Znaleziono 88 wyników

autor: MiG
22 cze 2026, 12:08
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Podedworze 11 Kraków od Westa Investments - opinie na forum
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 25888

Re: Podedworze 11 Kraków od Westa Investments - opinie na forum

Jak ta budowa przy ul. Podedworze 11 w Krakowie wygląda obecnie? Kładą już elewację na tym budynku, czy jeszcze coś tam przy konstrukcji trzeba dorobić?
autor: MiG
09 cze 2026, 22:23
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Brak daszku nad balkonem przynależącym do mieszkania / czy to duży problem
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 10190

Re: Brak daszku nad balkonem przynależącym do mieszkania / czy to duży problem

Najbardziej mnie bawią argumenty deweloperów, że taki brak zadaszenia nad balkonem, to jest dlatego, że z nim bloki byłyby brzydsze - a to się esteci znaleźli : D Zwykle, to się już nie zająkną o tym, że z takim zadaszeniem były też pewnie odrobinę droższe, choć zdaje się, że całkiem niewiele, ale j...
autor: MiG
31 maja 2026, 22:12
Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
Temat: Kraków, mieszkanie 60-80 m, w stylu premium / gdzie kupić / jakie inwestycje
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 26873

Re: Kraków, mieszkanie 60-80 m, w stylu premium / gdzie kupić / jakie inwestycje

Jest w Krakowie jeden czy dwóch deweloperów, którzy pozują się na budowanie w stylu premium, czy na półce prestiżu takiej, bo najbardziej premium, to są chyba u nich ceny. Ale kto co lubi. Moim zdaniem, to jakiś spokojny zaułek w okolicach II obwodnicy, nowa kamienica albo kamienica z wymienionym ws...
autor: MiG
13 maja 2026, 11:37
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Palmiarnia i zabudowy / szklarnie dla roślin / Ogród Botaniczny Kraków
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4863

Re: Palmiarnia i zabudowy / szklarnie dla roślin / Ogród Botaniczny Kraków

Latem to wygląda zdecydowanie lepiej, jak palma jest podświetlona przez słońce. Powiem tak. Ta budowa Oranżerii Warszewicza w Ogrodzenie Botanicznym UJ to jedna wielka farsa realizowana przez Mostostal Kraków. Niemniej stoi, jest, jak widać przetrwała zimę, i palma pod nią także. Swoją drogą, to mus...
autor: MiG
08 maja 2026, 12:56
Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
Temat: Czy warto kupić mieszkanie w bloku z wielkie płyty / mieszkania z PRL czy warto kupić - opinie na forum
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 14954

Re: Czy warto kupić mieszkanie w bloku z wielkie płyty / mieszkania z PRL czy warto kupić - opinie na forum

O ile zakup mieszkania w bloku z wielkiej płyty, to często dobra komunikacja, niezłe usługi, zieleń, niewielka odległość od centrum, bo trzeba przyznać, że zazwyczaj osiedla mieszkaniowe z PRLu są dobrze zaprojektowane. To jednak na duży minus przemawia moim zdaniem tu to, że jest to już jednak star...
autor: MiG
05 maja 2026, 11:49
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 572

Re: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum

Podobno w przyszłości powinno się tam bardziej zazielenić.

Obrazek

Choć zastanawia mnie to, jak sobie z tym poradzą, bo pod tym placem jest chyba parking podziemny, więc nic dużego nie da się chyba tam zasadzić.
autor: MiG
05 maja 2026, 11:48
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 572

Re: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum

Plac to reprezentacyjne miejsce przez gmachem głównym Muzeum Narodowego w Krakowie, ale teraz nie wygląda zbyt atrakcyjnie. https://i.postimg.cc/g06JyfQP/13229-1776367501009137.jpg Dużo betonu, jakieś drzewa w donicach i leżaki. Tu widać dzieciaki, które pewnie mogłyby być w lepszym miejscu.
autor: MiG
05 maja 2026, 11:45
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 572

Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum

Chyba jednak coś się zmieni w sprawie zagospodarowaniu placu przez Muzeum Narodowym w Krakowie, ma się na nim pojawić więcej zieleni.
autor: MiG
21 kwie 2026, 18:34
Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
Temat: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1881

Re: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Jeśli oni zrobią to tak, jak na tych wizualizacjach, to może to być naprawdę ciekawy budynek. https://i.postimg.cc/bwLNd8tJ/13049-tecto-krakow.jpg Wizualizacja: deweloper Buildman W funkcje, jakie będzie pełnił nie wnikam, ale potrafię sonie wyobrazić zapotrzebowanie np. na niezbyt duże gabinety, np...
autor: MiG
11 kwie 2026, 11:42
Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
Temat: Nowe osiedle ul. Legnicka Kraków / blisko placu Imbramowskiego
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2305

Re: Nowe osiedle ul. Legnicka Kraków / blisko placu Imbramowskiego

Wiadomo coś o tym, jaka to jest perspektywa czasowa, w której mogą ruszyć z budową nowych bloków przy ul. Legnickiej w Krakowie? Ciekawi też, jaką architekturę tam pokażą, choć patrząc na tą okolicę, to na dużo bym nie liczył.

Wyszukiwanie zaawansowane