Znaleziono 67 wyników
- 17 maja 2026, 17:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
Dowiedziałem się "u źródła", że dostali pozwolenia na budowę kolejnych bloków w okolicach istniejącego (jeszcze) mini placu zabaw. Zapewne jesienią tego roku rozpoczną budowę IV etapu (a może i piątego?). Wiem tylko, że będą budowane 4 bloki: 2 w linii obecnie oddawanego III etapu i 2 blok...
- 01 maja 2026, 23:04
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
W tym tygodniu deweloper dostał pozwolenia budowlane na większościowym terenie który dysponuje. Można zatem spodziewać się w najblizszych powiedzmy 5 latach na kolejne 10 - 15 bloków osiedla Telimeny od KG Group. 
- 20 lut 2026, 18:05
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Apartamenty Maestro Kraków od AWIM (ul. Ćwiklińskiej) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 61
- Odsłony: 34838
Re: Apartamenty Maestro Kraków od AWIM (ul. Ćwiklińskiej) - opinie na forum
Bez zmian przy placu zabaw, a pogoda nie zapowiada się na lepszą. Przygotowanie podłoża czas zacząć koparka działa, niebawem powstanie plac zabaw. Pytanie w jakiej formie :idea: Dzisiaj widziałem jak powstaje ten "nieszczęsny plac zabaw". Jest już zarys z krawężników, stoi jakaś chuśtawka...
- 30 sty 2026, 18:34
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
Mimo zimowych warunków prace trwają wewnątrz 2-óch nowych budynków. Wokół również, powstaje nowy układ drogowy (powstają chodniki do tych budynków, budują brakujący odcinek ulicy do ulicy Bieżanowskiej, wszelkie murki wokół budynków też są już widoczne). Poza tym zrobili wjazd z płyt betownowych na ...
- 01 lis 2025, 20:50
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
Na osiedlu robią brakujący fragment ulicy - do ul. Bieżanowskiej gdzie ma być kolejne rondo. 
- 01 lis 2025, 20:44
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 23996
Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
anatol pisze:Majkatakajakja pisze:Podobno na tej samej
Dzięki za info, to dobrze moim zdaniem.
A jak z bezpieczeństwem w tej okolicy? Nie mieszkałem nigdy w tej części Krakowa, jest tam w miarę bezpiecznie?
Chyba nie najgorzej - mieszkam na tym osiedlu 50 lat.
- 01 lis 2025, 19:50
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 23996
Re: Zakątek Telimeny Kraków (w Bieżanowie) od Archicom - opinie na forum
Wczoraj w piątek 31 października stawiali żurawia. Dzisiaj w sobotę wielki czerwony ptaszek wisi nad tą częścią Bieżanowa. Widać go ładnie choćby z okolic parkingu strzeżonego przy ul. Aleksandry. 
Także chyba budowa ruszyła "na dobre".
Także chyba budowa ruszyła "na dobre".
- 12 wrz 2024, 19:38
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
Ostro zabrali się za prace porządkowe. Teren wyrównany (zebrano warstwę ziemi z całego obszaru, usunięto samosiejki). Wczoraj przywieziono płyty betonowe potrzebne do jazdy po budowie. Stoi już tablica informacyjna. Dzisiaj wielki rozsuwany dźwig przenosił palety z kostkami, krawężnikami itp.
- 06 wrz 2024, 22:23
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
Wczoraj miało czyszczenie terenu pod kolejny etap inwestycji. Wieczorem pojawiła się na ulicy Telimeny (na wysokości bloku nr 13) duża laweta z dużą koparką - która chwilę poźniej zjechała z lawety i pojawiła się na terenie inwestycji. Zaczęło się ..... jak przy każdym innym etapie już zrealizowanym...
- 05 sie 2024, 16:49
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
- Odpowiedzi: 285
- Odsłony: 283219
Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)
Na stronie osiedletelimeny.pl jest już sprzedaż III etapu z wizualizacjami.