Znaleziono 167 wyników
- 22 maja 2026, 10:49
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 50927
Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Skoro mówimy o dopłacie ok. 33 pln/m2 (z bonifikatą 50% zachowaną) to daje ok. 60 % podwyżki wobec kwoty pierwotnej = total 86 pln vs 53 pln w 2022 r. To by potwierdzało to co ten urzędnik mówił rok czy dwa temu , że wnioskowali o podwyżkę wyceny ok. 100 % a Sąd idzie w kierunku kompromisu w połowi...
- 21 maja 2026, 18:52
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 50927
Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Dostałem własnie informację o dopłacie w wysokości ok. 2200 zł za swoje mieszkanie :-( Ma ktoś sygnaturę wyroku? Czyli Majchrowski jeszcze nas zdążył przystrzyc. Sygn nie mam. Zadzwoń pod numer , który podałem kilka postów temu do wiodącego urzędnika. Skąd info przychodzi ? - Wydział Skarbu ? Jaki ...
- 21 maja 2026, 10:11
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 50927
Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Dostałem własnie informację o dopłacie w wysokości ok. 2200 zł za swoje mieszkanie
Ma ktoś sygnaturę wyroku?
- 10 kwie 2026, 16:05
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 51315
Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Po sąsiedzku trwa już budowa w miejscu wyburzonego hotelu Orbis , a tu chyba też wkrótce Skanska ruszy z pracami. https://i.postimg.cc/Bbzx228s/12924-1773594837764105.jpg Działka spora i chyba gotowa już do zabudowy. Wiadomo kiedy tam ruszają z pracami ziemnymi? Jak blisko od osielda Przybyszewskie...
- 01 gru 2025, 15:52
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 50927
Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Stan na 25.11.2025 - po rozmowie z urzędnikiem UMK (sprawa prowadzona pod tel. 9870 ). Wyrok prawomocny ostateczny jeszcze nie zapadł. Przesłanki są bardzo mocne , że czekają nas dopłaty. Skali nie mogą podać bez wyroku. Sprawy trwają 2-5 lat - toczy się ich kilkadziesiąt w mieście dla inwestycji d...
- 03 lis 2025, 14:01
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 50927
Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Jakiś udpejt ktoś dostał?
- 22 gru 2024, 8:51
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 50927
Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Wiadomo coś czy sprawa trafiła na wokandę?
- 19 gru 2024, 15:06
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 72348
Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Na inwestycje premium zawsze się znajdzie klient i nawet mogą nie ulegać kryzysom na rynku. Natomiast w Krakowie mamy już inwestycje: Dolnych Młynów, Długą, Smoleńsk, Librowszczyzny, Kościuszki, i pseudo-premium czyli Wiślane, a także bardziej kameralne. Rynek krakowski jest nasycony tego typu inwe...
- 18 lis 2023, 17:42
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Jak ustawić tryb zimowy w oknach? / Przybyszewskiego 64 Kraków
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 17478
Re: Jak ustawić tryb zimowy w oknach? / Przybyszewskiego 64 Kraków
Chyba nie, nikt nie zauważył ja też.
- 16 lis 2023, 12:57
- Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Jak ustawić tryb zimowy w oknach? / Przybyszewskiego 64 Kraków
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 17478
Re: Jak ustawić tryb zimowy w oknach? / Przybyszewskiego 64 Kraków
Zwiększyłem trochę szczelinę między podłogą i drzwiami, przestawiłem okna w tryb letni, dokupiłem osuszacz powietrza i póki co nikt się nie skarży.