Mar G pisze:wiadomo - będzie tego dużo
Czy to wizualizacje z wniosku o ZPI, który ten inwestor zgłaszał w mieście? W końcu jak Rada Miasta się do tego odniosła? Bo tam chyba była na zachętę budowa kładki nad ul. Armii Krajowej do nowego węzła przesiadkowego.

