Znaleziono 857 wyników
- 14 cze 2026, 21:24
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Ruczaj 12 Kraków / KR4 HOME - opinie na forum
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 376
Re: Ruczaj 12 Kraków / KR4 HOME - opinie na forum
Mała inwestycja blisko Parku Rzecznego Wilgi, Smoczego Skweru. Standardowo w takich sytuacjach, kilka domków jednorodzinnych podzielonych na osobne lokale. Fajne to mieszkanie, a właściwie domek na dwóch kondygnacjach, które już jest sprzedane, nawet spoko układ, choć chciałoby się jednak jedną syp...
- 07 cze 2026, 17:06
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Magnoliowa Polana 2, Wieliczka (ul. Magnoliowa) od Techniq - opinie i forum
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16986
Re: Magnoliowa Polana 2, Wieliczka (ul. Magnoliowa) od Techniq - opinie i forum
Wrzuci ktoś jakieś zdjęcie tego, jak się prezentuje to osiedle po wybudowaniu? Jak się tam mieszka? Jak jest z dojazdami do Krakowa?
- 05 cze 2026, 20:30
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4367
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
A na stronie nadal tylko informacja, że start sprzedaży wkrótce i można się dopisać do listy oczekujących, więc układy i ceny, to nadal tajemnica.
- 05 cze 2026, 20:27
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4367
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Otoczenie takie sobie, ale jednak deweloper Ekopark te domy całkiem ładnie zaprojektował. https://i.postimg.cc/zvC2FvYP/12958-zawilla-krakow-ekopark.jpg Wizualizacja: deweloper Ekopark Może to tylko perspektywa rzutu, ale mi to przypomina modernistyczne wille. https://i.postimg.cc/D0rpP03p/12957-zaw...
- 29 maja 2026, 17:05
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Odgrodzenie ogródka na parterze od reszty osiedla / płoty odgradzające ogródki mieszkań
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 9385
Re: Odgrodzenie ogródka na parterze od reszty osiedla / płoty odgradzające ogródki mieszkań
Tak się zastanawiam nad tym, jaki jest sens kupowania takich mieszkań na parterze po to, żeby zrobić sobie taki bunkier z ogródka. Ciekawe, ile światła zostaje w mieszkaniu, jeśli założy się takie panele wokół ogródka?
- 22 maja 2026, 15:23
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowa Maciejowa Opatkowice k. Krakowa / deweloper Siódme Niebo - opinie na forum
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 385
Nowa Maciejowa Opatkowice k. Krakowa / deweloper Siódme Niebo - opinie na forum
Wygląda na to, że powstanie wkrótce nowa inwestycja mieszkaniowa w Opatkowicach niefaleko Krakowa. Jak łatwo zgadnąć, szeregówki / bliźniaki to będą. Projekt nazywa się Nowa Maciejowa a będzie budował deweloper Siódme Niebo, który już chyba niejedną podobną inwestycję zrealizował. Co myślicie o tej ...
- 07 maja 2026, 11:32
- Forum: Ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie, które warto odwiedzić
- Temat: Murale / instalacje miejskie / ciekawe elementy w przestrzeni publicznej w Krakowie
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 24695
Re: Murale / instalacje miejskie / ciekawe elementy w przestrzeni publicznej w Krakowie
Takie coś na jednym bloku niedaleko stadionu Cracovii, chyba przy Fałata.

Wróblik, wróble niestety coraz rzadziej widać na ulicach, więc przynajmniej z muralu cześć osób będzie je znać. Jak się Wam podoba?

Wróblik, wróble niestety coraz rzadziej widać na ulicach, więc przynajmniej z muralu cześć osób będzie je znać. Jak się Wam podoba?
- 06 maja 2026, 22:15
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Brzozówka (domy), ul. krakowska k/Krakowa - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3986
Re: Inwestycja Brzozówka (domy), ul. krakowska k/Krakowa - opinie na forum
Jak się dalej potoczyła ta historia? Inwestycja została ukończona i jest użytkowana?
- 17 kwie 2026, 12:41
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Saritor Park w Masłomiącej
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1230
Re: Saritor Park w Masłomiącej
Dzień dobry wszystkim! Jestem przed potencjalnym zakupem domu na osiedlu Saritor Park w Masłomiącej (gm. Michałowice) Napiszesz coś o tym, jak wyglądają dojazdy do Krakowa z tej miejscowości? Czy jest tam jakaś sensowna komunikacja publiczna i ile to trwa? Jak wygląda dojazd z Michałowic (Masłomiąc...
- 31 mar 2026, 23:40
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Niezapominajek Botanika Kraków / Stylhut Investment - pinie na forum
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5166
Re: Osiedle Niezapominajek Botanika Kraków / Stylhut Investment - pinie na forum
A jak idzie budowa Osiedla Niezapominajek, oni te wszystkie "domy" stawiają na raz, czy ta inwestycja jest w jakiś sposób etapowana?