Znaleziono 167 wyników

autor: fakir151
22 maja 2026, 10:49
Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 50932

Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64

Skoro mówimy o dopłacie ok. 33 pln/m2 (z bonifikatą 50% zachowaną) to daje ok. 60 % podwyżki wobec kwoty pierwotnej = total 86 pln vs 53 pln w 2022 r. To by potwierdzało to co ten urzędnik mówił rok czy dwa temu , że wnioskowali o podwyżkę wyceny ok. 100 % a Sąd idzie w kierunku kompromisu w połowi...
autor: fakir151
21 maja 2026, 18:52
Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 50932

Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64

Dostałem własnie informację o dopłacie w wysokości ok. 2200 zł za swoje mieszkanie :-( Ma ktoś sygnaturę wyroku? Czyli Majchrowski jeszcze nas zdążył przystrzyc. Sygn nie mam. Zadzwoń pod numer , który podałem kilka postów temu do wiodącego urzędnika. Skąd info przychodzi ? - Wydział Skarbu ? Jaki ...
autor: fakir151
21 maja 2026, 10:11
Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 50932

Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64

Dostałem własnie informację o dopłacie w wysokości ok. 2200 zł za swoje mieszkanie :-( Ma ktoś sygnaturę wyroku?
autor: fakir151
10 kwie 2026, 16:05
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 51334

Re: Budowa mieszkań na wynajem przy ul. Przybyszewskiego Kraków - deweloper Skanska / opinie na forum

Po sąsiedzku trwa już budowa w miejscu wyburzonego hotelu Orbis , a tu chyba też wkrótce Skanska ruszy z pracami. https://i.postimg.cc/Bbzx228s/12924-1773594837764105.jpg Działka spora i chyba gotowa już do zabudowy. Wiadomo kiedy tam ruszają z pracami ziemnymi? Jak blisko od osielda Przybyszewskie...
autor: fakir151
01 gru 2025, 15:52
Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 50932

Re: Opłaty za użytkowanie wieczyste i ich wysokość - Przybyszewskiego 64

Stan na 25.11.2025 - po rozmowie z urzędnikiem UMK (sprawa prowadzona pod tel. 9870 ). Wyrok prawomocny ostateczny jeszcze nie zapadł. Przesłanki są bardzo mocne , że czekają nas dopłaty. Skali nie mogą podać bez wyroku. Sprawy trwają 2-5 lat - toczy się ich kilkadziesiąt w mieście dla inwestycji d...
autor: fakir151
19 gru 2024, 15:06
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 72378

Re: Błonia Residence Kraków - KG Group /przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej - informacje i opinie na forum

Na inwestycje premium zawsze się znajdzie klient i nawet mogą nie ulegać kryzysom na rynku. Natomiast w Krakowie mamy już inwestycje: Dolnych Młynów, Długą, Smoleńsk, Librowszczyzny, Kościuszki, i pseudo-premium czyli Wiślane, a także bardziej kameralne. Rynek krakowski jest nasycony tego typu inwe...
autor: fakir151
16 lis 2023, 12:57
Forum: Przybyszewskiego 64 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
Temat: Jak ustawić tryb zimowy w oknach? / Przybyszewskiego 64 Kraków
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 17479

Re: Jak ustawić tryb zimowy w oknach? / Przybyszewskiego 64 Kraków

Zwiększyłem trochę szczelinę między podłogą i drzwiami, przestawiłem okna w tryb letni, dokupiłem osuszacz powietrza i póki co nikt się nie skarży.

Wyszukiwanie zaawansowane