Znaleziono 308 wyników

autor: czyzy
29 maja 2026, 10:29
Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
Temat: Luksfery / pustaki szklane i ich wykorzystanie w budowie budynku i wykończenie wnętrza mieszkania
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 8662

Re: Luksfery / pustaki szklane i ich wykorzystanie w budowie budynku i wykończenie wnętrza mieszkania

Postmodernizm chyba lubił takie wynalazki, bo na Dębnikach jest cała wieża (w której znajduje się klatka schodowa wykonana ze szklanych pustaków. Na mnie ten blok ze szklaną wieżą na Dębnikach zawsze robił duże wrażenie. https://i.postimg.cc/q7CvPRqx/13160-1776342658070191.jpg I mimo tego, że te szk...
autor: czyzy
15 maja 2026, 8:35
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 39676

Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum

Ostatnio przejeżdżajac al. Pokoju widziałem, że Apartamrnty Gałczyńskiego ciągle w budowie. Rusztowanie na zabudowie rozciągnięte i pewnie robią ocieplenie i elewację. Strasznie im z tym długo schodzi, muszą mieć cierpliwych klientów.
autor: czyzy
06 maja 2026, 10:44
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2471

Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny

A orientuje się ktoś może, jaka jest cena takiego bliźniaka w tej lokalizacji? A może oni tego nie budują na sprzedaż, czyli chodziło o jakąś zamiane działek pod kolejny blok?
autor: czyzy
14 kwie 2026, 20:11
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja Semaco Nowe Dąbie II Kraków - forum i opinie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 6665

Re: Inwestycja Semaco Nowe Dąbie II Kraków - forum i opinie

A tu jeszcze nowsze o 10 lat Nowe Dąbie / Semaco, ciekawe jak to się zgra z tym, co postawił tam wcześniej ten deweloper, ale te stare bloki prezentują się bardzo przyzwoicie.
autor: czyzy
14 kwie 2026, 20:07
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3747

Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum

Faktycznie dużo o tym jeszcze nie wiadomo, poza tym, jak ma bloczek wyglądać. Mnie się taka forma podoba, zwłaszcza, że inwestycja Nowe Dąbie w Krakowie, to chyba miałaby nie być jakaś duża wspólnota mieszkaniowa, piszą na reklamie, że będą tam 34 nowe mieszkania - jest szansa poznać sąsiadów. Cieka...
autor: czyzy
05 kwie 2026, 23:22
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Atut Galicyjska / Cracovia Outlet KG Group - centrum wyprzedażowe w Krakowie - forum opinie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 26400

Re: Atut Galicyjska / Cracovia Outlet KG Group - centrum wyprzedażowe w Krakowie - forum opinie

Samo to centrum handlowe jest takie sobie, niby miało być outletowe, ale takich zniżkowych sklepów dużo tam nie ma, przynajmniej takie odniosłem wrażejie. Tłumów też nie ma, ale na pewno mieszkańcy okolicznych bloków się cieszą. A tych bloków to jeszcze przybędzie w tej okolicy.
autor: czyzy
26 mar 2026, 14:56
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Budowa mieszkań na wynajem obok niedokończonego akademika przy al. Jana Pawła II w Krakowie / Resi4Rent - opinie forum
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6774

Re: Budowa mieszkań na wynajem obok niedokończonego akademika przy al. Jana Pawła II w Krakowie / Resi4Rent - opinie

Potwierdzam, że ruszyły prace przy kolejnej inwestycji, i to znów ma być chyba akademik / hotel / mieszkania na wynajem. https://i.postimg.cc/9MJPF6CF/12876-1773515838341163.jpg Czyli po sąsiedzku jest już niedokończony taki gmach, w stanie surowym otwartym, szpeci okolicę od wielu lat, a teraz rusz...
autor: czyzy
24 mar 2026, 15:48
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Budowa linii tramwajowej przez ul. Lema w Krakowie / zaplanowanie budowy
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6426

Re: Budowa linii tramwajowej przez ul. Lema w Krakowie / zaplanowanie budowy

Jak będzie awaria to się ją naprawia na bieżąco a nie buduje objazd widmo na zapas. Nie o to chodzi, jak nie masz alternatyw, to robiąc remont, musisz odciąć kawał miasta od tramwajów. Linia przez Jana Pawła II i Mogilską jest już i tak w godzinach szczytu na granicy przepustowości. Jak wpuścisz ta...
autor: czyzy
24 mar 2026, 15:45
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Inwestycja przy ul. Dolnomłyńskiej w Krakowie - opinie na forum
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2764

Re: Inwestycja przy ul. Dolnomłyńskiej w Krakowie - opinie na forum

Na jakim etapie jest teraz ta budowa? Dużo jeszcze zostało im do skończenia?
autor: czyzy
22 mar 2026, 22:05
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Budowa ronda zamiast skrzyżowania ulic Sołtysowskiej, Longinusa Podbipięty i Na Załęczu / Kraków Czyżyny - opinie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5961

Re: Budowa ronda zamiast skrzyżowania ulic Sołtysowskiej, Longinusa Podbipięty i Na Załęczu / Kraków Czyżyny - opinie

Wiadomo może, kiedy mogłaby ruszyć ta inwestycja, bo w tym miejscu lubi się zakorkować, a rondo umożliwiające wjazd z Sołtysowskiej w Podbipięty mogłoby znacznie ułatwić sprawę. Jest szansa na to, że do realizacji tej inwestycji przystąpią jeszcze w tym roku?

Wyszukiwanie zaawansowane