Znaleziono 308 wyników
- 29 maja 2026, 10:29
- Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
- Temat: Luksfery / pustaki szklane i ich wykorzystanie w budowie budynku i wykończenie wnętrza mieszkania
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 8662
Re: Luksfery / pustaki szklane i ich wykorzystanie w budowie budynku i wykończenie wnętrza mieszkania
Postmodernizm chyba lubił takie wynalazki, bo na Dębnikach jest cała wieża (w której znajduje się klatka schodowa wykonana ze szklanych pustaków. Na mnie ten blok ze szklaną wieżą na Dębnikach zawsze robił duże wrażenie. https://i.postimg.cc/q7CvPRqx/13160-1776342658070191.jpg I mimo tego, że te szk...
- 15 maja 2026, 8:35
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 39676
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Ostatnio przejeżdżajac al. Pokoju widziałem, że Apartamrnty Gałczyńskiego ciągle w budowie. Rusztowanie na zabudowie rozciągnięte i pewnie robią ocieplenie i elewację. Strasznie im z tym długo schodzi, muszą mieć cierpliwych klientów.
- 06 maja 2026, 10:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2471
Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
A orientuje się ktoś może, jaka jest cena takiego bliźniaka w tej lokalizacji? A może oni tego nie budują na sprzedaż, czyli chodziło o jakąś zamiane działek pod kolejny blok?
- 14 kwie 2026, 20:11
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja Semaco Nowe Dąbie II Kraków - forum i opinie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6665
Re: Inwestycja Semaco Nowe Dąbie II Kraków - forum i opinie
A tu jeszcze nowsze o 10 lat Nowe Dąbie / Semaco, ciekawe jak to się zgra z tym, co postawił tam wcześniej ten deweloper, ale te stare bloki prezentują się bardzo przyzwoicie.
- 14 kwie 2026, 20:07
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3747
Re: Nowe Dąbie Kraków / Deweloper Semaco (ul. Dąbska) - opinie na forum
Faktycznie dużo o tym jeszcze nie wiadomo, poza tym, jak ma bloczek wyglądać. Mnie się taka forma podoba, zwłaszcza, że inwestycja Nowe Dąbie w Krakowie, to chyba miałaby nie być jakaś duża wspólnota mieszkaniowa, piszą na reklamie, że będą tam 34 nowe mieszkania - jest szansa poznać sąsiadów. Cieka...
- 05 kwie 2026, 23:22
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Atut Galicyjska / Cracovia Outlet KG Group - centrum wyprzedażowe w Krakowie - forum opinie
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 26400
Re: Atut Galicyjska / Cracovia Outlet KG Group - centrum wyprzedażowe w Krakowie - forum opinie
Samo to centrum handlowe jest takie sobie, niby miało być outletowe, ale takich zniżkowych sklepów dużo tam nie ma, przynajmniej takie odniosłem wrażejie. Tłumów też nie ma, ale na pewno mieszkańcy okolicznych bloków się cieszą. A tych bloków to jeszcze przybędzie w tej okolicy.
- 26 mar 2026, 14:56
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem obok niedokończonego akademika przy al. Jana Pawła II w Krakowie / Resi4Rent - opinie forum
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6774
Re: Budowa mieszkań na wynajem obok niedokończonego akademika przy al. Jana Pawła II w Krakowie / Resi4Rent - opinie
Potwierdzam, że ruszyły prace przy kolejnej inwestycji, i to znów ma być chyba akademik / hotel / mieszkania na wynajem. https://i.postimg.cc/9MJPF6CF/12876-1773515838341163.jpg Czyli po sąsiedzku jest już niedokończony taki gmach, w stanie surowym otwartym, szpeci okolicę od wielu lat, a teraz rusz...
- 24 mar 2026, 15:48
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Budowa linii tramwajowej przez ul. Lema w Krakowie / zaplanowanie budowy
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6426
Re: Budowa linii tramwajowej przez ul. Lema w Krakowie / zaplanowanie budowy
Jak będzie awaria to się ją naprawia na bieżąco a nie buduje objazd widmo na zapas. Nie o to chodzi, jak nie masz alternatyw, to robiąc remont, musisz odciąć kawał miasta od tramwajów. Linia przez Jana Pawła II i Mogilską jest już i tak w godzinach szczytu na granicy przepustowości. Jak wpuścisz ta...
- 24 mar 2026, 15:45
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Inwestycja przy ul. Dolnomłyńskiej w Krakowie - opinie na forum
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2764
Re: Inwestycja przy ul. Dolnomłyńskiej w Krakowie - opinie na forum
Na jakim etapie jest teraz ta budowa? Dużo jeszcze zostało im do skończenia?
- 22 mar 2026, 22:05
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Budowa ronda zamiast skrzyżowania ulic Sołtysowskiej, Longinusa Podbipięty i Na Załęczu / Kraków Czyżyny - opinie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5961
Re: Budowa ronda zamiast skrzyżowania ulic Sołtysowskiej, Longinusa Podbipięty i Na Załęczu / Kraków Czyżyny - opinie
Wiadomo może, kiedy mogłaby ruszyć ta inwestycja, bo w tym miejscu lubi się zakorkować, a rondo umożliwiające wjazd z Sołtysowskiej w Podbipięty mogłoby znacznie ułatwić sprawę. Jest szansa na to, że do realizacji tej inwestycji przystąpią jeszcze w tym roku?