Znaleziono 181 wyników

autor: bobo
09 maja 2026, 17:40
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 72292

Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum

Ale jak ma ta cene to układ rzeczywiście podły Ten salon długi na 7,5 metra, to prawdziwy skarb, do tego jeszcze z niego na przeciwko kuchni wejście do pokoju. No i ten wydłużony przedpokój, można było zrobić wejście do mieszkania 1,5 - 2 metry dalej, ale wtedy za te 3-4 m2 już by klient nie zapłac...
autor: bobo
06 maja 2026, 15:19
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 72292

Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum

maszaikasza pisze:Wczoraj na szybko zrobiłem fotki jak to wygląda od ul. Piastowskiej.

Dzięki, fajne te przeszklenia duże, choć mycie okien to pewnie nie będzie nic przyjemnego, chyba, że robotem. Dobre odnoszę wrażenie, że wychodzi na to, że cała taka ściana zewnętrzna, to będzie w praktyce przeszklona?
autor: bobo
30 kwie 2026, 11:34
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 72292

Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum

Był ktoś może ostatnio w okolicy, gdzie powstaje inwestycja Błonia Residence w Krakowie? Na jakim etapie teraz to jest, są już wszystkie okna wstawione w bloku i jest rusztowanie? Ruszyli z ocieplaniem? Styropian kładą na ściany, czy jakąś wełnę mineralną?
autor: bobo
11 kwie 2026, 22:50
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Kładka pieszo-rowerowa przez Wisłę ze Skałki na Ludwinów - forum
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 51805

Re: Kładka pieszo-rowerowa przez Wisłę ze Skałki na Ludwinów - forum

Deklarowany termin otwarcia kładki z Ludwinowa na Kazimierz to ciągle sierpień tego roku. Zaczęłli montować już schody na tym obniżeniu i podwyższeniu. Faktycznie główna konstrukcja już stoi, ale jeszcze dużo pracy do wykonania.
autor: bobo
11 kwie 2026, 16:04
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą
Odpowiedzi: 245
Odsłony: 237791

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Z tego co widziałem, to w zrewitalizowanej hali fabrycznej, a raczej jej fragmencie ma powstać basen, będzie też z niecką dla dzieci, do tego sala fitness, siłownia, saunarium, grota solna i jacuzzi, więc oferta będzie dosyć szeroka. Ciekawe, jak to wyjdzie i jak zostaną zaaranżowane wnętrza fabrycz...
autor: bobo
30 mar 2026, 19:12
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Centrum Muzyki w Krakowie w Cichym Kąciku - plany, budowa i opinie na forum
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 30442

Re: Centrum Muzyki w Krakowie w Cichym Kąciku - plany, budowa i opinie na forum

No i robi jakieś wrażenie ta kolumnada, choć też jest ten budynek jednak mocno zachowawczy.

Obrazek

No i jeszcze jedna niewiadoma, to jak to się będzie prezentowało wewnątrz, ciekawe jak będzie sala koncertowa wyglądała tu.
autor: bobo
30 mar 2026, 19:10
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Centrum Muzyki w Krakowie w Cichym Kąciku - plany, budowa i opinie na forum
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 30442

Re: Centrum Muzyki w Krakowie w Cichym Kąciku - plany, budowa i opinie na forum

A samo Centrum Muzyki w Krakowie, przez które przebudowywana jest ulica Piastowska , prezentuje się teraz mniej więcej tak: https://i.postimg.cc/sxxYBTg0/12907-177359398641965.jpg Bryła budynku chyba jest już ukończona z zewnątrz, więc dużo się tu nie zmieni, zostało tylko zagospodarowanie terenu wo...
autor: bobo
30 mar 2026, 11:49
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Przebudowa ul. Piastowskiej w Krakowie / ZDMK i Wodociągi Miasta Krakowa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1620

Re: Przebudowa ul. Piastowskiej w Krakowie / ZDMK i Wodociągi Miasta Krakowa

No i jak widać, wodociągi też chciałyby tam jakieś rurki swoje powtykać, bo przygotowano ich całkiem sporo.

Obrazek

I dobrze, bo trzeba dbać o sieć wodociągową, zwłaszcza przy okazji takich prac, jak te.
autor: bobo
30 mar 2026, 11:47
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Przebudowa ul. Piastowskiej w Krakowie / ZDMK i Wodociągi Miasta Krakowa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1620

Re: Przebudowa ul. Piastowskiej w Krakowie / ZDMK i Wodociągi Miasta Krakowa

Tak to mniej więcej wygląda, skala prac rozległa, ale faktycznie, skoro otwierają tam to Centrum Muzyki, to o jakieś zmiany w tej okolicy aż się prosiło. https://i.postimg.cc/j21zyyDM/12913-177359403755369.jpg Po tej przebudowie ulica Piastowska powinna być wygodną do spacerowania aleją przy Błoniac...

Wyszukiwanie zaawansowane