Znaleziono 66 wyników
- 02 maja 2026, 14:33
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3753
Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
NIe no, wiadomo, KMK na Mogilskiej jest skrajnie do d.. i jest to jeden z najgorzej skomunikowanych obszarów miasta, a przy Arenie nie da się mieszkać, bo co chwilę ktoś "chodzi z fajeczkami chodnikiem".

- 23 kwie 2026, 22:58
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3753
Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
Byłem na Intel Master ostatnio. Jak sie wylało na koniec 20tys luda, to żeby dokończyć dyskusje, poczekac na taryfe, popalić fajeczki a i niektórym się zachciało potrzebą fizjologiczną... wiele takich grupek poszło właśnie w to osiedle, bo na przejściu na Lema stała policja i kierowała tym tłumem a...
- 15 kwie 2026, 20:46
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3753
Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
Dąbska to żadne "premium" - to fakt, niemniej tam się po prostu mega wygodnie mieszka :D Mieszkałem tam kilka lat, potem szukając większego metrażu przeprowadziliśmy się na drugą stronę Mogilskiej za młyny, ale generalnie nie chcieliśmy zmieniać tego rejonu. - bardzo dobra komunikacja - bl...
- 31 mar 2026, 18:07
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 8531
Re: MOG31 Kraków / budowa apartamentowca ul. Mogilska 31 deweloper Warimpex - opinie na forum
Zrobmy kalkulacje, kupiles to za minimum 525k. Do tego wykonczenie powiedzmy 50k max po taniosci. To 575k. Wynajmiesz to za max 3k calosc (2500 na reke dla Ciebie, reszta oplaty). Czyli 2500 x 12 miesiecy x 19 lat = 570k. W sensie, że za 19 lat, to mieszkanie nadal będzie wynajmowane za max 3k za c...
- 25 mar 2026, 15:13
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Prestige Wiślicka / inwestor Prestige Property - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 14727
Re: Prestige Wiślicka / inwestor Prestige Property - informacje i opinie na forum
Znalazłem informacje z opisem spotkania na ławce Dialogu z Miszalskim z Września 2025, gdzie mówi on tam że nie ma obecnie aktualnej koncepcji przebudowy Okulickiego bo stara koncepcja jest już nie aktualna ze względu na nowe kierunki rozwoju - cokolwiek miało by to oznaczać. Czyli wynika z tego, ż...
- 03 mar 2026, 8:50
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje
- Odpowiedzi: 3181
- Odsłony: 1776543
Re: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje
krótko mówiąc, kto w ostatnich latach kupił inwestycyjne mieszkanie (szczególnie na kredyt), zostanie pokoleniowym frajerem ... Jak zwykle... zależy kiedy kupił, za ile, i gdzie ;) Jak kupił 40m2 za 28k/m2 w Młynach, "bo to okazja życia, prestiż, a w ogóle to mieszkania w nieskończoność będą d...
- 20 lut 2026, 20:55
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje
- Odpowiedzi: 3181
- Odsłony: 1776543
Re: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje
Są już dane z Krk. Gratuluję osobom, które kupiły prestiżowe mieszkania za 25k+/m2 w młynach na Mogilskiej (+/- 9 osób)
Cała reszta tak jakby bliżej 20k (i niżej), a te kilka mieszkań z narzutami przez flipperów po kilkaset k
Cała reszta tak jakby bliżej 20k (i niżej), a te kilka mieszkań z narzutami przez flipperów po kilkaset k
- 21 kwie 2025, 12:15
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Prośba o radę – Centralna Vita vs. Górka Narodowa / gdzie kupić mieszkanie w Krakowie
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 13008
Re: Prośba o radę – Centralna Vita vs. Górka Narodowa / gdzie kupić mieszkanie w Krakowie
Jeśli chodzi o okolice ul. Centralnej w Krakowie, to warto wspomnieć o tym, że to jednak mieksóqka leżącą niedaleko III obwodnicy, a nie przy wjazdówce do miasta. Wpadasz (tak, też często zakorkowaną) Nowohucką i jedziesz w kierunku Podgórza lub Nowej Huty / Prądników. Zależy z którego miejsca i il...
- 19 kwie 2025, 13:17
- Forum: Centralna Vita / Centralna Park Kraków od Develia - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Osiedle Centralna Park Kraków od Develia - architektura / układ bloków / informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 27225
Re: Osiedle Centralna Park Kraków od Develia - architektura / układ bloków / informacje i opinie na forum
Jest całkiem ok na dziedzińcu są darmowe miejsca dla gości wysokie drzewa przy bloku nie są mi do szczęścia potrzebne obok ma powstać niewielki skwer między tymi blokami a nowym etapem. Jest blisko do sklepów. To osiedle dla ludzi co lubią miasto a nie oglądać sarenki z okna Do tego jeszcze 2 tygod...
- 19 kwie 2025, 12:45
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
- Odpowiedzi: 74
- Odsłony: 52505
Re: Faktoria Młyn Kraków / Młyn Lelitów od Money Square - opinie na forum
To jednak sama okolica mnie nie zachwyca, jakiś skup złomu, warsztat samochodowy - nie wiem czy na pewno, ale jest jakieś składowisko szrotów, do tego dwa cieki wodne po sąsiedzku. Plus, że na tramwaj w miarę blisko i Lidl jest po sąsiedzku. O ile najbliższe sąsiedztwo budynku faktycznie lekko mówi...