Znaleziono 196 wyników
- 22 cze 2026, 21:21
- Forum: Strefa Cegielnia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 43458
Re: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)
Przestroga dla kupujących - tak Atal zaprojektował odwodnienia w garażu, że cały garaż/komórki mamy zalane :!: :!: :!: Przez co poszła woda, przez bramę i niewydolne odwodnienie, czy jakaś rura spustowa z dachu nie wytrzymała i puściła wodę do środka? Kolor wody wskazywałby raczej na to, że nie jes...
- 19 cze 2026, 18:36
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Osiedle Bociana 5 Kraków / deweloper Archicom - opinie na forum
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 8781
Re: Osiedle Bociana 5 Kraków / deweloper Archicom - opinie na forum
Na jakim etapie jest obecnie budowa tej inwestycji? Prace tam trwają, jak rozumiem. Jak to jest usytuowane względem linii tramwajowej, jest z tego miejsca jakiś w miarę dobry dostęp do przystanków?
- 16 cze 2026, 15:14
- Forum: Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura
- Temat: Deweloper Atal Kraków opinie forum oceny firmy mieszkań
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 81362
Re: Deweloper Atal Kraków opinie forum oceny firmy mieszkań
Za to jeśli spojrzeć na to, jak budują najnowszy, to jest chyba III etap osiedla Strefa Cegielnia w okolicach ul. Gustawa Morcinka, to moim zdaniem wychodzi to całkiem nieźle. Jest znów więcej ceglanych okładzin na elewacji, tak że w mojej opinii Atal tu się trochę zreflektował i te elewacje całkiem...
- 09 cze 2026, 22:32
- Forum: Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Budowa boiska / pełnowymiarowe boisko w okolicy osiedla Piasta Towers w Krakowie
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2979
Re: Budowa boiska / pełnowymiarowe boisko w okolicy osiedla Piasta Towers w Krakowie
W tym roku projekt został może w jakiś sposób ponowiony? Boisko sportowe w okolicy osiedla Piasta Towers na pewno by się przydało, bo niewiele jest takich miejsc tam, gdzie można pouprawiać sport i się poruszać.
- 27 maja 2026, 23:11
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Centrum Handlowe Atut ul. Kocmyrzowska / ul. Gustawa Morcinka Kraków (KG Group) - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7800
Re: Centrum Handlowe Atut ul. Kocmyrzowska / ul. Gustawa Morcinka Kraków (KG Group) - informacje i opinie na forum
Na jakim etapie jest budowa tego Atuta przy Kocmyrzowskiej w Krakowie? Podzieli się ktoś jakimś zdjęciem? Myślę, że to mocno zmieni jakoś mieszkania w tej okolicy, oczywiście na duży plus, dzięki dostępności sklepów. Same ATUT-y mi się średnio podobają, bo takie hale bez wyrazu, ale lepsze to, niż t...
- 20 maja 2026, 14:58
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Smog w Krakowie / w której części Krakowa najlepsze powietrze / zanieczyszczenie powietrza: forum
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 35740
Re: Smog w Krakowie / w której części Krakowa najlepsze powietrze / zanieczyszczenie powietrza: forum
Nawet o tej porze roku, jak spojrzy się z góry na Kraków, to o poranku unosi się nad nim taka mgiełka, pewnie normalnie, jeśli coś jest w dolinie z rzeką... Ale ta mgiełka jakaś taka ciemniejsza niż standardowo.
- 20 maja 2026, 14:56
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Wyburzenie sklepu Lidl / budowa nowego Lidla w Krakowie / ul. Okulickiego / os. Strusia - zdjecia na forum
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 18304
Re: Wyburzenie sklepu Lidl / budowa nowego Lidla w Krakowie / ul. Okulickiego / os. Strusia - zdjecia na forum
Większy sklep Lidl to się tam pewnie przyda, bo przecież "za chwilę" po sąsiedzku z nim otwierają nowy, wielki blok z mieszkaniami na wynajem, pewnie będzie ich tam w setki, więc klientów w sklepie nie zabraknie ; )
- 07 maja 2026, 10:17
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Mista Kraków (ul. Mistrzejowicka 53) / Victoria Dom (zakład Awiteks) / Smok Development - opinie na forum
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 6446
Re: Mista Kraków (ul. Mistrzejowicka 53) / Victoria Dom (zakład Awiteks) / Smok Development - opinie na forum
Mam wrażenie, że jeszcze nie tak dawno to był taki skraj Krakowa i w tej okolicy miasto rozumiane, jako zwarta architektutra wielorodzina z sensownym transportem publicznym i usługami, to właśnie tutaj się kończyła, tj. na os. Piastów. To sąsiedztwo jest jednak pewnym plusem tej lokalizacji, dojazd ...
- 05 maja 2026, 20:36
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Przebudowa ulicy Okulickiego w Krakowie / dojazd do północnej obwodnicy / informacje i opinie
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 8293
Re: Przebudowa ulicy Okulickiego w Krakowie / dojazd do północnej obwodnicy / informacje i opinie
Nadal nic nie wiadoko o tym, kiedy mogłaby ruszyć przebudowa ul. Okulickiego w Krakowie i jak miałaby nowa droga wyglądać? Pokazano może jakiś projekt już? Dziwi mnie bezczynność władz miasta w tej sprawie, bo jak otworzą północną obwodnicę, to nie tylko ta ulica stanie w jeszcze większych korkach, ...
- 05 maja 2026, 20:30
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Trasa Wolbromska w Krakowie (ul. Na popielówkę) - informacje i opinie na forum
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 30452
Re: Trasa Wolbromska w Krakowie (ul. Na popielówkę) - informacje i opinie na forum
Zrobiono od tej strony elegancki dojazd do obwodnicy przy okazji robiąc dobrze deweloperom i mieszkańcom sąsiedniej gminy Zielonki. Tymczasem nie wiadomo wciąż nic o przebudowie ul. Okulickiego, gdzie jest rezerwa zostawiona i gdzie jest połączenie dla dużej części miasta z budowaną obwodnicą.