Znaleziono 88 wyników
- 22 cze 2026, 12:08
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Podedworze 11 Kraków od Westa Investments - opinie na forum
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 25888
Re: Podedworze 11 Kraków od Westa Investments - opinie na forum
Jak ta budowa przy ul. Podedworze 11 w Krakowie wygląda obecnie? Kładą już elewację na tym budynku, czy jeszcze coś tam przy konstrukcji trzeba dorobić?
- 09 cze 2026, 22:23
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Brak daszku nad balkonem przynależącym do mieszkania / czy to duży problem
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 10190
Re: Brak daszku nad balkonem przynależącym do mieszkania / czy to duży problem
Najbardziej mnie bawią argumenty deweloperów, że taki brak zadaszenia nad balkonem, to jest dlatego, że z nim bloki byłyby brzydsze - a to się esteci znaleźli : D Zwykle, to się już nie zająkną o tym, że z takim zadaszeniem były też pewnie odrobinę droższe, choć zdaje się, że całkiem niewiele, ale j...
- 31 maja 2026, 22:12
- Forum: Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce
- Temat: Kraków, mieszkanie 60-80 m, w stylu premium / gdzie kupić / jakie inwestycje
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 26873
Re: Kraków, mieszkanie 60-80 m, w stylu premium / gdzie kupić / jakie inwestycje
Jest w Krakowie jeden czy dwóch deweloperów, którzy pozują się na budowanie w stylu premium, czy na półce prestiżu takiej, bo najbardziej premium, to są chyba u nich ceny. Ale kto co lubi. Moim zdaniem, to jakiś spokojny zaułek w okolicach II obwodnicy, nowa kamienica albo kamienica z wymienionym ws...
- 13 maja 2026, 11:37
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Palmiarnia i zabudowy / szklarnie dla roślin / Ogród Botaniczny Kraków
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 4863
Re: Palmiarnia i zabudowy / szklarnie dla roślin / Ogród Botaniczny Kraków
Latem to wygląda zdecydowanie lepiej, jak palma jest podświetlona przez słońce. Powiem tak. Ta budowa Oranżerii Warszewicza w Ogrodzenie Botanicznym UJ to jedna wielka farsa realizowana przez Mostostal Kraków. Niemniej stoi, jest, jak widać przetrwała zimę, i palma pod nią także. Swoją drogą, to mus...
- 08 maja 2026, 12:56
- Forum: Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania
- Temat: Czy warto kupić mieszkanie w bloku z wielkie płyty / mieszkania z PRL czy warto kupić - opinie na forum
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 14954
Re: Czy warto kupić mieszkanie w bloku z wielkie płyty / mieszkania z PRL czy warto kupić - opinie na forum
O ile zakup mieszkania w bloku z wielkiej płyty, to często dobra komunikacja, niezłe usługi, zieleń, niewielka odległość od centrum, bo trzeba przyznać, że zazwyczaj osiedla mieszkaniowe z PRLu są dobrze zaprojektowane. To jednak na duży minus przemawia moim zdaniem tu to, że jest to już jednak star...
- 05 maja 2026, 11:49
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 572
Re: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
Podobno w przyszłości powinno się tam bardziej zazielenić.

Choć zastanawia mnie to, jak sobie z tym poradzą, bo pod tym placem jest chyba parking podziemny, więc nic dużego nie da się chyba tam zasadzić.

Choć zastanawia mnie to, jak sobie z tym poradzą, bo pod tym placem jest chyba parking podziemny, więc nic dużego nie da się chyba tam zasadzić.
- 05 maja 2026, 11:48
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 572
Re: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
Plac to reprezentacyjne miejsce przez gmachem głównym Muzeum Narodowego w Krakowie, ale teraz nie wygląda zbyt atrakcyjnie. https://i.postimg.cc/g06JyfQP/13229-1776367501009137.jpg Dużo betonu, jakieś drzewa w donicach i leżaki. Tu widać dzieciaki, które pewnie mogłyby być w lepszym miejscu.
- 05 maja 2026, 11:45
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 572
Plac przed Muzeum Narodwym w Krakowie / przebudowa placu przez MN Kraków - opinie na forum
Chyba jednak coś się zmieni w sprawie zagospodarowaniu placu przez Muzeum Narodowym w Krakowie, ma się na nim pojawić więcej zieleni.
- 21 kwie 2026, 18:34
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1881
Re: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum
Jeśli oni zrobią to tak, jak na tych wizualizacjach, to może to być naprawdę ciekawy budynek. https://i.postimg.cc/bwLNd8tJ/13049-tecto-krakow.jpg Wizualizacja: deweloper Buildman W funkcje, jakie będzie pełnił nie wnikam, ale potrafię sonie wyobrazić zapotrzebowanie np. na niezbyt duże gabinety, np...
- 11 kwie 2026, 11:42
- Forum: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy
- Temat: Nowe osiedle ul. Legnicka Kraków / blisko placu Imbramowskiego
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2305
Re: Nowe osiedle ul. Legnicka Kraków / blisko placu Imbramowskiego
Wiadomo coś o tym, jaka to jest perspektywa czasowa, w której mogą ruszyć z budową nowych bloków przy ul. Legnickiej w Krakowie? Ciekawi też, jaką architekturę tam pokażą, choć patrząc na tą okolicę, to na dużo bym nie liczył.