim, https://i.postimg.cc/KvJjLwCN/13108-177634155051387.jpg Można odnieść wrażenie, że nawet gdyby tu zostawiono goły beton i takie otwory okienne, to i tak ten budynek jakoś by się nie wyróżniał na tle otoczenia, najwyżej ktoś by powiedział, że ma b...
- 16 cze 2026, 12:23
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Celna 13 Kraków informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1792
Re: Celna 13 Kraków informacje i opinie na forum
To chyba będzie ta inwestycja i ostateczne uzupełnienie tej pierzei. https://i.postimg.cc/rFQsW-379/13107-177634151927285.jpg Minęło trochę lat i stoją trzy w miarę nowe kamienice obok sienie, a miejsce całkiem niezłe, z widokiem na najpiękniejszy krakowski most i Wisłę. https://i.postimg.cc/VLDvMp2...
- 14 cze 2026, 21:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Dajwór Kraków (Kazimierz) / deweloper BUMA Dajwór P.S.A - opinie na forum
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3722
Re: Inwestycja Dajwór Kraków (Kazimierz) / deweloper BUMA Dajwór P.S.A - opinie na forum
Na stronie mają informację, że 6 mieszkań mają sprzedanych, a wolnych jest ciągle 18. https://i.postimg.cc/cCmWKwk0/13649-178034275849793.jpg To jednak jest pewien ewenement, że buduje się tu mieszkaniówkę, a nie jakieś apartamenty na wynajem albo hotel. Ciekawe, na co tam MPZP pozwalał.
- 14 cze 2026, 21:52
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Dajwór Kraków (Kazimierz) / deweloper BUMA Dajwór P.S.A - opinie na forum
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3722
Re: Inwestycja Dajwór Kraków (Kazimierz) / deweloper BUMA Dajwór P.S.A - opinie na forum
To jeszcze dwa zdjęcia z krakowskiego Kazimierza, czyli inwestycja przy ul. Dajwór realizowana przez dewelopera Buma.

Widać, że budowa pnie się w górę i zaraz przeskoczy ten stary mur.

Widać, że budowa pnie się w górę i zaraz przeskoczy ten stary mur.
- 14 cze 2026, 21:39
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3040
Re: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
No i ciekawe, co się znajdzie w tym budynku, jak już skończą prace.

Czy będzie to hotel albo jakaś inna usługówka czy może mieszkania, choć w to drugie, to jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć.

Czy będzie to hotel albo jakaś inna usługówka czy może mieszkania, choć w to drugie, to jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć.
- 14 cze 2026, 21:37
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3040
Re: Bożego Ciała 17 Kraków / remont kamienicy na Kazimierzu - zdjęcia i opinie
Trzeba przyznać, że nie spieszą się jakoś bardzo z robotą, patrząc na to, że powyższe zdjęcia były z 2024 roku, to teraz wygląda to tak: https://i.postimg.cc/PJ4HLYVX/13650-178034277736795.jpg Może i sporo już zrobiono, ale skoro nadal stoją betoniarki pod budynkiem, to znaczy, że do zakończenia pra...
- 27 kwie 2026, 10:19
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Biurowce Fabryczna Office Park od Inter-Bud Kraków - opinie na forum
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 37700
Re: Biurowce Fabryczna Office Park od Inter-Bud Kraków - opinie na forum
Ta bardzo błyszcząca elewacja tego budynku też mi się podoba. https://i.postimg.cc/FzhH41Kg/13260-177662557422163.jpg Może i jest bardzo szklanie, ale nieźle to wyszło. https://i.postimg.cc/vBrZk5G3/13258-177662556337761.jpg I nawet udało się zachować jakieś drzewo przed tym budynkiem. Ciekawe, jak ...
- 27 kwie 2026, 10:17
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Biurowce Fabryczna Office Park od Inter-Bud Kraków - opinie na forum
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 37700
Re: Biurowce Fabryczna Office Park od Inter-Bud Kraków - opinie na forum
Była dziura w ziemi, a stoi elegancki biurowiec: https://i.postimg.cc/XJfYm9ns/13259-177662560471265.jpg Jak dla mnie, to chyba ten biurowiec kompleksu Fabryczna Office Kraków jest chyba jednym z ciekawszych, o ile nie najładniejszym. https://i.postimg.cc/cCdLS6JB/13261-177662554627059.jpg Mimo tego...
- 21 kwie 2026, 14:13
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 27768
Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Trochę świeżej krwi na os. Podwawelskie wprowadzi ta zabudowa, a patrząc na wielkość działki, to pewnie nie będzie jej koniec.

A blok duży, nie ma efektu wow żadnego, jest pewnie poprawnie, a do tego dosyć drogo.

A blok duży, nie ma efektu wow żadnego, jest pewnie poprawnie, a do tego dosyć drogo.